Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szalony pomysł ;]
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-06, 20:16   Szalony pomysł ;]

Mam taki tytułowy, szalony pomysł. Przedstawia się on następująco :

W Hexa gra wielu zapaleńców. Powerrade, Squad, Anwi, Loko0, Passenger, itd...

W dodatku są na sąsiednim forum, także być może doszlibyśmy z nimi do porozumienia, bo wtedy.. byłaby federacja Hexa, Pente, Gomoku i Renju, a wtedy byłoby więcej pieniędzy, itd...

Co o tym sądzicie ?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-05-06, 20:52   

Lepiej nie mieszać federacji gomoku z hex.

Np. na takim turnieju w realu zebraly by sie osoby z gomo i hexa i grałyby oddzielnie( i czy są w ogóle plansze do HEX'a ) ?

Strona by musiała umiescis informacje jak i odmiany (nawet nie wiem czy sa w hexie) i to by było za duze zamieszanie.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-06, 20:56   

Ale problem. Faktycznie... Anwi się lubi bawić w takie rzeczy, więc nie byłoby problemu. Poza tym wyobraź sobie ile kasiorki więcej...

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-06, 23:21   

Myśle, że pomysł niezły. Warto o tym pomyśleć. Ale to muszą zrobić głowy federacji, nie My. Dobrze,że jest temat ;))
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-06, 23:55   

  Jeszcze Leoni! To też przecież gracz na poziomie światowym!

  Są plansze do hexa (miałem do czynienia z „dziecięcą wersją” Super HEX" która to niestety miała o jeden rząd mniej : ) chyba 8x8 była...), jestem pewien że są odpowiednie rozmiary.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-07, 08:46   

W Lodzi alicecooper mowil, zeby w statucie napisac ze innymi grami tez mozemy sie zajmowac- nie pamietam dokladnie jaka wersja statutu bedze, ale chyba wlasnie taka, czyli Xexa podpiac tez mozna. Na pewno nazwy nie zmienimy (przynajmniej tak mi sie wydaje, tym bardziej ze to zmiana w statucie musialaby byc, zebranie w Lodzi etc.), a wszyscy ktorzy brali sie za Federacje, to osoby grajace w Gomoku badz co badz i to naprawde powazan rzecz dorzucic do tego graczy z Hexa.

Osobiscie jestem bardzo mocno przeciwko temu- chcialem zalozyc Federacje Gomoku, a nie czego popadnie i jakby tamci gracze wydaja mi sie obcy, wiec tym bardziej nie ma to wedlug mnie sensu. Moze w przyszlosci, ale jak na razie uporajmy sie z tym, co mamy.

Poza tym to jest dzial techniczny, a temat jest o Federacji.
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2004-08-17, 13:56   aklamacja hex'a do federacji gomoku..........

Witajcie szaleńcy,
odnośnie ewentualności połączenia tych gier w jednej federacji mam nadzieje że jest to tylko jeden z takich pomysłów adika , które przychodzą człowiekowi do głowy kiedy w ubikacji zabraknie nieprzeczytanych gazet :mrgreen:
JESTEM ZDECYDOWANIE PRZECIW
(idąc dalej takim tokiem myślenia w warcaby też można zagrać wykorzystując kamienie z go i gomoku, więc może też je połaczyć) :wow:
teraz na poważnie: ZBYT DUŻA LICZBA GIER W RAMACH JEDNEJ FEDERACJI ZATRACA JEJ CZYTELNOŚĆ, NIE RÓBMY TEGO PLEASE :rotfl:
narka wszystkim



ps: adik nie odpisuj na mój komentarz, ponieważ nie zmienie zdania i nie znajdziesz logicznego argumentu aby mnie przekonać, myśle że mój któtki wywód po prostu nie wymaga komentarza, a może rozpocząć tylko długotrwałą bezsensowną dyskusje
ADIK - NIE ZMIENIE ZDANIA :D
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-08-17, 14:44   

A ja temat zamykam, bo powstal on daaawno temu i nie ma co wyciagac go znowu na wierzch, bo Stowarzyszenie zarejestrowane - sprawa zamknieta.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group