Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
siepacz i program
Autor Wiadomość
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-02-04, 18:36   siepacz i program

Czy siepacz rzeczywiście grał programem? Rozumiem, że troche mu się poprawił ranking, ale nie tylko u niego, codzienne siedzenie na kurniku po 5-6 godz dałoby wyniki chyba każdemu (no może oprócz buszmena333 ;) )W każdym razie wczoraj konto siepacz zostało zablokowane na turnieju oficjalnym kiedy tylko siepacz uzyskał ranking turniejowy powyżej 1500 pktów.... Wtedy kvass napisał coś o graniu Solverem. Po pierwsze ten program jest do du.... słaby a po drugie czy naprawde można tak jednoznacznie ustalić, że ktoś gra tym programem, czy jest to tylko na zasadzie pomówienia?

Pozdrawiam, bad_mojo.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
siepacz_men 


Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 45
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-02-04, 19:30   

fajnie ze powstał ten temat bo chciałem sam go założyć ,

Po pierwsze nie siedze na kurniku po 5-6 godzin bo nie dałbym rady tyle.
Tydzien temu skonczyly mi sie ferie wiec mialem wiecej czasu zeby posiedziec
ale to bylo okolo 3 godziny na dzien bo po dluzszym czasie gry mam dość gomoku.

Musze sie pochwalić ze przez te ferie dorobilem sie najlepszego ranka 2011 na nieszczęsnym nicku siepacz

ale nie o tym temat:

Wczorajszy turniej, byl niski poziom turnieju większość lepszych graczy nie przyszła na niego
nie ma sie co dziwic bo turniej na 5 min jest za dlugi i nudny. Taki turniej jest szansą dla graczy tej drugiej kategorii do której sie zaliczam. A ze miałem wczoraj troche farta to udalo mi sie wygrac jedną partie za drugą.

pokonalem :

1. _ic_ - jakis szarak
2. shadrin - teraz ma 1800 wiec na moim poziomie
3. dario144 to tez mój poziom
4. starpes - 1800 mój poziom
5. puholek - jest lepszy zrobił błąd i tyle
6. fresch_design - to byla kluczowa partia

mialem ranking 1499, wiec zalezało mi zeby wygrac z nim, po dlugiej walce zrobilem sobie 4x3, ale kiedy mialem dac 5 kropke zjechala mi mysz !! :wow:
Myslałem ze umre przed tym kompem bo brakuje mi 1 punku do zółtego i mam wina, a tu glupia mysz zawodzi, ale na szczęscie (co sie potem okazalo ze nie) Fresh okazał sie graczem FAIR i zrezygnowal zamiast zrobic własną piątke
i na tym sie zakonczyl mój turniej :|

NIE GRAŁEM PROGRAMEM a kvass pokrzywdzil mnie (w 5 punktach :) )
1. zepsuł mi nick na którym miałem najwiecej 2011
2. zabral mi mój uczciwie zasłuzony zółty kolor w rankingu turniejowym
3. przez kvasa stracilem mojego głownego nicka, wszyscy kojarzą mnie jako SIEPACZ
4. i zepsuł mi mój najlepszy turniej, kto wie moze bym wygral w calym turnieju
5. no i potraktowal jak oszusta, a to sie odbije na opinii publicznej (czytaj kurnikowej) i teraz sporo uzytkowników pomysli ze jestem oszust

I chcialem jeszcze dodać ze kiedy pisze do kvasa czemu mnie zablokował, to mi nie odpisuje a napisany jest fałszywy powód GRA PROGRAMEM

Według mnie myslenie kavasa bylo takie:
Siepacz ma 1500 i prowadzi w turnieju, on zawsze mial 1400 na turniejach
1500 - 1400 = 100
50 = dopuszczalny limit kvasa
100 > 50
= ZABLOKOWAC SIEPACZA

Czy ktos z was tez został niesłusznie zablokowany przez Kvasa ?




:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
_________________
SIEPACZ
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-04, 20:48   

Te partie nie wyglądają na grane Solverem. Ten program nie jest aż tak makabrycznie słaby, bad_mojo, ale też jakiś supersilny nie jest.

PS Siepacz, zmień kolor liter na jakiś ludzki, bo nie da się tego czytać. Muszę zaznaczać tekst, żeby był czytelny. Nie wiem co to za choroba, żeby pisać na kolorowo albo pogrubionymi literami (albo obie te rzeczy na raz), ale zatacza coraz szersze kręgi.
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2005-02-04, 20:52   

Ja tam nie wiem, czy te gry były grane progiem, ale znając Siepacza... nigdy w to nie uwierzę.
_________________
Gomoku&Renju
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-02-04, 21:28   

Dominiki, wyboldowane zolte literki to morderstwo dla oczu - zmienilem na zwykle.

Czy ktos moze po prostu wziac te partie i zobaczyc jak by zagral solver ? Osobiscie nie chce mi sie w to wierzyc, bo znam Siepacza juz dlugi, kurnikowy czas (chociaz uciac sobie nie dam).
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-04, 22:55   

Odpowiadam ze partie nie byly grane ani solverem ani fiverem (chociaz partia z puholkiem akurat idzie identycznie jak fiver na monkru - ale byla krotka i nie jest to podstawa do twierdzenia ze siepacz gra fiverem). Uwazam siepacza za gracza przyzwoitego i uczciwego. Sadze rowniez ze niegralby programem po zostaniu oszukanym przez fartuha w irp.
Tyle ode mnie. Reszta zajma sie osoby odpowiednie do tego typu akcji.
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-05, 04:48   

soul_reaper napisał/a:
Tyle ode mnie. Reszta zajma sie osoby odpowiednie do tego typu akcji.

Jaką resztą i jakie to osoby? Czyżby sprawą miał się zająć UOP? :wink:
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-05, 09:09   

Taki powazny i madry czlowiek jak Ty lone powiniene wiedziec ze UOP zostal rozwiazany jakis czas temu i powstala Agencja Bezpieczenstwa Wewnetrznego :P
A tak w ogole to zastanawia mnie dlaczego w poscie bad 'nieslusznie zablokowany' mojo nie pojawilo sie wlasnie stwierdzenie 'nieslusznie zablokowany', ktorego akurat tutaj moznaby uzyc :wink:
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-05, 09:44   

Dla mnie SB, UOP czy ABW to jeden worek. :wink: Jestem dodatkowo wstrząśnięty tym, że odnalazłem siebie na tzw. liście Wildsteina, na dodatek w dwóch kopiach. :lol:

Co do blokowania, to uważam, że powoli dochodzi do nonsensów i wypaczenia roli operatora na kurniku. Moje zdanie jest takie, że blokować i to bez gadania, należy przypadki ewidentnie szkodliwe, np. wulgarne nicki, ludzi którzy notorycznie obrażają innych, ewidentnych manipulatorów rankingu (czy to nabijanie czy oddawanie gier), etc. Niepoważne wydaje mi się blokowanie nicków za pojedyncze wybryki, np. jedno "brzydkie" słowo powiedziane w emocjach na turnieju (vide renegades). Są łagodniejsze środki perswazji: kick, ban np. na godzinę, albo upomnienie ustne do nagany włącznie. :P Jeśli takie rzeczy nie pomagają, to wtedy blok.

Ostatnio zdarzyły się dwa głośne przypadki zablokowania nicka: pierwszy to fartuh vel cipek, drugi teraz - siepacz. O ile pierwszy przypadek był ewidentny i szkodliwy (w szczególności gra programem w irp'ie, zresztą delikwent sam się przyznał), to drugi przypadek jest mocno niejasny i wszystko wskazuje na to, że jednak ta decyzja była zbyt pochopna.
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2005-02-05, 10:09   

Ja i tak w to nie wierze, bo znam siepacza dlugo i nie uwierze ze gral porgramem.

Ostatnio mi idzie dobrze w turniejach, ciekawe czy jak bede ( jesli bede ;P) zolty to tez dostane bana.
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2005-02-05, 10:19   

jacol91 napisał/a:

Ostatnio mi idzie dobrze w turniejach, ciekawe czy jak bede ( jesli bede ;P) zolty to tez dostane bana.


Hmmm.. jak bedziesz grał na 3-5 min to Kvassiu cię pewnie posądzi o granie Solverem albo Fiverem czy tez innym świństwem ... :|
_________________
Gomoku&Renju
 
 
 
siepacz_men 


Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 45
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-02-05, 10:56   

Kvass mnie zablokował ponieważ szło mi na turnieju zdecydowanie lepiej niz zwykle,
przewaznie koncze z 7 punktami

na tym czwartkowym wygrałem pierwszych 6 parti - i to bylo tak podejrzane ze stało sie przyczyną zablokowania mi nicka

Myśle ze w Piątkowym turnieju udało mi sie udowodnic ze to nie był przypadek

grałem tak :
1.Muchaldincho - Siepacz_ban 1
2.Siepacz_ban - Utopia 1
3.Sportbilly - Siepacz_ban 1
4.Siepacz_ban - Player_0ne 1
5.Siepacz_ban - Hexlearner 1
6.Mariahhh - Siepacz_ban 1
7.Siepacz_ban - French_kiss 1
8.Siepacz_ban - Frighas 0
9.Nicram - Siepacz_ban 0
10.Siepacz_ban - Piotrek_401 0
11.Dario144 - Siepacz_ban 1

1- win 0 - porazka

( 7 pierwszych parti wygranych , o 1 wiecej niz w czwartek )

zająłem 4 miejsce w turnieju, wiec chyba nie jest to tak bardzo dziwne ze udalo mi sie uczciwie dojsc do rankingu 1500, Tym bardziej ze wśród tych z którymi wygralem bylo kilku graczy z rankingiem 1500 +

Nie pisze tego zeby sie chwalić innym, ale zeby przekonac was i kvasa ze jestem w stanie dojsc do 1500.

KVASS ZOBACZ SOBIE TO I SIE ZASTANÓW CZY SŁUSZNIE ZABLOKOWAŁEŚ SIEPACZA !!
_________________
SIEPACZ
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2005-02-05, 10:59   

siepacz_men napisał/a:
KVASS ZOBACZ SOBIE TO I SIE ZASTANÓW CZY SŁUSZNIE ZABLOKOWAŁEŚ SIEPACZA !!


Pfff!! Lepiej uciekaj, bo Kvass ci zaraz siepacz_ban pewnie zablokuje za dobre granie w turnieju :/
_________________
Gomoku&Renju
 
 
 
piotruncio 
Zagłębie Sosnowiec


Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 69
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2005-02-05, 11:40   

Bardzo dziwna sprawa. Kto widzial te partie i przeciwników wie że Siepacz nie ograł 3 razy Jokinga i 3 razy Hexagoona tylko uczciwie ograł graczy o zbliżonym do swojego poziomu (z wyjątkiem Puholka, który jest lepszy od Siepacza ale to nie znaczy, że nie może przegrać). Zresztą Dominik jest co dwa tygodnie na spotkaniach Katowickiego Klubu GRP i w realu regularnie ogrywa graczy 1800+, a i z Arczim toczy zacięte mecze, więc jednak chyba jest dobrym graczem.

Zresztą Siepacz nie jest jakimś przypadkowym graczem, który pojawił się wczoraj i zrobił nagle zólty na turnieju, kto z nim grał to wie że ten kolor zrobił uczciwie. To tyle co mam, do powiedzenia.

Pozdro
Piotruncio
 
 
 
lady_in_love 

Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 10
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2005-02-05, 20:37   

Kvass przegina, niech ktoś coś z tym zrobi :/
_________________
U know I don`t fucking care if I live or die.. Hate U all.. zakoffana...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group