Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Popularyzacja pente?:>
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-07, 19:16   

Ależ nawet szanownego pana, nie prosimy o taki wysiłek. Proszę sobie nie przeszkadzać, właściwie to raczej my przeszkadzamy.. oj...

Nie chcesz popularyzować Pente ? Swojej ulubionej gry Internetowej ?

Ehh...

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-05-07, 19:22   

moze chaos ma taki sam stosunek do twojego pomyslu jak ty do idei druzyn wojewodzkich, pomysl nad tym. nie kazdy musi ci przyklaskiwac uszami w kazdym pomysle, choc cel sam w sobie jest szczytny
 
 
 
mattmiller 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 122
Skąd: Tarnów/Kraków
Wysłany: 2004-05-07, 19:42   

no i widzicie ....
Pente sie rozkręca . W pokoju Worliny jest teraz 6 osób co uwazam za swoisty rekord
 
 
 
iraa

Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 58
Skąd: z fotela
Wysłany: 2004-05-07, 22:42   

Chaosu napisał/a:
  Iraa ponad tysiąc partii!? I żadna ze mną... jestem pełen podziwu, tyle gier w całkiem krótkim czasie, czuję się prz Tobie jak osoba z szarym (na pente) nickiem ; P


hehe :)

co ja na to poradze, ze z racji pracy moge byc na necie tylko w weekendy :?
i to glownie wieczorem...

ale z checia zagram :)
napisz majla na priv to sie umowimy :wink:

a co do popularyzacji: uwazam, ze jak ktos chce sobie zrobic nicka pente_costam
to nic nie stoi na przeszkodzie. ale nie powinien zmuszac do tego wszystkich.
zamiast kombinowac, robic nicki i inne bajery niech zwyczajnie wchodzi i gra...

myslicie, ze mnie sie 1k partii wzielo od robienia nickow? :D

--
..::aari^^^

'...i always wanted to fly on strange machines...'
 
 
wicherek 


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2004-07-16, 02:21   

  Iraa ponad tysiąc partii!? I żadna ze mną... jestem pełen podziwu, tyle gier w całkiem krótkim czasie, czuję się prz Tobie jak osoba z szarym (na pente) nickiem ; P
[/quote]

Ze mna tez malo grasz choc na pente siedze prawie przez pol dnia nieraz w tej chwili mam 1898 partii ale i tak mam wrazenie ze z nikim (prucz z Iraa i Playerem) tak dobrze sie nie zmierzylem, za zadko widze tam kogokolwiek nawet grajac w inne gry jestem tam i czekam a Was nie ma mozna by bylo zrobic prywatne turnieje dla szarych i taki zwyciesca w takim turnieju napewno by zaglebial wiedze w tajniki pente tylko trzeba pokazac ze sie chce ja tez moge sie do reklamowania zglosic i nick z przedrosiem pente stworzyc...
Mozna by bylo zrobic np takie turnieje codziennie o 19 ja moge byc nawet codziennie na nich tylko przydalo by sie troche wiecej maniakow

Pozdrawiam
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-07-16, 10:29   

to bylby dobry pomysl tworzyc turnieje prywatne o okreslonych porach. sam sie nawet zastanawialem czy jakis nie pozakladac, ale ciezko pozniej z informacja dotrzec do pentakow. ale jakby je robic regularnie np o tej 19/19.15 to z czasem ludzie by przychodzili z przyzwyczajenia. ja jestem za!!!

proponuje zaczac od dzisiaj :D
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-07-16, 11:03   

Ja bym z chęcią pograł, ale o jakiejś późniejszej godzinie... Chciałbym nauczyć się grać w pente chociaż w stopniu porównywalnym z moją grą w gomoku... Może pentaki dadzą komuś swoje gg i ta osoba będzie ich powiadamiać o ewentualnych turniejach??

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
player_one 
Bodybuilder :)


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 83
Skąd: z Łomży
Wysłany: 2004-07-16, 21:08   

Popieram robienie codziennych turniejów o stałej godzinie.
Ale poźniejsza pora chyba by lepsza była... tak około 21
_________________
187cm, 87kg, 10% bf
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-07-18, 04:51   

[akapit]Nie gram z Tobą z prostego powodu, coś kiedyś przy mnie zrobiłeś, wystarczy mi że muszę grać z Tobą na turniejach.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-07-18, 09:00   

Chaosu napisał/a:
Nie gram z Tobą z prostego powodu, coś kiedyś przy mnie zrobiłeś, wystarczy mi że muszę grać z Tobą na turniejach


Yyy. A kogo dotyczy ta wypowiedź???
 
 
 
__browar__ 


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 53
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2004-07-18, 12:02   

Witam :)
wczoraj spróbowałem po raz pierwszy zagrać w pente (bardzo fajna gra) tylko że mam jedno duże zastrzeżenie co do reklamy tej gry...a mianowicie...wchodze do pokoju ( nie znając kompletnie zasad) patrze grają dwaj dobrzy gracze (pewnie umieją w to grać ranking powyżej 1400 Martin i Karibu) no to sobie pomyslalem że wejde popatrze o co biega i pytam sie czy mogliby mi wyjaśnic o co chodzi w tej grze? i do ilu punktów sie gra (bo widziałem że sie zdobywa jakieś punkty a to chyba ma jakiś cel) no i padła żartobliwa odpowiedz że do 10000 no to ja dziekuje za takie coś...jak ma być popularyzowana ta gra skoro ci co chcą ją rozpowszechniać nie odpowiadają na najprostrze pytania...czy tak ma wyglądać zachęcanie nowych graczy do gry w pente? może w tym tkwi problem braku nowych graczy

Ps. dodam jeszcze że inny gracz (szary) wyjaśnił mi po krótce najprostrze zasady w dwóch zdaniach
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-07-18, 13:16   

To jak wchodzisz do jakies gry pierw moze bys przeczytał '' Zasady Gry'' ( w kazdej grze są zasady wiec moze lepiej przeczytac a nie pytac ? )

PS. A jak nie znales zasad to skad wiedziales ze nie gra sie do ''10000'' ??
 
 
 
__browar__ 


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 53
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2004-07-18, 13:35   

jesli komuś na prawde zależy na rozpowszechnianiu to mógłby pare słów na ten temat napisać aż tak wiele tego nie ma , fakt mogłem najpierw przeczytać , wychodziłem z założenia że kto pyta nie błądzi ale teraz już wiem że nie ma po co...

Ps. można było sie zorientować po chwili że 10000 jest nierealne skoro zdobywa sie po 2 punkty przeważnie...a po drugie nabijałeś sie z tego
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-07-20, 13:47   

Browar, no ale chyba z tego powodu nie zamierzasz zrezygnowac w ogole z pente??:) ja moge zrozumiec karibu i martina, bo czasem ludzie wpadaja, zadaja wyjasnienia zasad i 30 sec pozniej juz ich nie ma.. ale zaloze sie, ze gdybys pytal o jakies debiuty, czy cos to udzieliliby ci paru rad:)
btw codzienne turnieje prywatne powoli ruszaja, wprawdzie narazie nie gra wiecej niz 6-8 osob, ale mam nadzieje, ze sie z czasem rozkreca..
no i fakt chyba historyczny- wczoraj na pente bylo w jednym czasie az 9 graczy :D
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-07-20, 14:37   

Seven napisał/a:
ja moge zrozumiec karibu i martina, bo czasem ludzie wpadaja, zadaja wyjasnienia zasad i 30 sec pozniej juz ich nie ma..


Tak jest często, ja moge kogoś pouczyć nawet zasad, tylko musze mieć wolny czas i wiedzieć, że ta osoba właśnie tak nie postąpi;)

Seven napisał/a:
ale zaloze sie, ze gdybys pytal o jakies debiuty, czy cos to udzieliliby ci paru rad:)


Właśnie uczeniem Gondzia byłem wtedy zajety:P

PS.

Zapraszam na godzinę 19:00 na turniej PENTE!:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group