Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ILP - drugi sezon
Autor Wiadomość
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-04-25, 11:48   

hallo browar, wciąż czekam na rozegranie z tobą zaległych dwóch meczy
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-04-25, 12:57   

ja za to czekam na 100pera, prosze o info kiedy mozesz grac - bede na kurniku dzisiaj wieczorem
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2005-04-25, 18:05   

Dorwałem dziś angulo na GG, mówił że nie ma czasu.
Teraz pyka w gomoku, ale w pente zagrać nie chce.
Bez komentarza.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2005-04-25, 18:18   

Oo, a przed chwilą się mnie pytał czy gram w pente w turnieju :]
_________________
Gomoku&Renju
 
 
 
__browar__ 


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 53
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-04-25, 20:12   

Witam :)

Lutalek ja również czekam na rozegranie tych dwóch gier... kilka razy zagadywałem na gg nawet bylismy umówieni no ale niestety nie przyszedłeś, trudno

ja jestem dostępny w domu i na gadu od pon-pt w godzinach 16-22 wiec możemy sie umówić na jakiś temin i dogodny dzień

jeśli chodzi o Angulo to faktycznie zero kontaktu z jego strony choć kilka razy próbowałem na gg , ciężko bedzie z nim zagrać mecz...

Pozdrawiam Paweł
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2005-04-26, 08:50   

45 minut namawiania, gróźb i przekonywania, aż w końcu się udało.
Wszystkie mecze rozegrane - obejdzie się bez walkowerów (przynajmniej u mnie).

Wyniki:
4:4 i 4:4 z browarem
7:1 i 7:1 z angulo
5:3 i 7:1 z ondikiem
5:3 i 8:0 z nmzb
5:3 i 6:2 z angstem
4:4 i 7:1 z lutalkiem


30 pkt, 69:27
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-04-26, 18:16   

browar nie żartuj sobie prosze ze mnie, RAZ proponowałeś mi zagranie dopołudnia (nie mogłem ,pracuje) ja proponowałem ci już zagranie dwukrotnie, nie mogłeś - ok, kiedy indziej zaproponowałeś gre mojemu synowi :lol: (to też uważasz za propozycje gry ze mną?)na gre umawialiśmy sie także dwukrotnie, na sobote 16.04 i na środe 20.04, w sobote cię nie było natomiast w środe spóźniłem sie pół godz i też cię nie zastałem, może byłeś choć nie wiem jakim nickiem (sprawdziłem w twych statystykach na znanych mi twoich nickach i jakoś cię tam nie widziałem :wow: )

jestem już chyba za stary na takie bezsensowne praktyki, ktoś był/nie był, proponował lub nie, poskarżmy 100perowi :lol: ,umówmy się i zagrajmy albo sobie podziękujmy

zagrałem prawie wszytkie swoje mecze w IRP i IPL, większość z dotychczasowych przed czasem, jak dotąd ze mną nikt nie miał chyba problemów aby zagrać :|

osobiście za największą bolączke tych wszystkich rozgrywek uważam niedojrzałość emocjonalną wielu spośród uczestników tych gier, spowodowaną najprawdopodobniej ich młodym wiekiem, no ale cóż począć skoro w takiej grupie wiekowej kamyczki mają największą popularność
 
 
 
__browar__ 


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 53
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-04-26, 19:05   

Lutalek, ja kłócić sie z Tobą nie zamierzam, napisałem że próbowałem sie umówić na gry bo taka jest prawda,i napewno nie raz pytałem kiedy możesz grać ilp ,też chce zagrać ,a Ty od razu wielce oburzony i zdziwiony że ja miałem czelność napisać że próbowałem skontaktować sie żeby rozegrać te patrie...wyluzuj...i nie najerzdzaj na ludzi bez powodu pisałem tylko prawde.

także ja podałem kiedy moge grać poniedziałek- piątek 16-22 na najlepiej od 18 wczesniej nie jestem w stanie grać ani proponować czy też ustalać terminy bo pracuje i nie mam dostępu do netu.
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-04-29, 16:19   

Do zakończenia drugiej rundy pozostały mecze:
Dein - Martin
Dein - Lifeplus
100per - Lifeplus

Niezaleznie od ich wyniku do pierwszej piątki wejdą: S3v3n, Dario, Dein i ja, zaś poza nią na pewno znajdą się: Minuta, Wicherek, Honor i Martin. Jak łatwo zatem zauważyć nierostrzygnięte zostają losy Lifeplusa i Gnozy. Lifeplus ma w tej chwili 8 pkt. a do awansu potrzebuje 11. Jeśli uzyska 10 to w dodaktowej tabeli uwzględniającej wyniki pomiędzy nim, Gnoza, Minutą i Wicherkiem najlepszy bilans będzie miał Gnoza. Podobnie będzie w sytuacji, gdy zakończy 2 rundę z 9 lub 8 punktami - tyle, że dodatkowa tabela obejmie tylko Gnozę, Minutę i Wicherka. Czekamy zatem na dokończenie gier, a pozostali mogą już grać mecze rundy finałowej wg rozpiski ze strony (lada chwila powinny się tam pojawić aktualne wyniki).
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-05-02, 22:45   

A ja chce zajac miejsce 21:D;] hehe
lOl Seven gorą;]
 
 
 
__browar__ 


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 53
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-05-04, 16:28   

także czekam Lutalek napisz tu kiedy możesz grac
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-05-04, 22:39   

czwartek 8:30-10:00, sobota 13-14:00, niedziela dopołudnia
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-05-06, 15:22   

Dein zagrał z Martinem, natomiast nierozegrane pojedynki Lifeplusa zostały zweryfikowane jako walkowery na jego niekorzyść. Tym samym w pierwszej piątce znalazł się Gnoza.

Proszę o jaknajszybsze umawianie się na ostatnie mecze.
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-05-07, 20:54   

pomimo usilnych prób nie potrafie skontaktować się od kilku tygodni z browarem,a właściwie nie można sie z nim umówić na gry od rozpoczęcia tej tury, podobny problem mają jak widać inni zawodnicy (w tym irp), podaje się :|

wprawdzie nie znam przyczyny jego absencji (być może jest poważna), jednak wydaje mi się że te kilka zdań od siebie można co jakiś czas umieścić na forum

w tej chwili ja nie będe miał już prawdopodobnie możliwości aby rozegrać wszystkie 16 X 5 min gier, mając świadomość iż taka sytuacja może nastąpić zaliczyłem wszystkie dotychczasowe potyczki tak jak należało (a nawet wcześniej), jednocześnie nie dopuszczam myśli, że zaległe gry z browarem mogłyby zostać zaliczone na moją niekorzyść

i nie chodzi mi właściwie o ich wynik, bo każdy zainteresowany chyba wie że są to raczej gry o przysł. pietruszke, mam na myśli ogólną zasade, jakimś regułom każdy musi się podporządkować,w przeciwnym razie będzie niezły burdel siostry
 
 
 
__browar__ 


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 53
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-05-08, 01:48   

niestety te terminy nie zawierają sie w moim dostępnym czasie na gre wiec nie jestem w stanie ich rozegrać poza podanymi przedziałami czasowymi...

poniedziałek- piątek w godzinach 16-22 to jedyne dogodne dla mnie terminy :( niestety tak sie złożyło że i praca i studia i inne obowiązki dnia codziennego,zbliżająca sie sesja, nauka... nie pozwalają mi na zbyt wielkie pogranie sobie w "kamyczki" :( cóż takie życie...dobrze że chociaż te 6h można sobie pospać :roll:

a to co ostatnio gram to i tak tragedia...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group