Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 19:12
Książka o Gomoku..
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-12-28, 16:29   Książka o Gomoku..

Powstają pomysły gazetek, ulotek i innych tego typu bajerków, to czemu nie książka?

W książce byłyby różnego rodzaju ciekawostki (nie będzie to jednak jakiś rocznik statystyczny!) wywiady, porady, być może rozdział analiz, spis stron związanych z Gomoku, blablabla - czy ktoś ma jakieś pomysły jak to powinno wyglądać, czy ktoś jest chętny do współpracy?

Pisać tutaj..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-12-28, 16:39   

hehe..
lepiej już tą gazetke robić niż ksiązkę..
_________________
P0zdr0 :P
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-12-28, 16:48   

Raczej nie o tego typu posty mi chodziło - nie interesuje Cię to, to się nie odzywaj.

Skontaktowałem się z MAFem - mam nadzieję, że odpowie.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-12-28, 18:25   

Adiku a po co z Mafem? Zobaczymy jak nam pojdzie tworzenie gazetki. A napisanie ksiazki - to juz naprawde wielkie wyzwanie...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-12-28, 19:42   

Moja mala prosba - jesli ktos chce wyrazic swoja dezaprobate dla tego pomyslu, niech to zrobi milczaco.
 
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-12-28, 19:43   

Adik,zabronisz mi pisania tutaj?Wątpie..
Ja tylko wyrażam opinie i tyle
Chyba po to stworzyłes ten temat żeby m.in zobaczyć opinie innych(?)
_________________
P0zdr0 :P
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-12-28, 19:53   Re: Książka o Gomoku..

Cześć. Po pierwsze mam nadzieję, że nie potraktujesz mojego postu jak Sekty ale...:

adik napisał/a:
Powstają pomysły gazetek, ulotek i innych tego typu bajerków, to czemu nie książka?


Adiku.. niech najpierw lepiej gazetka wypali, potem myślmy o książce.... :wink:

adik napisał/a:
W książce byłyby różnego rodzaju ciekawostki (nie będzie to jednak jakiś rocznik statystyczny!) wywiady, porady, być może rozdział analiz, spis stron związanych z Gomoku blablabla


To chyba miało być w gazetce :) A książke musiałby ktoś napisać, pamiętaj o wydruku etc.

adik napisał/a:
czy ktoś ma jakieś pomysły jak to powinno wyglądać, czy ktoś jest chętny do współpracy?


Zgłosiłeś się już do gazetki ? :P

To tyle... :D
(p.s. Widać, że w głowie masz aż natłok pomysłów :mrgreen: . Jak wyżej napisałem, pomóżmy najpierw gazetce, potem myślmy o książce jeżeli takowa powstanie..)

Pozdrawiam, Adik.
_________________
Gomoku&Renju
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-12-28, 21:11   

Napisałem kiedyś opowiadanie, które miało 28 stron i wygrałem konkurs szkolny i byłem chyba 2 w gminie. Wygrałem kilka konkursów ortograficznych, więc nie będzie problemu z interpunkcją, czy błędami ortograficznymi..

Co do sensu - niech inni sobie analizują gry, robią wywiady, dzielą się pracą. Ja nie chce tego robić nagle, spokojnie, zgodnie z prowadzącym mnie w pracy natchnieniem, nie chce też niczyjej pomocy technicznej - prosiłem tylko o pomoc w dobraniu tematów i ewentualnie współpracy (naprawdę w ostateczności), a nie o uświadamianiu mi sensu całej tej inicjatywy - dlatego posty takie jak ten Sekty sensu tu nie mają..

Angst napisał/a:
Adiku a po co z Mafem?


Po to z MAFem, bo to nie ma być spis tego co można przeczytać na Kurniku, na wszystkich stronkach - ciekawostki i rzeczy niespotykane MUSZĄ być..

A teraz fajna gra słów:

Najpierw Ece napisał/a:
Moja mala prosba - jesli ktos chce wyrazic swoja dezaprobate dla tego pomyslu, niech to zrobi milczaco.


Potem Sekta napisał/a:
Adik,zabronisz mi pisania tutaj?Wątpie..
Ja tylko wyrażam opinie i tyle
Chyba po to stworzyłes ten temat żeby m.in zobaczyć opinie innych(?)


Czy ktoś może sprawdzić, czy IP Sekty nie jest takie samo jak Hghfd? :mrgreen:

Książka będzie, tylko dajcie mi jakieś oryginalne pomysły!

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2004-12-28, 22:05   

adik napisał/a:
Napisałem kiedyś opowiadanie, które miało 28 stron i wygrałem konkurs szkolny i byłem chyba 2 w gminie. Wygrałem kilka konkursów ortograficznych, więc nie będzie problemu z interpunkcją, czy błędami ortograficznymi..

A ja mam paszport polsatu.

A jak chcesz mieć książke, to możesz ją sobie sam napisać, skupmy się na jednym.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-12-28, 22:35   

Jestem z ciebie dumny, że masz paszport Polsatu.

Chcę napisać książkę - pisze o tym cały czas, a ty chyba koniecznie chciałeś zaimponować tym paszportem Polsatu i musiałeś dopisać byle co, żeby OT nie było - no cóż, pewnie pare osób rozśmieszysz..

Na czym mamy się skupiać?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-12-29, 00:45   

Prawde powiedziawszy widze, ze sam masz niezbyt wyrobiona opinie na temat owej ksiazki ;) Na Kurniku mozna przeczytac zasady gomoku, wiec oczywiste jest, ze w takowej pozycji musialoby sie znalezc o wiele wiecej. Czy to ma byc rodzaj podrecznika? Jaka planujesz objetosc ksiazki?

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-12-29, 12:32   

Cytat:
Czy ktoś może sprawdzić, czy IP Sekty nie jest takie samo jak Hghfd?

Adik,zapewniam Cię,że IP mój nie jest taki sam jak hghfd.
Cytat:
Potem Sekta napisał:

Adik,w przeciwieństwie do ciebie ja nie pisze potem tylko rękoma(ręcami :P )
_________________
P0zdr0 :P
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-12-29, 12:36   

I jeszcze jedno:Adik,nie próbuj nawet porównywać moich postów do postów hghfd.
_________________
P0zdr0 :P
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-12-29, 12:45   

Posty Sekty pomijam, bo tylko udowadnia więzy krwi z Hghfd tymi swoimi postami..

Cytat:
Czy to ma byc rodzaj podrecznika?


Nie jestem dobrym graczem, więc nie zamierzam pisać o tym jak się powinno grać przez całą książkę - na pewno wspomnę o czymś tam, paru zagraniach, itd.. ale ta książka to raczej będzie przedstawienie Gomoku nie tylko jako gry, ale częsci życia wielu osób - jako opowieść o tym jak to gracze z całego świata grają między sobą..

Cytat:
Jaka planujesz objetosc ksiazki?


Nie jestem Elizą Orzeszkową, która za każdą napisaną stronę dostawała pieniądze - ja będę pisał póki będą pomysły, jakieś ciekawe historie - myślę, że nie będzie to drugie Nad Niemnem..

Cytat:
Prawde powiedziawszy widze, ze sam masz niezbyt wyrobiona opinie na temat owej ksiazki


Całkiem możliwe, bo ani nie piszę o Harrym Potterze, gdzie opowieści jest nieskończenie wiele, sto wątków na stronę, nie będę się też wywodził na tematy odwiecznej walki kobiet z mężczyznami, ba! nie napiszę nawet swojej biografii - po prostu będzie to książka o ludziach grających w Gomoku, zachowaniach, mistrzach, różnego rodzaju mistrzostwach, będą pewnie też zdjęcia..

Będą oczywiście wywiady z najlepszymi graczami - postaram się, żeby kilku z nich było z innego kraju niż Polska. Będzie wywiad z MAFem (mam nadzieję) w którym dowiecie się o planach na przyszłość związanych z Kurnikiem, o tym jak to było że powstał Kurnik, itd..

Postaram się wygrzebać jakieś ciekawe wyniki z różnych turniejów międzynarodowych, czy też wewnętrznych - wszystko będzie oczywiście w książce..

Pewną wizję mam - potrzebuje jednak jeszcze innych pomysłów i liczyłem na to, że w tak wspaniałym środowisku Gomoku, jakie przebywa tutaj na forum, na pewno znajdę kogoś, kto przestanie się pytać, a zacznie pomagać..

Mam nadzieję, że się doczekam.

Premiera książki w moje imieniny - 05.03.2005 :mrgreen:

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-12-29, 13:42   

Cytat:
Posty Sekty pomijam, bo tylko udowadnia więzy krwi z Hghfd tymi swoimi postami..

I znów pokazujesz swoją głupotę..
Lepiej nie będe się już wypowiadał w tym temacie..
Nie komentuj lepiej już nic Adik bo twoje komentarze są tak głupie,że aż śmieszne.
_________________
P0zdr0 :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group