Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start strony
Autor Wiadomość
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-05-08, 19:20   

Ja oczywiśćie też chciałbym pomódz i postaram się zająć działami :

Cytat:
X serwery

19. Wymienic i opisac serwery na ktorych gra sie w gomoku , pente , renju. Kwestie ktore nalezy uwzglednic w opisie:(pp)
A) w ktora z gier mozna zagrac na danym serwerze( pente renju czy gomoku)
B) odmiany tych gier w jakie mozna grywac na danym serwerze
c) Sposob rejestracji ( czy konieczna oplata, czy konieczny adres email, czy skomplikowana procedura rejestracji)
d) jezyk serwera oraz najczesciej uzywany przez graczy
e) oglna ilosc graczy na serwerze oraz na naszych grach
f) poziom gry
g) ocena grafiki dzwieku nizawodnosci serwera
h) ocena ogolna

XI Programy

20. wypisac programy i linki do nich oraz zrobic ich opis zawierajacy:(pp)
a. Ocena poziomu gry programu
b. Sposob uzytkowania ( jezeli jakis z zagranicy trudny w osludze)
c. Zalecenia dla jakich graczy sie nadaje( poczatkujacy czy zaawansowani)
d. Czas wykonywania ruchow przez komputer
e. Ogolna ocena programu


Nie wiem czy podołam ale postaram się to załatwić.
Chaosu też coś napisał że chce sie zając Serwerami to moze zrobimy to razem (jesli sie chaosu zgodzi)
 
 
 
Tramwaj 
ktory jezdzi


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 89
Skąd: Bielsko/Gliwice
Wysłany: 2004-05-09, 01:57   

Jutro (najpóźniej pojutrze) powinienem już skończyć tłumaczyć "Renju for Beginners".

Może więc znaleźliby się jacyś chętni na recenzentów.. Jakby byli to proszę na PW, GG / maila (najlepiej na GG - będzie się łatwiej konsultować).
_________________
jawmart, buraczek979
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-09, 10:30   

UWAGA!!

1.Oglaszam zaciag na recenzentow/ edytorow. Ich zadaniem byloby przeczytanie tekstu, poprawki i ogolna ocena materialu czy sie nadaje na stronke i przeslanie mi go wraz z recenzja:) Materialownie bedzie zbyt duzo. Przydaloby sie z 3 -4 chetnych:)
2. jesli chodzi o status to chodzi o to zeby poprostu byl na stronce w chwili otwarcia. W dziale federacja pojawialyby sie tez pozniejsze dokumenty dotyczace federacji, ogloszenia i niformacje.
3. Jesli chodzi o przykladowe partie to trzeba zalatwic czy zrobic jakas przegladarke( no chyba ze chcemy lub tylko nam to pozostaje ze bedzie wklejony renlib czy partie z kurnika)
4. Sprawa logo uwazam ze zdarzymy przed startem stronki:) Oglosilem konkurs czekam na propozycje.

UTRATOS!
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-09, 11:41   

  Gondzio, zrób najpierw to drugie i potem zobaczymy : ) Albo poczekaj do poniedziałku, ciągle myślę (serwerów nie ma tak wiele) jak to powinno wyglądać (czywiście mając na względzie wytyczne Utratosa.

  Utratosie, czy w opisie serwerów mogę uwzględnić mój komentarz?
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-09, 13:10   

Zgłaszam się na recenzenta. Sądzę, że bede w stanie wygospodarowac dostatecznie duzo czasu :]
 
 
Gość

Wysłany: 2004-05-09, 14:09   

Ja mogę sprawdzać, czy stylistycznie wszystko gra, meritum niech sprawdzą inni :-)
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-09, 16:55   

Mogę pomóc: w animacjach we flashu i/lub directorze (dowolny stopień skomplikowania); zamówienia kierować na pw lub maila.
 
 
HonoR 
Emeryt

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 398
Skąd: Bytom
Wysłany: 2004-05-09, 20:49   

Witam
Posiadam muzyczke japońską.... tzn kilkadziesiąt krótkich kawałków, może któryś by z nich pasował :) Tak więc komu wysłać na pocztę? Najlepiej by ktoś miał nieograniczona pocztę (własny lub sieciowy serwer).
Pozdrawiam
_________________
Zawartość alkoholu we krwi [||||||||||||||||] 63%
 
 
 
oriental_wind
Gość
Wysłany: 2004-05-10, 09:48   

Z ta poczta to polecam zalozyc sobie konta na www.spymac.com konto e-mail ma az 1GB :)
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-10, 10:37   

  Co do muzyki, mam ścieżkę dźwiękową z anime Iria, wiem, nikomu to nic nie mówi ale ścieżka dźwiękowa z filmu, to brzmi dobrze : ) (fajnie się słucha) w razie potrzeby udostępnię w dowolnych sieciach p2p. (raczej w formie ciekawostki bo pewnie legalnie i tak nie można by z tego skorzystać).

  Pytanie, przy użyciu czego/w jaki sposób ma zostać zbudowana ta strona ?
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-05-10, 16:26   

Ja również zgłaszam się na recenzenta, lub coś innego, mam nadzieje, że gdzieś tam miejsce dla mnie si e znajdzie :)
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-10, 19:00   

Osoby ktore sie zglaszaja do pomocy niech pisza swojego miala i deklarowany material(prywatnie czy publicznie)

UTRATOS!
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-05-10, 20:06   

Mój mail: jacol_91@wp.pl

I zgłaszam się do wszystkiego. Podejme się każdego zadania. :)
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-10, 20:20   

UWAGA!

1. Stanela sprawa przegladarki do naszych gier pente renju gomo. Ja sie nie znam na tym wiec mampytanie czy moglby zrobic ktos taka przegladarke lub ewntualnie zaadoptowac jaks inna( np .kurnikowa za zgoda mafa). Przegladarka powinna posiadac mozliwosc recenzji ruchu.
2. Apeluje o zglaszanie sie do zrobienia materialow na stornke. W tej chwili zajete sa 7, 8 ,11, 12 -historia i zasady renju i pente oraz 5,4 przez milosza, 15 ,16 zasady i histtoria gry przez sevena, 10 artykuly o renju tramwaj i kaka. Brakuje wciazanalizy przykladowych partii, artykulow dla poczatkujacych w renju pente i gomo , logo, dzwieku(choc sa juz pewne projekty) oraz punktow 3,6. Nie wiem czy w koncu chaos i gondzio zglosili sie do punktow 20 i 19. Oprocz tego brakuje materialow nad ktorymi zastanawia sie federacja ( ranking graczy , reprezentacja itd)
3. Jesli chodzi o muzyczke to mozeciepodac linki gdzie mozna ja odsluchac?

UTRATOS!
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-05-10, 22:19   

Utratos, jaz aczalem robic takowa przegladarke w php, w tej chwili dziala do gomoku, jak sie spreze to za 2 dni bedzie wersja dla pente i renju. Wysle Ci wtedy na maila calos do recenzji.
Moge rowniez tlumaczyc teksty z angielskiego, tylko prosze napisz co. Maila do mnie masz a jak nie masz to pisz na edgecrusher@op.pl
Ostatnio zmieniony przez Ece 2006-04-07, 16:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group