Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start strony
Autor Wiadomość
Hozjusz 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 30
Skąd: była Polska
Wysłany: 2004-06-05, 14:55   

Mi osobiście te projekty niezbyt się podobają, chociaż doceniam wkład pracy i sam nie potrafiłbym raczej zrobić czegoś lepszego (chyba, żeby postawić na prostotę ;) . Co do muzyczki - fajna byłaby taka, jak na www.szlachta.org :)
_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos ? :->
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-06-06, 00:34   

Hozzie, wszystko tylko nie Bogurodzica. Rozumiem twoje zamiłowanie do historii i tradycji sprzed wieków, ale Gomoku to gra Japońska, w którą niestety Mieszko I, czy Poniatowski nie wymiatali.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
iraa

Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 58
Skąd: z fotela
Wysłany: 2004-06-07, 16:34   

Hozjusz napisał/a:
Co do muzyczki - fajna byłaby taka, jak na www.szlachta.org :)


nie jestem pewien, czy czegos juz czasem nie przeglosowaliscie, ale imho muzyka na stronie www to efekt czysto straganiarski... Łeb-Dizajner sie chwali, ze ma łeb do tutoriali z htmla...

nie znam zadnej profesjonalnej storny (np. duzej, ogolnoswiatowej firmy), ktora by miala muzyke w tle...

abstrahujac od tego, ze niektorym ludziom (np. mnie) moze to okropnie dzialac na nerwy (bo na przyklad lubia winampa sluchac), to ladowanie razem ze strona ilustam kilo (mega?) bajtow "muzyki" znacznie spowolni wyswietlanie strony.

profesjonalne serwisy www sa szybkie, w miare proste i nienarzucajace sie - bez java skryptow ciagnacych za kursorem wielkie napisy pt. "graj w to i tamto, a najbardziej to na kurniku", ktore to dodatkowo obracaja sie i mienia kolorami :)

tak ja to widze :)

--
..::aari^^^

'...You enjoy my death - I'll curse your soul with my spells...'
 
 
pins 

Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 49
Skąd: Polska
Wysłany: 2004-07-21, 22:41   

nie krzyczcie, nie wiem co bylo napisane na poczatku..

ale od bogurodzicy lepsza jest ROTA :)

i rota jest najlepsza, nie ma co gadac, bo bogurodzica to dla mnie takie samo znaczenie warszawianka, napisana przez francuza ;/ <zgrzyt :P >

ehehe :P
 
 
draqul 


Dołączył: 07 Cze 2004
Posty: 49
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2004-08-22, 18:18   

sorki może bede pisał nie na temat, ale nie chce mi sie czytać poprzednich postów. Co do strony to strasznie przedłużacie z tą stronką. Ile czasu już minęło a tam nic.
Mam taki pomysł. Jak oglądałęm strony z linków na kurniku np. (już niepamiętam) chyba othello czy hex, to oni fajnie zrobili bo jest i o tam jakichś ich federacjach a zarazem o samej grze. Myślę, że możnaby było jakby zebrać wiadmości ze stron bartowa, jopq i adika (oczywsicie za ich zgodą) i zrobić na stronie jakiś dział o nauce gry.
Jak taka strona powstanie to wielu (nietylko) graczy z kurnika ją odwiedzi. A już wtedy można by pomyśleć o jakichś bannerach czy umieszczaniu bannerów innych stron na stronie federacji i jednym słowem trzepać kasą na konto federacji. to tyle.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group