Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
niesforny kvassek :[
Autor Wiadomość
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-12-12, 14:56   niesforny kvassek :[

No nie ten koleszka naprawde przegina :[

zrobilem sobie pare nickow:
fan_kvassa
fanka_kvassa
kvassniewski
boski_kvass

Wszystkie kundel mi zablokowal ciekawe tylko za co? :twisted:
Nie mialem nic w opisie obrazliwego, nie nabijalem nie gralem progiem nie przeklinalem doslownie nic.
Wyjatek stanowi nick fan_kvassa tu wszystkie gry oddawalem wiec blok sie nalezal, ale ile ja znam nickow gdzie sie oddaje gry i sie nie blokuje no ale ten koles sie na mnie definitywnie uwzial. Moze ktos mi powie za co te bloki? No czekam na wasze wypowiedzi.
Nigdzie nie ma napisane ze nie mozna miec nicka ktory zawiera juz nick kogos innego.
Wiec czemu mnie zablokowal. Wielce sprawiedliwy kvass.
Malo tego pod koniec skubany jak wywalil mnie z pokoju a bylem na nicku boski_kvass(jakies 10s) w uzasadnieniu napisal (niestosowne zachowanie) :lol: :lol: :lol: jak to przeczytalem to az mnie podnioslo. Kolezka jest jakis chyba nie dopieszczony o co mu chodzi gdzie jest niestosowne zachowanie w nicku boski_kvass?
Reasumujac pajac z niego i bałwan i niech mi nikt nie gada ze jest sprawiedliwy bo po prostu zasmieje sie mu w twarz. Tak swoja droga gdzie takiego mlotka znalezli?
Jesli czyta to kvassek niech kiedys sie odezwie do mnie na priv i mi powie co ma do mnie chetnie z nim pogaworze i cos mu pokarze ciekawe czy go zblokuje :P (co ja pisze przyjaciol sie nie blokuje :roll: )

P.S do moderatow i adminow nie zamykajcie tego tematu chce sie dowiedziec za co zblokowal mi takie ladne nicki :cry: :cry: :cry:

Pozdrowienia od zakoffanej & dusksky
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-12-12, 15:15   Re: niesforny kvassek :[

Hej.

Rzeczywiscie, Kvass dziwny ostatnio jest. Zamiast wywalać i BANować nicki nabite itp. to wywala i banuje uczciwe... przykład? Np. nicki Duska :]

Może ma jakies problemy prywatne... :roll: :rotfl:
_________________
Gomoku&Renju
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-12-12, 15:30   

Dusksky znalazł kolegę, który dopasował się do niego inteligencją - Raigeken..

Słuchaj Dusksky - to ty jesteś niedopieszczony, po prostu zachowujesz się jak dupek i tylko debila z siebie robisz tym co piszesz.

Najpierw obrażasz Kvassa na forum, potem nagle tworzysz takie nicki, oczywiście bez żadnych aluzji?

Idź się pierd.. w łeb, albo niech ci Rai poaportuje.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-12-12, 15:40   

Adik przydupasie zamknij dupe i nic nie mow ciebie sie nikt o zdanie nie pytal. Masz gnojku 13 lat spadaj do ksiazek i ucz sie wierszyka na pamiec. Wielce wspanialy adiku sam sie zachowujesz jak debil na kurniku wiec daruj sobie swoje gwenialne wywody zasrańcu jeden. Co widzisz obrazliwego w wyzej wymienionych nickach no co?
Sam sie pier.... w łeb i spadaj do szkoly.
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-12-12, 15:49   

Adiku, proszę, nie wyrazaj sie na mój temat... ty natomiast mi inteligencją niedorównujesz... ile tam IQ miałeś? 85?
_________________
Gomoku&Renju
Ostatnio zmieniony przez raigeken 2004-12-12, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-12-12, 15:54   

Dusksky! Zacznijmy od pytania, po co robiłeś te nicki ? Żeby zdenerwować Kvassa ? Ja też bym się zdenerwował gdyby ktoś się naśmiewał z mojego nicka. Robienie takich żartów jest dość infantylne i chyba można to nazwać niestosownym zachowaniem. Kvass nie jest sprawiedliwy, ale znajdź mi sprawiedliwego człowieka..., czy to się komuś podoba czy nie Kvass jest moderatorem na kurniku i jak Tobie to nie pasuje zmień serwer. Oszczędzisz sobie nerwów.
Gram już dość długo na kurniku i nigdy nie miałem żadnych problemów z Kvassem czy innym moderatorem.
mod/admin, co za różnica ?
Ostatnio zmieniony przez nc 2004-12-12, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-12-12, 15:59   

nc napisał/a:

Gram już dość długo na kurniku i nigdy nie miałem żadnych problemów z Kvassem czy innym moderatorem.


Hej, tu stwierdziłeś, że Kvass również nim jest.. :P Kvass nie MOD, Kvass Admin ;]


Odpowiedź dla Nc:

Praktycznie żadna.. :wink:
_________________
Gomoku&Renju
Ostatnio zmieniony przez raigeken 2004-12-12, 16:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-12-12, 16:03   

Czad jest!
 
 
M_Head 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 96
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-12-12, 16:52   

Nie lubię do tego wracać, bo smutno robi mi się na samo wspomnienie, ale mnie spotkała kiedyś podobna przykrość. Swego czasu, jeszcze w okresie starej drabinki, kvass posługiwał się identyfikatorem "kvasnicovy_po_pas". Wkrótce ja stworzyłem sobie nick "kvasnicovy_po_chuj", który został z nieznanych mi przyczyn zablokowany :? . Obecnie nie można już tworzyć identyfikatorów o tak długiej nazwie, więc "kvasnicovy_po_chuj" poszedł w pizdu :cry: .

Ten temat jest jednym z najlepszych na tym forum; niestety należy spodziewać się, że już niedługo jakiś moderator wróci z turnieju i go zablokuje lub usunie. Oby więc chlali w Krakowie i leczyli kaca jak najdłużej, tak abyśmy my mogli cieszyć się tym tematem!
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-12-12, 17:39   

Najwcześniej będzie tu Ece (Ece już wyjechał z Krakowa, minuta jeszcze został, a kaka nie ma sieci i nie zagląda na forum ostatnio) i zapewne skasuje cały temat jak leci. Czy da jakieś bany/ostrzeżenia? Też możliwe - możemy przyjmować zakłady. :P

Mój typ: temat poleci i dusk ban na tydzień. Kto da więcej? :]
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-12-12, 17:43   

oj M_Head zastanówmy się dlaczego zablokowali ten nick... nie trzeba być Sherlockiem Holmsem żeby to wydedukować, sądzę że każdy porządny moderator/administrator też by go zablokował i nawet nie silił się na napisanie dlaczego.
Cytat:
Ten temat jest jednym z najlepszych na tym forum

dlaczego ?
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-12-12, 18:00   

oj biedny lone jak ja sie strasznie boje bana buehehehh tyle mi zniego co i bez niego i tak jak mam czytac takie glupoty w wykonaniu adika to wole faktycznie miec bana i zajac sie nauka. Tak wiec nie strasz mnie kolego banem bo sie go wcale nie boje.
Chce tylko naswietlic fakt ze kvassik jest nie sprawiedliwy i tyle to jest moje zdanie..
A co do serwera to nie chce go zmieniac mam tu troche znajomych moze lepiej zmienic kvassa na kogos innego tylko nie na lone bo to by bylo chyba wpadka z deszczu pod rynne.
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-12-12, 18:24   

Wypowiem się póki można.
Nie rozumiem kvassa,po co blokował dusksyemu te nicki skoro nie blużnił,nie nabijał itp. Co z tego,że w nazwie nicka było słowo "kvass"
Cytat:
Swego czasu, jeszcze w okresie starej drabinki, kvass posługiwał się identyfikatorem "kvasnicovy_po_pas". Wkrótce ja stworzyłem sobie nick "kvasnicovy_po_chuj", który został z nieznanych mi przyczyn zablokowany .

W tym przypadku rozumiem czemu nick "kvasnicovy_po_chuj" został zablokowany.M_Head,w nazwie tego nicka znajdziesz odpowiedz.

Pozdrawiam
Sekta

PS.Nie blokujcie i nie kasujcie tego tematu!!!!
_________________
P0zdr0 :P
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-12-12, 18:32   

dusksky napisał/a:
oj biedny lone jak ja sie strasznie boje bana buehehehh tyle mi zniego co i bez niego i tak jak mam czytac takie glupoty w wykonaniu adika to wole faktycznie miec bana i zajac sie nauka. Tak wiec nie strasz mnie kolego banem bo sie go wcale nie boje.

Nikogo nie straszę. Jeśli się jeszcze nie zorientowałeś, że nic mnie nie obchodzi czy dostaniesz bana czy nie i że nieźle się ubawiłem czytając ten wątek, to właśnie teraz ci to mówię. :P
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-12-12, 18:43   

Ubawiles sie? A co w tym smiesznego? Ja tu lzy wylewam, trace takie piekne niki :cry: :cry: :cry: a ty sie ubawiles?! :[ :[
Ja to sie ubawilem z tego 1804 ruszyl bys chlopie cos i pogral ranka ile mozna siedziec na jednym rankingu, boisz sie o punkciki czy masz jakas inna filozofie na ten temat.
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group