Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 22:38
Gomoku a Poznań
Autor Wiadomość
PeeM 


Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 7
Skąd: GNIEZNO
Wysłany: 2004-12-13, 22:10   Gomoku a Poznań

Witam
Pierwszy post z pytaniem o jakiekolwiek osoby i kluby z Poznania ? Czy takowe w ogóle istnieją czy jestem pierwszy z tego regionu Polski ? :)

pozdrawiam serdecznie !
_________________
PeeM
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-12-14, 09:33   

Ze znanych mi osób w Poznaniu lub okolicach mieszkają:
Marcin (Termin), Jacek (Jacol91), Miłosz (Hozjusz) i Adrian (Adik).

Poza tym, jak szukałem na kurniku ludzi z Łodzi, to parę osób odpisało mi, że są z Poznania, więc jest spora szansza, że jeszcze kogoś znajdziesz.

Klubu w Poznaniu (jeszcze ;) ) nie ma.
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-12-14, 09:35   

Cześć...

Ja znam z Poznania jedną osobę, która nie została napisana....

Mianowicie Robert_plant. Żadko bywa na kurniku. :]
_________________
Gomoku&Renju
 
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2004-12-14, 19:51   

Jeszcze ja jestem z Poznania :oops:

szarlott1 :]
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-12-14, 20:38   

Adik z Witkowa melduje się!

Do Gniezna właściwie jak mi się nudzi to autobusem jadę z kolega, a pewnie PeeM oddalone o 15km Witkowo też kojarzy.

Hozjusz, Jacol, Termin, Szarlott, PeeM, Ja, Kubol, Robert Plant i pewnie jeszcze całkiem niezłe grono osób ze Swarzędza, Poznania, Gniezna, Wrześni by się znalazło..

Ale i tak najwazniejszy jest Termin - największy autorytet i największe możliwości organizacyjne.. Czekamy Termin na termin turnieju - jakby co na pewno pomogę przy organizacji.. :wink: :mrgreen:

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
termin 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 169
Skąd: poznan
Wysłany: 2004-12-15, 00:23   

termin aktualnie nia ma wolnych terminow. No ale peem zrobil bardzo fajna rzecz. Poznaniacy laczcie sie. W jednosci sila, czym nas wiecej tym latwiej bedzie cos zorganizowac.
 
 
PeeM 


Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 7
Skąd: GNIEZNO
Wysłany: 2004-12-15, 02:31   

Witam
Ja bardzo dziękuję za taki aplauz na pierwszego posta :wink:

Faktycznie jestem z Poznania (teraz, bo normalnie Gniezno)...i........dawno nie grałem w gomoku (brak sieci.. studia :) ) tak więc kompletnie się nie orientuję jak mocno tam się to wszystko pozmieniało ostatnio. Jakieś turnieje... itp. czasem wpadłem pograć.. i w sumie żadnych znajomych nicków :)

Jak już napisałem. Dawno nie grałem w gomoku więc zapytam wprost - czy, skoro nie ma terminu na turniej w Poznaniu... , poznaniacy mieliby ochotę pograć kiedyś w ściśle określonej godzince i dniu na kurniku ?
_________________
PeeM
 
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2004-12-15, 16:04   

Jeśli nie będzie to wtorek to ja bardzo chętnie pogram :] zwłaszcza,że jeszcze wiele przede mną by prezentować przyzwoity poziom :wink: pozdro :]

szarlott1
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-12-15, 19:30   

aaaa.... jeszcze ja nic nie napisalem :) )
jestem ze Swarzedza :) )

bardzo chcialbym aby powstal taki klub :)
ja jeszcze znam __krecika__ ktory gra w gomoku, rowniez moi koledzy z klasy zaczynaja wiec moze jak beda lepsi tez by chcieli byc w takim klubie :)

wiec trzeba cos z tym zrobic ;)

wiec mozna poszukac jakiegos lokum i zobaczyc w ogole kto by chcial do takiego turnieju przyjsc :P

pozdrawiam :P

jacol :)

chce klub!! :D
 
 
Hozjusz 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 30
Skąd: była Polska
Wysłany: 2004-12-15, 19:44   

Ciekawe, co z tego wyniknie... Co do turniejów w gomoku, to jak na razie organizowałem tylko rodzinne :wink: Ale w zasadzie już coś się kiedyś działo... Nawet była strona na ten temat. Ale niestety tempora mutantur nos et mutamur in iliis :] Teraz gram rzadko i na poziomie poniżej 1500, więc nie wiem, czy jest sens się w to angażować... Co o tym myślicie ? :mrgreen:
_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos ? :->
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-12-15, 19:57   

no najlepiej kazdy niech sie zaangazuje :P

Prosze wszystkich, piszcie czy jestescie za czy przeciw i czy moglibycie zalatwic jakies lokum, i moze ktos tym bedzie rzadzil, bo ja za mlody jestem :)
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-12-15, 20:28   

W Witkowie jest klub szachowy, są zegary, gobany jakoś się skombinuje, ew. pogramy na ręcznych - w sumie z lokum nie byłoby problemu - nocleg można w Gnieźnie :-)

No nie wiem - to taka moja propozycja..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-12-16, 18:45   

gdyby taki klub byl w Poznaniu bylby problem z gobanami ;)

tylko ja i termin mamy :) bierzcie sie do kupowania!:P
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2004-12-16, 21:16   

Jak narazie nie mamy w Poznaniu klubu,więc wydaje mi się,ze plan gobanów można odłożyć na dalszy plan :P Jak narazie też nie widać wielkiego zainteresowania i m.in dlatego też uważam,że do klubu powinni należeć wszyscy chętni bez względu na poziom i umiejętności :] Sama nie jestem najlepsza :rotfl: ale chętna do współpracy :wink: Co do propozycji Adika...jeśli o mnie chodzi to raczej odpada,ze względu na maturkę :rotfl: Jeśli jednak innym takie rozwiązanie pasuje to ja również jestem za i nawet postaram sie kiedyś wpaść :P
pozdrawiam

szarlott1
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-12-16, 22:08   

Teoretycznie można wpaść tylko na jeden dzionek, tylko nie ma to większej opłacalności ekonomicznej..

Gdyby turniej był w Witkowie, jako że mam znajomości w gminie (moja była dziewczyna to córka vice-burmistrza :P ) to pewnie i sponsorowanko by było - gobany by inni przywieźli i kruca jedyny problem jest taki, że jedyne miejsce, w którym możnaby było spać to albo jakiś Skorzęcin, albo.. Gniezno i słynny hotel Pietrak :P

Jeszcze przejrzę wszystko, 100per był w kontakcie z jakimś gostkiem, który wynajmuje domki, ale chyba mu z głowy wyleciało :/

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group