Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 23:38
Gomoku a Poznań
Autor Wiadomość
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-12-17, 18:47   

szarlott napisał/a:
dlatego też uważam,że do klubu powinni należeć wszyscy chętni bez względu na poziom i umiejętności :]


no jasne. Ci slabsi by sie uczyli od lepszych i tak dalej :) )

no narazie nie mam wiekszego odzewu tylko adik i szarlot odpowiedzieli, Poznan odzywaj sie !! :)
 
 
PeeM 


Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 7
Skąd: GNIEZNO
Wysłany: 2004-12-19, 22:53   

Gdyby ktoś chciał pograć zapraszam jutro. W zasadzie w sieci będę cały dziień
Wystarczy napisać na gg (665406) i możemy sobie pograć. Poznaniacy... łączmy się :)

A co do turnieju.. ja jestem za. Jeśli trzeba - może być nawet w Witkowie - pytanie czy reszta ludzi tam dojedzie.. Są co prawda samochody ale nie wszyscy nimi dysponują.. pozostaje więc w takim wypadku dojazd do Gniezna i potem PKSem do Witkowa...
_________________
PeeM
 
 
 
gelerth 

Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 6
Skąd: poznań
Wysłany: 2004-12-22, 23:22   

witam, napisze tylko kilka słów:) nick jaki uzywam na kurniku to maly_baner i o dziwo jestem z Poznania:) , moje GG to 1778672 - prosze dajcie znac jesli cos zorganizujecie , chętnie się przyłącze:)
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-12-23, 12:52   

No to bardzo fajnie - mamy już:

Szarlott, Jacol, Termin, Hozjusz, Adik, Kubol, PeeM i Gelerth..

To już całkiem niezła liczba osób, a przecież jest jeszcze Robert Plant, itd..

Pomyślimy po nowym roku :-)

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2004-12-23, 13:00   

hehe..fajnie,że kolejna osoba z Poznania :) ale ...

Cytat:
prosze dajcie znac jesli cos zorganizujecie , chętnie się przyłącze:)


wydaje mi się,że żeby cokolwiek z tego wyszło musi się więcej osób zaangażować już na początku :rotfl: jednej osobie będzie trudno cokolwiek zorganizować, zwłaszcza, że z tego co słyszałam każdy ma mało czasu :wink: dlatego też wydaje mi sie gelerth że przyłączyć się byś mógł już teraz :rotfl: tzn.na etapie organizacji..a nie przyjść na gotowe:P

heh..pozdrawiam wszystkim serdecznie :wink: myśle,że dobrze by było jakby wszyscy zainteresowani tym tematem umówili się na jedną godzinę na GG bądź kurniq :mrgreen:
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-12-23, 17:12   

mi tam pasuje codziennie zeby sie spotkac, moze po Swietach np.30 grudnia sie spotkamy w kurniku np. o godz. 19:00, piszcie jakie terminy wam odpowiadaja
 
 
gelerth 

Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 6
Skąd: poznań
Wysłany: 2004-12-23, 21:06   

przedyskutowałem to z Szarlot i zgadzamy sie z propozycja Jacola co do dnia i godziny, i ustalimy wtedy juz jakies "konkrety" co do formy i czestotliwosci spotkan- bo uwazam ze miejsce zawsze sie znajdzie :) jedyne co potrzeba to grupa osób które oprucz deklaracji rzeczywiscie beda przychodzic :)
P.S robert_plant mieszka o dziwo pokoj obok :P
 
 
 
robert_plant 

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 2
Skąd: poznan
Wysłany: 2004-12-25, 00:22   

tak jakos glupio wyszlo :lol:
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-12-25, 08:59   

no to trzeba innych dorwac i pogadac. Adik pisal, ze wraca 27, peem na gg sie nie pokazal terminowi i hozjuszowi powiem, a i jak dorwe krecika to tez mu powiem, niech wejda na forum i sie wypowiedza :)
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2004-12-29, 14:33   

nio to jak w końcu :] umawiamy sie jutro jakoś o tej 19 czy nie :roll: no i gdzie tak w ogóle kurnik, gg czy może forum :rotfl: ? czekam na wasz odzew chłopcy :lol:
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-12-29, 15:18   

Stawiam na gg, poniewaz tam mozna pisac w grupie, a w kurniku zasmicali bysmy tylko ogolny ( chyba, ze na stole).

No to wszyscy z Wielkopolski jutro na gg :) ) o 19:00 ;)

Ps: Znalazlem jeszcz jedna osobe z Poznania- nocny_pajak ;)
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-12-29, 22:27   

Cóż, myślę że nie mam co tu się odzywać - za daleko mam do Poznania..

Powiem tylko tyle ze swojej strony, że turniej po prostu musi być, więc Jacol truj Terminowi, niech kombinuje..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
robert_plant 

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 2
Skąd: poznan
Wysłany: 2004-12-30, 09:52   

no coz szkoda adik ze ćie nie bedzie :( , n jacol mecz ile wleze tego termina :wink:
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2005-02-02, 18:52   

dlaczego temat zamarl? :(

Szarlot zajelas sie ludzmi, mozesz napisac ile osob w tej chwili jest zainteresowanych? :)

Baner, jak tam lokum? :)

Juz dosyc dawno rozmawialem ze 100perem i powiedzial ze plansze i kamienie dostaniemy od Stowarzyszenia ZA DARMO :D i drogie co mi powiedzial, ze w takim klubie powinny byc 4 osoby ze Stowarzyszenia. Ja i Termin juz jestesmy, a Szarlot i Baner zdeklarowali sie ze rowniez sie zapisza.
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-02-02, 22:12   

Heh..no wszyscy zainteresowani wiedzą ilu jest chętnych :roll: tak więc zdecydowania za mało żeby myśleć o założeniu klubu... Wydaje mi się,że możemy jedynie czekać ... lub poprosić pozostałych forumowiczów o pomoc :D No bo nie wierzę,że z tak dużego miasta jak Poznań i jego okolic - na kurniku gra tylko 8 osób :| Gdyby więc ktoś 'przypadkiem znalazł' osobę z tego pięknego miasta :mrgreen: to prosimy o nakierowanie ją ... myślę,że najlepiej na forum :]

Heh..nie wiem czy to dobry pomysł ,ale Jacol wypiera presję :wink: a innych idei narazie brak...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group