Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
siepacz i program
Autor Wiadomość
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-08, 16:55   

Tak czy siak, kvass cały czas robi bardzo wiele bardzo pożytecznej roboty. Możemy dyskutować pojedyncze przypadki, sam się raz czy dwa nie zgadzałem z decyzją kvassa, ale jeśli na kurniku wciąż da się grać to właśnie głównie dzięki kvassovi (i innym operatorom).

Utratos, nie trzeba grać na poziomie 2300, żeby zauważyć, że ktoś jest nieznośnie wulgarny, albo ewidentnie nabija. Jeśli chodzi o grę programem, to często sprawa też jest ewidentna. Ale jeśli ktoś ma jakąś władzę (a operator na kurniku ma), to powinien być to możliwe najrozsądniejszy i najbardziej zrównoważony człowiek. I właśnie dlatego operatorem jest kvass.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-02-08, 17:02   

lonewolf napisał/a:
powinien być to możliwe najrozsądniejszy i najbardziej zrównoważony człowiek. I właśnie dlatego operatorem jest kvass.


Dokladnie. A do tego duuuzo wolnego czasu i jeszcze wiecej checi...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
werder 


Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 18
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2005-02-08, 17:57   

Witam

Ja w tym czasie także dostałem kicka i bana że się nie zgodziłem z decyzja Kvassa i ze domagałem sie wytłumaczenia. To Kvass miał na tyle odwagi zeby tylko kryc sie za komendami kicka bana itp bo było tak:

1. najpierw dostałem zakaz na czacie
2. Potem kicka z pokoju i wszedłem innym nickiem
3. Wtedy zablokował mi juz IP musiałem pisac do operatora o zmiane IP zew żeby móc sie pograć na kurniku przez Kvassa.

A to tylko dlatego ze chciałem pomóc Siepaczowi i dowiedziec sie dlaczego zablokował go niesłusznie. Znam Siepacza juz bardzooo długooo i ze spotkan w katowicach i z podwórka. Wiem ze na pewno nie grał programem. Dam się uciąć reke że Siep nie grał progsem. No ale cóz jest taki operator na kurniku który nie potrafi nawet sprostowac swoich zachowań i czynów a nawet nie pogada, a co najważniejsze NIE CHCE SIE PRZYZNAC DO BŁĘDU!!! Widocznie taki człowiek jak go nie znam i w tym momencie juz go raczej poznać nie chce jak on nawet nie potrafi odpowiedzieć na jedno pytanie jak sie do niego zagada. Moje wrażenie o Kvassie to:
-sztywniak
-brak honoru
-wkurzający
-zero odwagi do przyznania sie

No ale niektórzy na pewno znów powiedza :
A znasz go?
Dlaczego tak o nim mówisz? Jak go nie znasz
oraz będą go bronić że jakby nie on to kurnik (gomoku) nastał by chaos niektórzy robia tak jak gdyby byłby on osobą niezastąpioną a nie ma takich osób. Ale czasu sie juz nie wróci a Kvass sobie siedzi dalej i nic z tego nie robi bo kto mu coś zrobi ? jak on pilnuje "porządku" za bardzo chyba sie przejął tym porządkiem na kurniku :lol: . Na pewno teraz niektórzy bedą na mnie mówić że jestem taki i siaki za to co napisałem ale to co zrobił to było wredne i perfidne w wykonaniu Kvass. Co innego jakby przeprosił ale jak to było w jedne piosence Ani meee Ani Beee .... Kvass sie nie odezwał!!!!

Podrawiam
Marcin
_________________
Za RUCH za HKS aż po życia kres no i oczywiście WERDER :)
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-02-08, 18:55   

Ten temat nie jest od tego, zeby wrzucac kvassowi, czy sobie nawzajem.

Jestem prawie przekonanny, ze w tym wypadku kvass sie pomylil. Zreszta prawie wszyscy wypowiadajacy sie w tym temacie tak sadza.

Albo zostajemy przy opinii, ze to byla pomylka i konczymy temat, albo ktos ma pomysl, jak to rozwiazac (rozsadnie).

Werder, znajac zycie i sposob "pytania" kvassa o powody, to wcale mu sie nie dziwie ze Cie zbanowal.
 
 
 
werder 


Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 18
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2005-02-08, 19:14   

czuje tu na forum cenzure no ale cóż zostały 3 posty usuniete mój jeden od Lonewolf i od Lady of love. Wyrażamy swoje opinie a co do bana to co nie można sie spytać za co???że ma sie władze to odrazu ja wykorzystuje. Za to że sie ktoś zapyta no to juz przesada tak jak z usuwaniem postów "cenzura". Wiem cos o tym bo sam mam zostac opem na pewnym serwerze i
1 zasada. złota zasada to wysłuchaj poszkodowanego i wytłumacz dlaczego
2 zasada badz miły i próbuj uspakajać i wytłumaczyć w czym rzecz
no i ostatnia tez bardzo mocna zasada w razie jakichs sporów operatorzy głosują kto za kto przeciw a jest nas 7.

Nie ma czegoś takiego że decycja jest nie podważalna!!!


P.S
Moja propozycja na rozwiązanie problemu i zamknięcie tematu to oddanie nicka i oficjalne przeprosiny KVASSA lub PRZYNAJMNIEJ TYLKO PRZEPROSINY!!

Z poważaniem
Marcin
_________________
Za RUCH za HKS aż po życia kres no i oczywiście WERDER :)
 
 
lady_in_love 

Dołączyła: 23 Cze 2004
Posty: 10
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2005-02-08, 19:57   

Może odszkodowanie :D
_________________
U know I don`t fucking care if I live or die.. Hate U all.. zakoffana...
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-02-08, 20:09   

werder napisał/a:
Moja propozycja na rozwiązanie problemu i zamknięcie tematu to oddanie nicka i oficjalne przeprosiny KVASSA lub PRZYNAJMNIEJ TYLKO PRZEPROSINY!!
W 1/3 Twoja propozycja jest dobra, bo temat zamknac moge. Niestety kolejne 2 jej czesci okreslaja cel jaki chcesz osiagnac, a nie droge do jego osiagniecia.
 
 
 
siepacz_men 


Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 45
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-02-08, 20:21   

temat sie przerodził na " wady i zalety kvassa"
i dobrze bo podoba mi sie taki temat

To fakt ze musi ktoś porządku pilnować i blokować oszusztów bo kurnik by juz kompletnie zszedł na psy, rozumiem kvassa ze sie stara i w ogole

Ale pomimo tego nie mam do niego szacunku,
gadalem z nim dzisiaj (przynajmniej raczył wytłumaczyć) mówi ze grałem programem tylko jedną partie z Puholkiem i tu wyszla na wierzch glupota kvassa i jego błąd.
kvas powiedzial że pierwsze 13 ruchów zgodziło się z Fiverem na pewnym poziomie, a ja mówie ze to zwykły przypadek, pomyslałem ze skoro 13 ruchów tak samo dałem to jednak miał prawo się pomylić ale zmienilem zdanie gdy zobaczyłem i przypomnialem sobie tą partie !!

1.Kvass powiedzial ze 13 ruchów tak jak program, a ta partia ma 12 ruchów

A najlepsze jest to ze tylko 4 pierwsze ruchy przypadkowo trafilem tak jak program, a reszta to atak trójkami (kazdy z was po tych 4 ruchach by tak samo zagral )

zresztą zobaczcie sami:
http://www.kurnik.pl/turn.phtml?tid=138468 - runda piąta Puholek - Siepacz

Co to za operator co blokuje za gre programem kogoś kto postawił podobnie jak program 4 pierwsze ruchy !!!

jest tyle programów ze znajde po 1 partii u kazdego z was które ten program bedzie gral tak samo , no i co wszyscy bana dostaną ?
:| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|

co mi tam przeprosiny, nie jestem panienką która się obraziła
_________________
SIEPACZ
 
 
 
puholek 

Dołączył: 17 Maj 2004
Posty: 141
Skąd: Reda
Wysłany: 2005-02-08, 20:38   

Nie musiales tej partii pokazywac na forum. Bo troche mi wstyd, chodzi mi o moj 9 ruch... :D
Tym bardziej ze to bylo na 5 minut lol :)
 
 
 
werder 


Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 18
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2005-02-08, 21:04   

Może źle to ująłem nie przeprosiny a sam fakt przyznania sie do błędu a nie wciskanie kitu tak jak to Siepacz napisał
Cytat:
1. Kvass powiedzial ze 13 ruchów tak jak program, a ta partia ma 12 ruchów
to świadczy własnie o jego głupich wymówkach Ece a ty za bardzo próbujesz filozofować przeciez to jest katastrofa co Ty piszesz przeczytajcie sie Ece
Cytat:
1/3 Twoja propozycja jest dobra, bo temat zamknac moge. Niestety kolejne 2 jej czesci okreslaja cel jaki chcesz osiagnac, a nie droge do jego osiagniecia.
co to nie droga ZWYKŁE PRZYZNANIE SIE DO BŁĘDU!!! no tak ale jak ktoś rozumo pozjadał to tak potem jest. Wiecie co coś mi sie widzi ze wy wszysy razem trzymacie tu obasda Forum i Kvass tyle mam do powiedzenia poza małymi wyjatkami osób kierujących Forum!!!! I nie mów mi że to nie jest droga do zamkniecia tematu a wymadrzać sie nie musi ze jest Adminem i temat mozesz zamknać!!!
_________________
Za RUCH za HKS aż po życia kres no i oczywiście WERDER :)
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-02-08, 21:12   

Ja uwazam ze kvass postepuje jak policjant, czyli on moze wszystko i nie musi sie przed nikim tlumaczyc a za pytania czy jakikolwiek sprzeciw jest ban policjant ma wladze i jesli go podnieca dyrygowanie innymi to jest niebezpieczny, a poza tym plicjantowi nic nie grozi jest 'untouchable' ogolnie mnie tez kvvas denerwuje juz za sam nick

ps. nie wytrzymalem i musialem napisac coś

pozdro 600

techno!!!
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-02-08, 21:21   

Jak ktos ma cos istotnego do dodania, to niech mi wysle PW. Jak dla mnie sprawa konczy sie na tym, z kvass popelnil blad - takie jest zdanie wiekszosci z nas. Pisanie na forum na pewno nie zmieni tego faktu, nie wplynie na kvassa, ani nikomu nie pomoze (chyba ze tym, co sie chca wyzyc na kvassie).

Zamykam temat.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group