Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 03:51
Start gazety:)
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-01-27, 23:19   

Oszalałes? Kioski w Stalowej Woli za tydzień będą wypchane nową gazetą, a ty tu mówisz o Internetowej :|

Co to ma znaczyć?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
specyk_14 
Jaga Pany !


Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 88
Skąd: Białystok
Wysłany: 2005-02-20, 18:42   

I chyba gazetka stanęła w martwym punkcie..

UTRATOS co dalej ? :)

Pozdrawiam,

Specyk.
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2005-05-17, 19:06   

daloby sie wystartowac z ta gazetka w poznaniu? bo chyba jest juz tyle materialow, zeby zlozyc to na jeden numer, na pewno wszyscy by chetnie poczytali, a jakby kazda taka gazetka kosztowala kilka zl to Stowarzyszenie by sie wzbogacilo:)
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-05-17, 19:22   

Ja bym kupił na pewno, tylko jak teraz się nad tym zastanowić to musi to zrobić (przynajmniej przygotować materiały) najlepiej jedna osoba, która złoży to wszystko itd.. tak, aby jak najmniej osób wiedziało o jej treści i była ona jak najbardziej zaskakująca ;)

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-05-21, 15:04   

. . .Można zarobić a można stracić. Od wujka wiem, że jedynie 10% osób które zadeklarowały chęć kupna gazety/książki/broszury przed jej wydaniem kupiło ją!
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-05-21, 17:24   

zapewne jest odpowiednia ilosc tematow ale osob chetnych do zrobinia tego jakos nie widac.... Napisalem ogolny zarys numeru ktory zreszta mogl byc zmieniony oczywiscie. Niestety nikt nie zglosil sie z tematem, a tym bardziej nie napisal tekstu. przeciez nie bede podowal ludziom na sile tematow i zmuszal ich do napisania.... to jest gazeta trzeba byc bardziej samodzielnym i kazdy powinien wysunac swoje propozycje i napisac cos na temat o ktoryms cos wie , interesuje sie nim , mysli ze ma w nim cos do powiedzania oraz oczywiscie ma ochote go napisac... Przypomne o proponowanych tetach do pierwszego numeru:
- historia gomoku renju pente
- poczatki w poslce tych gier
- analizy gier
- poradnik dla poczatkujacych
- zagadki(a)
- po turnieju o mmp ( wywiady, ankiety na temat faworytow itd)
- wywiady
- artykuly
- plany federacji
- kalendarz turniejowy, listy rankingowe i kometarze do nich
- wydarzenia w miedzynarodowym swiecie renju
- przed turniejem w poznaniu
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-05-21, 20:57   

Utratos z tego co wiem tak:

- historia gomoku renju pente - jest dostępna na www.klan.m80.er.pl -Gomoku- Historia- albo na stronie gomoku.pl

- poczatki w poslce tych gier - napewno Maf ma coś z tym on widział jak się rozwijały gry...

- analizy gier - Przykłady gier misztrowskich w Gomoku/Renju/Pente

-poradnik dla poczatkujacych- jest dostępny na www.klan.m80.er.pl / Gomoku/ powinnien byc na www.gomoku.pl - I zasady gry z kurnika....

- zagadki(a) - wiele osob umi robic zagadki:D i nawet bardzo smieszne;]

-- po turnieju o mmp ( wywiady, ankiety na temat faworytow itd)- No wiesz ja chyba nie pojade bo nei ma mnie kto zagrac chyba ze Czesi ale w to wątpie i sie nie zapisałem...Wywiad mozesz ze mną zrobić pt" Zlasu Na gomoku" Łoś sie nazywa;)

Powodzenia...Moge się czymś zając jak można;]
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2005-05-22, 07:25   

losiu napisał/a:
-- po turnieju o mmp ( wywiady, ankiety na temat faworytow itd)- No wiesz ja chyba nie pojade bo nei ma mnie kto zagrac chyba ze Czesi ale w to wątpie i sie nie zapisałem...


Nikt Cię na to nie weżmie, bo MMP się już odbyło. :wink:

Pozdrawiam, Jacek.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-05-22, 11:13   

Macku, zycze Ci zebys poszedl do pracy i dostal za zadanie prace nad jakims projektem. Zobaczysz wtedy, jak niewielkie znaczenie maja pomysly, mowienie co ma byc zrobione etc. a jak wazne, trudne i czasochlonne jest po prostu wykonanie, doprowadzenie do konca danego projektu.

I tu jest wlasnie problem, ze rzucasz mysli i piszesz o ludziach, ktorzy mogliby cos zrobic. Jesli maja cos robic wszyscy, nie robi tego nikt. Trzeba pokazac palcem, kto ma zrobic i co. Zaczynamy od gory, czyli osoba odpowiedzialna za gazetke - zeby na przyklad najpozniej 1 lipca mozna bylo ja kupic. Kto sie tego podejmie? Ja mysle ze nikt, bo potem nie ma tlumaczenia, ze inni to, inni tamto - osoba zostanie rozliczona tylko z tego, czy gazetka sie pojawi, ewentualnie jak bedzie wygladala.

Po prostu tym torem idac, do niczego nie dojdziemy. Powiesz ze dales tematy, tylko ludzie nic nie zrobili. Wedlug mnie w tej chwili za gazetke nie jest odpowiedzialny nikt, takze i do Ciebie nie mam pretensji. Po prostu sugeruje, ze Twoj sposob doprowadzenia do wydania tej gazetki jest nieefektywny.

Podsumowujac: Kto wezmie odpowiedzialnosc za gazetke? Od razu termin wydania, ile stron (od do), ewentualnie jakie dzialy. Albo ktos po prostu mowi: "zajme sie tym" i przedstawia do kiedy przygotuje jej konspekt, ktory zatwierdzi np. Zarzad, do kiedy ja ukonczy etc.

Koncze bo sie powtarzam. Poki nie ma osoby odpowiedzialnej za gazetke, praktycznie nie ma szans zeby cokolwiek z nia ruszylo.
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-05-23, 18:45   

...święte słowa....

maciek[bmac]
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-05-24, 13:37   

Fakt, brawo Ece, święta słowa!

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-05-24, 17:37   

adik napisał/a:
Fakt, brawo Ece, święta słowa!

Dziękuję Adrianie.

Mialem nadzieje, ze chociaz Maciek odpowie. Albo powie ze sie tym zajmie, albo ze faktycznie nie ma nikogo i gazetka poki co odpada. A moze ze Zarzad glowkuje nad tym problemem, jakies kroki czyni w tym kierunku, czy po prostu tez zaklada, ze tematu na razie nie ruszamy.

Napiszcie cos.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-05-24, 20:49   

Za gazetke w zasadzie odpowiedzialny byl Maciek.

Porusze temat na nastepnym spotkaniu Zarzadu (czyli prawdopodobnie jutro).

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group