Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 18:38
Fair play a euroliga
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-02-16, 16:28   

Shakal - po co te retoryczne pytania? Rozumiem, chcesz aby post był bardziej wzniosły, itd.. Mimo wszystko uwazam, że ranking bardzo dobrze oddaje to jak kto gra - nie jestem w stanie zrobić teraz 2400, jak to zrobił Attilla, Nikolay pewnie nawet reda nie zrobi - to świadczy o tym, że różnica między nimi jest niemała, w każdym razie ważne że jest. W takim razie Attilla, nawet przy chwilowej niedyspozycji NIE powinien przegrywać po 10, czy 15 ruchach bardzo ważnej partii, bo nie dośc, że taką grą osłabia drużynę, to jeszcze siebie naraża na kompromitację, a przynajmniej zdziwienie innych.. LOL znaczy co znaczy - wiem, że jest to pewien rodzaj śmiechu, coś w stylu Buahuahua, ale ja używam go tylko kiedy coś mnie dziwi, coś mnie pozytywnie śmieszy.. Zdziwiła mnie wygrana Nikolaya, po prostu nie mogłem powstrzymać zdziwienia, gdy po 15 ruchu Attilla pisze "grat" - no co jest? Jeden z najlepszych graczy w Gomoku przegrywa z jakimś Nikolayem, który ledwo wygrywa walkę o miejsce w składzie z innym wiecznym pomem - Ferdą..

Fakt faktem - nikt nie przejdzie normalnie koło Nikolay 2:0 Attilla - ja również NIE, a że masz inne zasady i potrafisz zachować wszystko dla siebie, to spoko - ja jestem inny, a o gustach się raczej nie dyskutuje, więc skończmy..

Czeka nas VI runda, pewnie kolejne powody do dyskusji nad tym co jest fair, a co nie.. Kiedy wygram z Attillą (co jest nie mozliwe, chociazby dlatego, że pewnie w ogóle do naszego meczu nie dojdzie bo się nie załapię do składu :P ) teź pewnie kilka osób też bedzie musiała wyrazić swoje zdziwienie, mimo że Nikolaya raczej ogrywam..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
dev 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 124
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2005-02-16, 16:57   

serio nie wiem o co wy się w ogóle kłucicie :) każdy robi jak chce mi sie zebrało pare niemiłych słów po moim zagraniu no ale uważam ,że dobrze zrobiłem bo oni nas naprawde szaleńczo zlekceważyli:) Jednak nie wyglądało to zbyt ładnie i wzbudziło oburzenie wśród wielu graczy no ale sytuacje chyba lubią się powtarzać ....... Pozdro 4 all .
 
 
shakal 

Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 36
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-16, 17:39   

Cytat:
po co te retoryczne pytania? Rozumiem, chcesz aby post był bardziej wzniosły

To tylko wynik mojego zdziwienia tym co wypisujesz..
Chyba każdy gracz (jako przeciwnik) zasługuje na jednakowe traktowanie obojętnie czy ma ranking 1400 czy 2400. Ale rozumiem że dla Ciebie każdy którego ogrywasz (np. Nikolay) jest "jakimś tam" graczem i przegrać z takim to obciach..
Dzięki za wyjaśnienie
pozdrawiam
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-02-16, 18:48   

Nie, nie - "jakiś tam" to było odniesienie do tego jaki poziom reprezentuje na Kurniku on, a jaki Attilla - jak gram z 1400, to naprawdę nie skupiam sie w 100% na grze i np. oglądam sobie forum i jak mi zostaje 25 sekund to dopiero zaczynam grać. Poza tym większośc osób nie ma okazji lekceważyć, bo po prostu takich 1400 wyprasza, ale to juz inny kłopot.

Zapraszam na nasz mecz z The Team w tą sobotę o 19.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group