Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co tu jest ?
Autor Wiadomość
Waffen_SS 
ZBANOWANY


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 22
Skąd: Glob
Wysłany: 2004-05-05, 20:12   

Nic nie poradzisz adik ze modami zostaja kolesie, byc moze chciales byc, ale jak widzisz trzeba miec kolezenskie uklady (a najlepiej tu juz byc z Łodzi).
Najbardziej śmieszny jest jeden Administrator, który jest tak wierny niektórym osobą jak tytułowy "Pies, który jeździł koleja". Wyobraza sobie niewiadomo co.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-05, 20:23   

Lepsze ludowe motywy ze zbożem w roli głównej, niż nic. Pomysł nad tym (sorry, że dużo wymagam).

Przykro mi, ale Lonewolf, ma może 1 posta w dziale Pente, nie grał nigdy w turnieju i rozegrał może kilka partii, tak więc chyba ja byłbym lepszym kandydatem, ale nawet nie będe o tym mówił, bo przecież to się nie liczy.

Kewes, czytałem twojego posta, to byłem bliski kopa w kalendarz, z powodu wykitowania ze śmiechu - od kiedy ty taki mądry w takich sprawach ? Najpierw mi piszesz na GG, coś fajnego (czyli prawdziwego, szczerego), a tu takie głupoty.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-05-05, 20:33   

adik napisał/a:
Lepsze ludowe motywy ze zbożem w roli głównej, niż nic. Pomysł nad tym (sorry, że dużo wymagam).


Szkoda tylko, że Ty ze swojej stronki szybko zrezygnowałeś. Strona Federacji natomiast jest przygotowywana, i potem (mam nadzieje) będzie przez długi czas służyła wielu ludziom:)

adik napisał/a:
Przykro mi, ale Lonewolf, ma może 1 posta w dziale Pente, nie grał nigdy w turnieju i rozegrał może kilka partii, tak więc chyba ja byłbym lepszym kandydatem, ale nawet nie będe o tym mówił, bo przecież to się nie liczy.


Jak byłbyś lepszy to dlaczego się nie zglosiłeś?

Masz o coś pretensje, a tak naprawde nie wiadomo o co...
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-05, 20:44   

­ ­ W sumie, jest to pewien pomysł. Adik na moderatora działu pente, ja po egzaminach może też się zdecyduję, weźmiemy jeszcze kogoś (najlepiej zza granicy) i żebyśmy mieli co robić będziemy wszystko moderować (wraz z naszymi własnymi wypowiedziami czyli wypowiedziamy moderatorów). Dzięki temu (każdy moderuje (tzn. kasuje posty : P) każdego) nie będzie zbyt wielu postów, a my (moderatorzy) będziemy (mimo małego zainteresowania działem pente) mieli pełne ręce roboty : D

­ ­ Korzystając z okazji chciałem napisać dwie rzeczy, które wcześniej skasował Ece, mianowicie:
1. Gram w pente od 3 sierpnia 2003r. a na kurniku pente jest od 2 sierpnia 2003r.
2. Adik, stajesz się coraz bardziej dojrzalszym użytkownikiem interentu (co oznacza że nadal musisz się jeszcze wielu rzeczy nauczyć), mam na myśli to że widać że masz już trochę doświadczenia, i widać że ciągle zdobywasz nowe.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-05, 20:59   

Kurde, czy ty Martin, naprawdę nie rozumiesz?

Jeśli człowiek nie pasjonuje się czymś, wie, że nie jest to dla niego, to po prostu nie angażuje się. Lone chyba nie ma za grosz rozsądku, skoro zechciał być moderatorem Pente. Przecież to nie ma sensu, co ma chłopak o tej grze napisać ? Wkleić zasady z Kurnika ? No bądźmy szczerzy...

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-05-05, 21:04   

Masz rację, ale skoro się zgłosił i został zaakceptowany (przez admina) to trzeba się z tym pogodzić. Myśle, ze po jakimś czasie (powiedzmy, gdy Chaosu będzie mógł być modem) zostanie to zmienione.
Do innych działów też można się doczepić (np. Angst mimo, że ma moda i tak mało pisze), ale trzeba wziąć pod uwagę, że to dopiero początki forum.
 
 
 
Gość

Wysłany: 2004-05-05, 21:06   

Adik, co Ci ten Lone nieszczęsny zrobił, ze tak na niego najeżdżasz??? Nie ma doświadczenia??? A skąd Ty to mozesz wiedzieć???
Ece, dawaj mi tego Admina, żeby Adik miał na co narzekać, jak zdejmiesz moda Lone'owi :-/
 
 
Tramwaj 
ktory jezdzi


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 89
Skąd: Bielsko/Gliwice
Wysłany: 2004-05-05, 21:08   

Ja mam takie pytania:

Czy ludzie bez moda nie mogą pisać? Zakładać topiców? Rozkręcać forum?

Zadaniem moda jest oczywiście pomoc im w tym, ale przede wszystkim zachowanie porządku na forum - aby nie było chaosu (to nie była wycieczka osobista :P ).

A jeszcze co tej Twojej strony robionej w kilka godzin - ciekawe co by się na niej znalazło?? Bo to chyba jednak jest najważniejsze...
_________________
jawmart, buraczek979
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-05, 21:09   

Rzadko które forum, ma początki z sześdziesięcioma użytkownikami. Rzadko które forum, ma taki specyficzny przydział modów.

W Kategorii Technicznej, nic się nie przyczepiam.
Wśród gier :

- Gomoku : Gondzio - pasuje mi, oby tylko dużo pisał.
- Renju : Tramwaj - lepszy byłby Zakon, ale "po co na siłę".
- Pente : S3v3n - luzik, guzik, oby tylko więcej pisał. Lonewolf - ehh.. porąbana decyzja, no ale "po co na siłę".

Pozdrawiam, Adik.

A moje stanowisko tak zupełnie bez komentarza ;) /boreasmun
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-05, 21:12   

Dobra - temat zaczyna sie robic jedna wielka sprzeczka. Adik powiedzial swoje, inni swoje i nie ma co tego ciagnac, bo nikt nikogo nie przekona. Moderatorzy jacy sa, tacy sa i wyjdzie w praniu jak dzialaja.

Nastepny post ze sprzeczka i temat na blok idzie- zazalenia wtedy do 100pera, to odblokuje jak uzna to za stosowne.
 
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-05-05, 21:49   

adik napisał/a:

- Gomoku : Gondzio - pasuje mi, oby tylko dużo pisał.


Nie zamierzam pisać na siłę w dziale gomoku. Nawet nie wiem dokładnie jak rozkręcić ten dział ? Mam xerować tematy z misia ? Jak będę miął wenne na robienie nowych tematów do działu gomoku to napisze, jak ktoś inny zrobi nowy temat , tez będę starał się odpisywać. I oczywiście będę pilnować porządku :wink:

Pozdrawiam, Gondzio :wink:
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-05, 21:51   

No i o to chodzi. Sam się zgłosiłeś do moderowania ?

Co do tego na siłę i kserowania postów. Może i masz rację, ale przecież ciągle się w Gomoku coś dzieje, to aż tematy same przychodzą na myśl, ale co tam ;)

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-05-05, 23:15   

Eeeech, Johanka i inni. Pokarało mnie, że muszę Adika bronić. Adik myśli trzeźwo. "Where there's a will there's a way". Jego rozpiera a Wy go w nic nie włączacie. Mój znajomy z pewnego bardzo szanowanego uniwerku na zachodnim wybrzeżu US, do popołudnia siedział w szkole, w nocy poddawał się jakimś badaniom za kasę wieczorami dorabiał w restauracji Sushi i codziennie wyciągał mnie na kosza lub basen. Acha, i jeszcze jakimś lokalnym odrabiał prace domowe za podwiezienie do szkoły, bo miał 6,5 km piechotą w przeciwnym razie. A to były graduate studies, to nie są przelewki, bo roboty naprawdę od cholery. A na przykład na UW można sobie studiować na 3 kierunkach nieprzemęczając się zbytnio. Ja Tobie Adik życzę, żebyś tak jak mój znajomy, jeśli starczy zapału. Nie mówcie mi studenci, że tak pracujecie, bo ja już posiwiałem młodo od tej waszej pracy. Oczywiście pewnych rzeczy się nie przyspieszy, chociaż gdyby Adik miał te swoje 20 lat, to mógłby. Sami dobrze wiecie, że nawet u nas idzie coś w urzędach załatwić, jak się człowiek postara.

Nie chcę zbyt dużo interpretować ale według mnie z postów Adika wynika, że chce się włączyć. Ma zapał i umiejętności Wam potrzebne. Dajcie mu coś do roboty. (Mam nadzieję, że się Adik nie obrażasz, że pozwalam sobie...)
Ostatnio zmieniony przez Barfko 2004-05-06, 02:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-05, 23:56   

Hej. Powracam do dyskusji. Przeczytałem wszystko i swoje zdanie oczywiście też mam. Napisałbym coś już kolo 21-00, ale zaczą się ,,piękny,, mecz w Tv. Jak ktoś lubi piłke to wie o czym pisze.

Popieram Adika, ze wszystkimi jego minusami, których jest niedużo jak np. nadgorliwość (stwarzasz za duzo inicjatyw, które nie mają przyszłości jak np. twoja partia polityczna) i nadpobudliwość (co do Lona).

Jednak moderatorami powinni być żeczywiście osoby, które śledzą tematy na bierząco i same w nich uczestniczą. Np. Ece... myśle, że w 100% spełnia to kryterium.

I jeszcze jedno ze stroną to żeczywiście nie ma się co śpieszyć. Zreszta w niczym nie można się śpieszyć. Jeśli coś ma być rzeczywiście dobre i udane to trzeba zachować umia, a jeśli nie jest się czegoś w 100% pewnym trzeba poczekać i spytaj o opinię innych. Sama prawda.
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-06, 11:53   

Nieuważam żeby Adik był nadpobudliwy, a jeśli już jest to bierze skuteczne leki.
A już napewno nie ma deficytu uwagi : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group