Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internetowa Liga Pente
Autor Wiadomość
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-02-05, 15:55   

lonewolf napisał/a:
100per, a może zrobimy jakąś mini-ligę na Brainkingu? Wtedy bym zagrał, chociaż cienki w to jestem jak nić pajęcza. :P


Pomysł ciekawy, tylko nie za bardzo wiem, jak to by miało wyglądać, a teraz wolałbym nie zajmowac się kolejną inicjatywą.

Za to w celach "pogrubiających" zapraszam do udziału w drugim sezonie ILP :)
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-02-05, 16:38   

Chetnych do popatrzenia (i pokibicowania:P) informuje, ze jutro kolo 18 gramy ze 100perem pierwsze 8 gier finalu.
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-05, 19:17   

100per napisał/a:
lonewolf napisał/a:
100per, a może zrobimy jakąś mini-ligę na Brainkingu? Wtedy bym zagrał, chociaż cienki w to jestem jak nić pajęcza. :P

Pomysł ciekawy, tylko nie za bardzo wiem, jak to by miało wyglądać, a teraz wolałbym nie zajmowac się kolejną inicjatywą.

To proste, gdyby się zgłosiło do 10 osób, można grać jednocześnie każdy z każdym 2 gry z limitem np. 3 dni na ruch (chociaż wolałbym 7, no dobrze - 5). W ten sposób można spokojnie rozegrać to w rozsądnym czasie, bo te gry z reguły i tak idą szybciej. Na BK jest limit 20 jednoczesnych gier, więc można zrobić specjalne nowe nicki, żeby sobie nie ograniczać liczby własnych gier. Partie publiczne, ale nierankingowe, żeby nie zaśmiecać i byłoby ok. Bez zobowiązań, nie spiesząc się można by sobie popykać. Tyle czasu zawsze się znajdzie, choćby nie wiem co.

100per napisał/a:
Za to w celach "pogrubiających" zapraszam do udziału w drugim sezonie ILP :)

Kurnik odpada. W celach "pogrubiających" gram z deinem i sevenem na BK (i na żywo seven pokazuje coś czasem jak mu damy dojść do głosu :wink: ). Dostaję straszne bęcki, ale co tam. W końcu Kacper trzeci w ILP, a Mikołaj będzie pierwszy (lokalny patriotyzm, sorki Miłosz :P ).

s3v3n napisał/a:
Chetnych do popatrzenia (i pokibicowania:P) informuje, ze jutro kolo 18 gramy ze 100perem pierwsze 8 gier finalu.

Super. Może potem z tego ILP'a zostaną jakieś skomentowane partie? Byłoby fajnie. To samo z IRP'em, gdyby każdy skomentował jedną tylko własną partię, już byłoby z czego się uczyć i byłoby to bardzo ciekawe, przynajmniej dla mnie.
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2005-02-05, 20:10   

Pomysł z grą na BK bardzo dobry, tylko trzeba to jakoś zorganizować. Nie wyklucza gier ILP, może stanowić taki oddzielny turniej. Poza tym zachęci na pewno większą ilość graczy z Polski do gry na tym właśnie serwerze.
(Kiedyś chyba pisałem w temacie o serwerze stowarzyszenia, że można zrobić na początek coś w stylu BK)

Lone napisał/a:
Może potem z tego ILP'a zostaną jakieś skomentowane partie? Byłoby fajnie. To samo z IRP'em, gdyby każdy skomentował jedną tylko własną partię, już byłoby z czego się uczyć i byłoby to bardzo ciekawe, przynajmniej dla mnie.


Jak Alicecooper zrobi program do przeglądania gier z Kurnika do pente, sam skomentuję jakąś swoją grę. Prawie każdą swoją grę przeglądnąłem, więc i skomentować coś mogę.

A jeżeli chodzi o obecną ligę, to właśnie zagrałem mecz z Lifeplusem. Wynik 8-4 dla mojego przeciwnika, a więc ja zająłem 10., a Lifeplus 9. miejsce.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-02-05, 20:36   

Lonewolf napisał/a:
a Mikołaj będzie pierwszy (lokalny patriotyzm, sorki Miłosz).


Nie masz za co przepraszać, zdaję sobie sprawę, kto przystępuje do finału w roli faworyta (zresztą to był także główny faworyt na początku rozgrywek), jak również mam świadomość, że moja obecność w finale jest pewną niespodzianką i kwestią przynajmniej odrobiny szczęścia. Z drugiej jednak strony grzeczność nakazywałaby zastosoanie chociaż cienia trybu przypuszczającego ;) . Cóż, gdyby jednak udało mi się wygrać, nie omieszkam Ci tego zdania wypomnieć i żądać publicznego przyznania się do błędu ;) :D . I w ten oto sposób doszedł mi już drugi czynnik pozasportowy, który będzie mnie stresował w finale...
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-05, 21:03   

100per napisał/a:
Cóż, gdyby jednak udało mi się wygrać, nie omieszkam Ci tego zdania wypomnieć i żądać publicznego przyznania się do błędu ;) :D .

No cóż, można się pomylić, w końcu hurrare erranum est. :wink: Co więcej, jak mawiał Niels Bohr: "Przewidywanie jest trudne. Zwłaszcza przewidywanie przyszłości." :]

Nie stresuj się tak, piwo wypij to ci przejdzie. :P
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-02-06, 20:30   

lonewolf napisał/a:
Może potem z tego ILP'a zostaną jakieś skomentowane partie? Byłoby fajnie. To samo z IRP'em, gdyby każdy skomentował jedną tylko własną partię, już byłoby z czego się uczyć i byłoby to bardzo ciekawe, przynajmniej dla mnie.


Chetnie bym skomentowal niektore (czy nawet wszystkie) z dzisiejszych gier ze 100perem. Moze nie staly one na bardzo wysokim poziomie (kilka razy zabraklo ewidentnie czasu), ale wydaje mi sie, ze odeszlismy troche od schematow i partie byly dosc ciekawe :) Tylko, ze nie wiem jak taki komentarz mialby wygladac od strony technicznej :-/
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2005-02-07, 18:51   

Właśnie wicherek wlał mi 10-2.

Gratulacje dla Pawła za zajęcie 5 miejsca.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-02-09, 18:52   

Aktualna sytuacja w rundzie finałowej wygląda zatem następująco:

Finał (16 partii):
Mikołaj (Seven) - Miłosz (100per) - po pierwszej serii Mikołaj prowadzi 7:1

3. miejsce - Kacper Klepacki (Dein)
4. miejsce - Krzysztof Świder (Minuta)
5. miejsce - Paweł Wiatrak (Wicherek)
6. miejsce - Arkadiusz Kokoszka (aaru)

Mecz o 7. miejsce (12 partii):
Darek(Dario) –Konrad(Konrad)

9. miejsce - Piotr Dudziński (Lifeplus)
10. miejsce - Marcin Wolan (Martin)

Mecz o 11. miejsce (12 partii):
Bartek (Losiu) - Tomek(HonoR)

Mecz o 13. miejsce (12 partii):
Łukasz (Lutalek) - Piotrek M.(Angst)

Mecz o 15. miejsce (12 partii):
Paweł (Browar) - Piotrek S.(Hghfd)
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-02-09, 20:57   

panowie, zmobilizujcie sie, jutro konczymy final i bedzie wygladac niepowaznie jesli cala liga nie bedzie mogla sie skonczyc ze wzgledu na brak meczy o miejsca w drugiej dziesiatce...
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-02-09, 22:19   

Hm, to gorsi gracze sa jacys gorsi? :evil:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-02-09, 22:30   

nic takiego nie napisalem, ani nie mialem na mysli! nie rozumiem skad w ogole na cos takiego wpadles, staram sie jakos zmobilizowac uczestnikow do zakonczenia rozgrywek, chyba juz najwyzszy czas.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-02-09, 22:42   

Twoj post byl wyjatkowo czytelny i nie ma co odwracac kota ogonem.

Nam nie potrzeba mobilizacji, ale wolnego czasu (jednoczesnie). Probowalismy sie juz dogadac i ostatecznie bedziemy mogli zagrac dopiero w weekend.

Jesli przez graczy z "drugiej dziesiatki" liga jest niepowazna, to nastepnym razem grajcie w 10 osob.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-09, 22:56   

Post sevena był tak czytelny, że trzeba sporo złej woli, żeby go odczytać tak jak to zaprezentowałeś. Poza tym, kiedy jeszcze dodatkowo pisze co miał na myśli, to znaczy, że właśnie to miał na myśli i przyjmij to do wiadomości po prostu.

100per, może ustal jakiś ostateczny termin zakończenia meczy i będzie wszystko jasne.
Ostatnio zmieniony przez lonewolf 2005-02-10, 01:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-02-10, 00:05   

Panowie, dajcie spokój :(

A termin przecież wyznaczyłem - do końca tego tygodnia.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group