Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 22:38
Gomoku a Poznań
Autor Wiadomość
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-02-06, 15:41   

No to wstępnie mogę powiedzieć że mamy nowego "członka" jeszcze nie istniejącego klubu :D Dostałam namiar na jeszcze jedną osobę i mam nadzieję,że ją również namówie :wink:

Hehe..myśle,że trzeba by jakieś konkrety ustalić np.miejsce bo jedna wielka niewiadoma raczej nie przyciąga :roll:

Poznaniacy do roboty!! :twisted:
 
 
PeeM 


Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 7
Skąd: GNIEZNO
Wysłany: 2005-02-08, 10:23   

witam serdecznie po długiej przerwie.

przede wszystkim chciałbym podziękować za życzenia urodzinowe :) to bardzo miłe

i przeprosić za nieobecność. zaraz po świętach trochę przybyło spraw do roboty a teraz... to na politechnice mamy sesję i w związku z tym praktycznie jestem nieobecny w sieci. obiecuję że jak tylko ten horror się skończy (a roboty już mam na poprawkę :( ) to spróbuję jakoś pociągnąć ten temat dalej (zacznijmy od spotkania się :) )
_________________
PeeM
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2005-02-12, 20:07   

Zacznijmy od spotkania sie na gg lub w kurniku, zeby pogadac i dogadac ;)
 
 
archanioł_nocy 


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-02-19, 21:00   

[b]Jestem za tym, by był klub GOMOKU w Poznaniu. Dlatego, że jestem z Poznania chcę, żeby taki klub istniał. Tylko jest jedno "ale" :!: W jakiej dzielnicy i na jakiej ulicy (rymneło mi się :mrgreen: ) :?:
_________________
"Nie daj zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj"
 
 
 
archanioł_nocy 


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-02-19, 21:17   

Trzeba gdzieś się umówić :!: Np. na kurniku, ale musieli by być wszyscy, którzy chcą należeć do klubu :!: To jest moja propozycja. Co wy zrobicie, ja niewiem, ale, w każdym razie coś zróbcie :!:
_________________
"Nie daj zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj"
 
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-02-20, 10:51   

Cytat:
Co wy zrobicie, ja niewiem, ale, w każdym razie coś zróbcie


Kto ma to "coś" robić?? :roll:
Bo ja próbowałam i mi sie raczej nie powiodło :evil:

Pozdrawiam

Szarlott
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-02-21, 12:06   

Poznaniacy nadchodza mmp dobrz byloby jakbyscie wpadli sie zorganizowali i wpdli na mistrzostwa:)
 
 
archanioł_nocy 


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-02-21, 13:23   Przeprosiny !

Przepraszam szarlott, rzeczywiście trochę przesadziłem :oops:
_________________
"Nie daj zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj"
 
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-02-21, 13:56   

Hehh..przeprosiny oczywiście przyjęte..choć nie były konieczne :wink: Chodziło mi raczej o to,żeby większa grupa osób zaangażowała się w tworzenie klubu :] Niestety osoby, które wcześniej się deklarowały .. mówią teraz o braku czasu .. :evil: Ja cudotwórcą nie jestem i sama niestety nic nie zrobię :mrgreen: to tyle jak narazie :wink:

Co do postu Utratosa i zbliżających się MMP..obawiam się,że nie należy się spodziewać zbyt wielu Poznaniaków :cry: Większość osób jest w wieku 12-15 lat i wątpie czy pozwolą sobie na taki wypad."Starsza" reprezentacja jak wyżej wspomniałam nie ma czasu..ja sama planowałam przyjazd,ale zmiana miejsca trochę pokrzyżowała me plany.
Mam nadzieję,że Poznaniacy nie mają mi za złe,że wypowiedziałam sie za nich :oops: Chciałam przedstawić zarys sytuacji i wydaje mi się,że to co napisałam nie odbiega od rzeczywistości...

Pozdrawiam
Szarlott
 
 
archanioł_nocy 


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-02-21, 21:49   Pomysł !

Spróbujcie namówić swoje koleżanki i swoich kolegów, MOŻE to coś da :?:
Pozdro
_________________
"Nie daj zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj"
 
 
 
PeeM 


Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 7
Skąd: GNIEZNO
Wysłany: 2005-02-28, 19:11   

Witam ponownie

Więc na początek chciałbym się pochwalić że sesja poszła śpiewająco i jestem w Poznaniu spowrotem po feriach i dzisiaj już zacząłem zajęcia z nowym Centrum Wykładowym PP :)

A teraz wróćmy do sprawy.
Z doświadczenia (a trochę go mam nie tylko jeśli chodzi o sam internet ale także jeśli chodzi o organizowanie spotkań internautów, grup itp.) wiem że dogadywanie się po prostu nie ma sensu. Trzeba podać jeden termin i ...... kto będzie mógł ten przyjdzie... kto nie ten ...... przyjdzie na spotkanie drugie i tyle. Inaczej spędzimy miesiące na dogadywaniu się żeby się spotkać i nic z tego nie wyjdzie.

Ktoś zaproponował aby najpierw spotkać się na kurniku. Więc ja mówię OK. Żaden problem choć na kurniku w gomoku nie grałem już od... miesięcy (tak samo jak w samo gomoku w ogóle :P ).

Więc podaję termin:

CZWARTEK godzina 20.00
będę w pokoju pojezierce

no chyba że ogólnie gomoku.pl-owicze spotykają się w innych pokojach. to niech ktoś tam zorientowany napisze gdzie i już :)

narka

(jakby co: 665406)
_________________
PeeM
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2005-02-28, 19:30   

PeeM napisał/a:


Więc na początek chciałbym się pochwalić że sesja poszła śpiewająco i jestem w Poznaniu spowrotem po feriach i dzisiaj już zacząłem zajęcia z nowym Centrum Wykładowym PP :)



Gratki :)

PeeM napisał/a:


Z doświadczenia (a trochę go mam nie tylko jeśli chodzi o sam internet ale także jeśli chodzi o organizowanie spotkań internautów, grup itp.) wiem że dogadywanie się po prostu nie ma sensu. Trzeba podać jeden termin i ...... kto będzie mógł ten przyjdzie... kto nie ten ...... przyjdzie na spotkanie drugie i tyle. Inaczej spędzimy miesiące na dogadywaniu się żeby się spotkać i nic z tego nie wyjdzie.



uswiadomilem to sobie wlasnie probujac razem z innymi sie dogadac :)

PeeM napisał/a:


CZWARTEK godzina 20.00
będę w pokoju pojezierce



Ja rowniez bede :)

PeeM napisał/a:


no chyba że ogólnie gomoku.pl-owicze spotykają się w innych pokojach. to niech ktoś tam zorientowany napisze gdzie i już



No fakt. Teraz wiecej osob przesiaduje na dobrocinie, kaszunach i czasami naswitach, ale mysle, ze pojezierce to odpowiedni pokoj, poniewaz te ktore wczesniej wymienilem sa czesto pelne i bedzie trudno sie dostac.

Pozdrawiam

Jacek
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-02-28, 19:33   

Heheh..ja bym chciała zauważyć,że już 2 razy pisałam do Ciebie na gg w tej sprawie,gdyż na forum pojawiasz się od święta :mrgreen: i niestety..odzewu brak :evil:

Spotkać na kurniku sie można..ale co to da? :D Tzn.były już takie "spotkania" na kurniku i gg,ale nic konstruktywnego nie przyniosły :cry: Ale niech będzie :mrgreen:
Ja jestem na kurniku raczej codziennie i postaram sie pozostałych także nakłonić na ten czwartek o godz.20

P.S. Zazwyczaj jesteśmy na Dobrocinie,ale myślę że Pojezierce będą dobre...będzie cisza i spokój :rotfl:
 
 
PeeM 


Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 7
Skąd: GNIEZNO
Wysłany: 2005-03-01, 21:06   

Do mnie dwa razy ?? :wow:
To widać mnie nie było :mrgreen:

Spotkać na kurniku się można i ustalić gdzie się spotkamy moja droga :)
Ja z Poznania nie jestem i jak już pisałem jackowi znam tylko podrzędne bary wokół politechniki ;) Może rodowici poznaniacy wyjdą z jakimś pomysłem ? Wiem że część z nas jest niepełnoletnia i należy znaleźć takie miejsce aby i starsi mogli wypić piwko ( :] ) i młodsi też mogli wypić soczek ( :P ) . Wiem że część pubów w ogóle na wstępie mówi niepełnoletnim "papa". Tak więc miejsce ustalimy i będziecie mogli zlać mnie na kwaśne jabłko :)
_________________
PeeM
 
 
 
archanioł_nocy 


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-03-02, 14:33   

CZWARTEK godzina 20.00
będę w pokoju pojezierce

Ja też będę :D
Mam nadzieję :D
_________________
"Nie daj zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group