Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
III tura IRP
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-01-18, 00:20   III tura IRP

24 stycznia wystartuje III tura IRP. Będą to rozgrywki w nieco zmienionej formie, która ma się przyczynić do większej rotacji pomiędzy poszczególnymi grupami.

Do niedzieli 23 stycznia czekam na zgłoszenia od nowych graczy. Nie mogę w tej chwili zagwarantować, że wszyscy zostaną dopuszczeni. Zależy to od ilości zgłoszeń, a kryterium będzie kolejność ich nadesłania.

Wszyscy, którzy chcą się przyłączyć (lub zgłosili się wcześniej, lecz z jakichś względów nie dokończyli rozgrywek) proszeni są o nadesłanie na mój adres piotrek401@o2.pl formularza zgłoszeniowego wg następującego wzoru:

1. Imię i nazwisko
2. Nick na forum
3. Miejsce zamieszkania (z podaniem województwa)
4. Data urodzenia (wystarczy rok)
5. Zajęcie (uczeń/student/pracujący/bezrobotny)
6. Mail kontaktowy
7. Numer gg

Nadesłanie formularza jest jednoznaczne z chęcią przystąpienia do rozgrywek IRP oraz oznacza wyrażenie zgody na udostępnianie numeru gg innym graczom w celu uzgadniania terminów spotkań. Wszyscy gracze dopuszczeni do eliminacji zobowiązani są do zapoznania się z Kodeksem Reprezentanta i przestrzegania go.

Zawodnicy, którzy ukończyli II turę eliminacji, proszeni są o potwierdzenie chęci kontynuowania gry w IRP (wystarczy informacja na gg). Jest to również równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnianie numeru gg innym graczom.

Przypominam, że gramy jedynie z zawodnikami z własnej grupy. Oto aktualne składy grup:

A

Angst
Arczi
Dein
Dragonik
Minuta
Puholek
Zakon

B

Alicecooper
Gietki1991
Honor
Kakarol
Madtaz
Nc
Soul_reaper

C

Chip
Icarus
Marcin133
Martin1234
Mattmiller
Roy
Vince

Z1

Adek
Boreasmun
Browar
Devotion
Jawmart
Pavlini
Zukole

Z2

Amigo
Barty
Gnoza
Lutalek
Nmzb
Raigeken
Specyk_14
Zajac

Z3

Aaru
Adix333
Teufelchen
Tomo17

Informację o systemie rozgrywek podam w niedzielę 23 stycznia. Będzie on w dużej mierze uzależniony od liczby nowych graczy oraz nadesłanych mi potwierdzeń uczestnictwa (tutaj szczególnie czekam na deklaracje od Chipa, Devotion i Zukole).

Czekam z niecierpliwością na zgłoszenia ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-01-18, 15:08   

Piszcie to na GG!

Chciałbym tylko się dowiedzieć, czy III ma szanse być na zasadzie Ligi Pente?

Bardzo bym chciał - więcej emocji, na pewno o wiele ciekawiej..

Masz już jakieś podstawy do rozstawienia zawodników po grupach, potem następne rundy, itd.. itd..

Jest szansa?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-01-18, 16:11   

Nie ma takiej szansy. IRP ma sluzyc wylanianiu Reprezentacji Polski a nie rozrywce. ale Liga Gomoku w planach ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
HonoR 
Emeryt

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 398
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-01-19, 00:00   



A czy będą lub są w planie jakieś mecze międzypaństwowe zanim ustali się grupy po 3 rundzie?
Bo bezsensu by było gdyby np. Puholek spadł do B (oczywiście mu tego nie życzę) i by miał guzik a nie mecz państwowy.
_________________
Zawartość alkoholu we krwi [||||||||||||||||] 63%
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-01-19, 02:16   

Ja chcialbym grac mecze miedzynarodowe co tydzien. Problem polega na tym, ze inaczej zapatruja sie na to nasi potencjalni przeciwnicy :( W tej chwili wszyscy najbardziej przykladaja sie do znajdowania terminow na Eurolige :roll:

Co do hipotetycznej sytuacji, ktora przedstawiles - niewiele moge poradzic, aby do czegos podobnego nie doszlo :? W Reprezentacji powinni grac najlepsi - jesli Puholek spadnie z powrotem do B, to znaczy ze pozostali byli lepsi od niego i to oni powinni grac. Ale wspominam swoje gry z Puholkiem i nie sadze, by mu to grozilo ;)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Aha. Prawdopodobnie na poczatku lutego zagramy rewanz z Czechami ;)
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-01-19, 13:09   

Uwaga!

Informacje dotyczace checi gry w III turze prosze przesylac na mail, gg lub poprzez priv.

Zgloszenia nowych graczy - wypelniony formularz z pierwszego posta w tym temacie, wysylamy rowniez na moj adres mailowy - piotrek401@o2.pl.

W tym temacie umieszczam ogloszenia dotyczace III tury i odpowiadam na pytania jej dotyczace. Dlatego kasuje posty w stylu "chce grac...", gdyz pelnia one jedynie funkcje informacyjna - po zapoznaniu sie z ich trescia - usuwam je.

Aktualne sklady grup oraz lista kandydatow, ktorzy chca przylaczyc sie do IRP, znajduja sie tutaj .

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-01-24, 01:29   

Ogłaszam oficjalnie początek III tury eliminacji do IRP w gomoku :D

Bez zmian pozostają zasady rozgrywania pojedynków. Gramy zatem systemem każdy z każdym (w obrębie danej grupy) 8 partii – ustawienia: 15x15, 5 minut, zakaz cofania, swap.

Składy poszczególnych grup można znaleźć tutaj .

Do tej tury przystępuje 11 nowych zawodników, przy czym po raz pierwszy dwie kobiety – witamy serdecznie :D Kandydaci do IRP zobowiązani są do zapoznania się z Kodeksem Reprezentanta i oczywiście przestrzegania go :)

Do rywalizacji w grupie A przystępuje 7 osób. Najgorsza z nich spadnie do grupy B, z której z kolei awansuje najlepszych dwóch graczy, co zaowocuje rozszerzeniem składu grupy A do 8 osób.

Z grupy B spada również jeden zawodnik. Z grupy C awansują trzy osoby, a spadnie także jedna. Awans z Z1 wywalczy 4 zawodników, a do Z2 spadnie jedna osoba. Skład uzupełni 5 najlepszych osób z grupy Z2. Po takich przetasowaniach w każdej z czterech najwyższych grup znajdzie się 8 graczy.

Do grupy Z2 dołącza trzy najlepsze osoby z Z3 oraz najlepsza spośród kandydatów do IRP.

Kandydaci podzieleni zostali losowo na dwie grupy: K1 i K2. Z obu grup 3 najlepsze osoby awansują do grupy KF. Najlepsza osoba z nowo utworzonej grupy KF awansuje do Z2, a pozostali zagrają w Z3, gdzie dołączy do nich spadkowicz z dawnej grupy Z3. Gracze, którzy nie uzyskali awansu do KF znajdą się w grupie Z4.

Zdaję sobie sprawę, że na pierwszy rzut oka zasady wydają się skomplikowane, ale po spokojnym zapoznaniu się z nimi wszystko powinno być jasne. Zwłaszcza, jeśli każdy skupi się na swojej grupie ;) I z góry proszę o unikanie pytań, na które odpowiedź można znaleźć samemu w tym poście :roll:

Nowi gracze proszeni są o kontakt na gg, w celu uzyskania hasła do swoich nicków :) (Przemek_nh i Sicior proszeni są o informację, czy posiadają nicki z przedrostkiem "irp").

Wstępnie zakończenie III tury przewiduję na 28 lutego.

Życzę wszystkim powodzenia i samych dobrych gier :D

Startujemy!!

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
hghfd 
Gomoku


Dołączył: 02 Lis 2004
Posty: 72
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2005-01-24, 09:31   

ale na jakich nickach gramy?jeśli nie ma specjalnych nickow na irp to gramy na swoich nickach .tylko jeszcze jedno ja nie moge grac na hghfd tylko na cone_men (hghfd ma bana)
_________________
Wierni Barwom I Tradycji
1938 "STAL" Stalowa Wola


HOOLIGANS
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2005-01-24, 09:49   

Gramy na nickach irp. Na przykład (np.) ty MASZ MIEĆ nick irp_hghfd. koniec :)
(p.s.mam szansę awansować z Z2 :mrgreen: )
_________________
Gomoku&Renju
 
 
 
specyk_14 
Jaga Pany !


Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 88
Skąd: Białystok
Wysłany: 2005-01-24, 22:42   

Ja chcciałbym rezezygnowac z irp...
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-01-25, 00:40   

Specyk - mam prosbe. Ochlon, poczekaj chociaz z 3 dni i daj znac, jaka jest Twoja ostateczna decyzja. Kazdy ma slabszy dzien, a w IRP nie gra sie dla rozrywki, ale po to, aby w przyszlosci moc reprezentowac Polske, by podnosic wlasne umiejetnosci. Kto tego nie jest w stanie zrozumiec, chyba rzeczywiscie nie powinien sie zglaszac do eliminacji :roll:

Dzisiaj Puholek mnie zmiazdzyl, a jakos nie zrezygnowalem. Po prostu nastepnym razem postaram sie zagrac lepiej i byc bardziej wymagajacym przeciwnikiem :twisted:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
tomo17 

Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 23
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 2005-01-25, 19:43   

elszu, usuń YOU ze swojego opisu, bo może się zrobić nieprzyjemnie.

Wiadomość dla graczy z mojej grupy (Z3):
Na kurniku jestem dość rzadko, ale w necie jestem średnio 3 godziny dziennie, więc zawsze mogę na kurnik wskoczyc. Jestem w necie mniej więcej w takich godzinach:
Pn - 13-14; 17-20
Wt - 10-11; 16-17; 19-20
Śr - 19-21
Czw - 10-12; 19-20
Pt - 9-10; 17-20

Prosiłbym o odpowiedzi na tym forum, lecz najlepiej na GG (7388885) i Tlenie (ttomoo)

Pozdrawiam

tomo17 :)
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-01-28, 01:08   

Mam bardzo smutna informacje. Konto jednego z uczestnikow eliminacji zostalo zablokowane za gre programem :| W zwiazku z tym zostaje on wykluczony. Na jego miejsce wchodzi Strat3g.

Szkoda mi Fartuha, ale zlamal on Kodeks Reprezentanta i zachowal sie nie fair wobec nas wszystkich, a zwlaszcza swoich rywali. Moze zrozumie swoj blad i jeszcze kiedys do IRP wroci :roll:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
siepacz_men 


Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 45
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-01-28, 02:24   

no szkoda fartuha , wielka szkoda 8:0 mnie zlał tym swoim programem :?

musze sie dowiedzieć skąd on bierze takie programy , z moim najlepszym wygram chociaz jedną na osiem

ale nie mam do niego pretensji bo i tak mam nowego nicka irp_siepacz ,

jeszcze raz dzięki Angst

Widać ze IRP jest profesjonalnie prowadzone przez kapitana

i jeszcze jedno , Jak wykryliście ze Fartuh oszukuje ? napewno nie znikał , a nawet na czas prawie ciągle prowadził , jestem ciekawy skąd wiadomo ze oszukiwał
i Jakim grał programem ?
_________________
SIEPACZ
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-01-28, 02:32   

siepacz_men napisał/a:
Jakim grał programem?

Fiver.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group