Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internetowa Liga Minutowców- Gomoku

Czy chciałbyś aby powstała Internetowa Liga Minutowców-Gomoku?
Tak
40%
 40%  [ 20 ]
Nie
53%
 53%  [ 26 ]
Nie Wiem
6%
 6%  [ 3 ]
Głosowań: 49
Wszystkich Głosów: 49

Autor Wiadomość
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-02-12, 19:42   Internetowa Liga Minutowców- Gomoku

Proponuję aby powstała Internetowa Liga Minutowców- czyli gra na 1 minute SWAP, a nie ciągle zanudzanie na 3/5/10 min. Co wy na to.... Oczywiscie pytam też o zdanie działaczy;-) Czy wyrazają zgodę.... Jeżeli się zgodzą aby taka liga powstała powiem wszystko co i jak.....i z chęcią ją poprowadzę!
Proszę o Zagłosowanie w ankiecie czy chcesz aby powstała taka liga i uzasadnij swoją odpowiedz... Ci którzy nie lubią grać na 1 min Proszę o niewypowiadanie się...
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2005-02-12, 19:49   

starczy, masz IRP, ILP, Liga Juniorów, moim zdaniem NIE

Temat narazie zostawiam moze ktos sie na to skusi.
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-02-12, 19:57   

No to niech grają te osoby ktore mają czas...

1. W IRP nie grają wszyscy gracze co grają na 1 min.... I na pewno by się ilus znalazło... 1 Edycja tej ligi mogła być by testem.... A w 2 Edycji tej ligi mogli by zagrac wszyscy gracze którzy nie grali w poprzedniej Edycji.

2. W ILP- nie gra za dużo graczy....

3. Liga Juniorów- czy tutaj gra dużo graczy? Sam nie wiem co to jest....Chyba grają sami bardzo dobrzy gracze...

Zapraszam do głosowania.!.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-02-12, 20:03   

Postaram się wypowiedzieć nie jako osoba, która prowadzi jakąś tam Ligę Juniorów, lecz jako "minutowiec".

Zdecydowanie wolę pograć sobie na "jakieś tam 5minut" z poważymi graczami (takimi jak Ci z Euroligi, Ligi Juniorów, IRP niż z takim Losiem, który po kilku przegranych zwieje, albo Hghfd, z którym gra naprawdę nie jest przyjemnością (mam za dobre serce).

Pomysł według mnie beznadziejny - chyba się trochę spóźniłeś z nim, pewnie był wywołany Ligą Juniorów, w każdym razie wszędzie gdzie się da grają najlepsi - nie sądze, żebyś znalazł takich graczy, którzy sprawią, że w owej lidze zagram.

Jeśli chcesz to organizować w ramach Stowarzyszenia - zapomnij.. Tam raczej 1min nie istnieje :]

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-02-12, 20:13   

hehe Adik nie musi to byc w ramach Stowarzyszenia.... a 1 min to dla szalonych graczy a ja lubie grać na 1 min i jak bym miał całe 24h siedzieć na kompie to tylko Kółko krzyzyk!
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2005-02-12, 20:16   

losiu napisał/a:
a ja lubie grać na 1 min i jak bym miał całe 24h siedzieć na kompie to tylko Kółko krzyzyk!


Ty lepiej zacznij grać na 5, 10 min... Ostatnio Euroligę olewasz sikiem gorącym... wszystko ja załatwiam :|

Internetowa Liga Minutowców = NIE

Uzasadnienie:

No comment :]
_________________
Gomoku&Renju
 
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-02-13, 10:21   

a ja sobie zagram z tego wzgledu aby wylonic najlepszego minutowca, tylko to trzeba umiejetnie podzielic na jakis okres itp i jestem za tym aby powstawalo coraz wiecej jakis lig itp aby byly jakies emocje najlepiej abysmy zapomnieli o rankingu tylko tworzyli wlasne drabiniki np na najlepszego minutowca

sensation amsterdam techno oh yeah

pozdro 600
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2005-02-13, 11:24   

zwyciezca czegos takiego bylby chyba najwiekszym farciarzem :p
bo wygrana na 1 min to jest w duzym stopniu kwestia szczescia.
do tego dochodza tak popularne i uwielbianne przez wszystkich lagi... ;)
ale jak ktos chce to niech gra.
wzielam na 'nie wiem', bo nie wiem :p
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-02-13, 13:00   

raigeken napisał/a:
losiu napisał/a:
a ja lubie grać na 1 min i jak bym miał całe 24h siedzieć na kompie to tylko Kółko krzyzyk!


Ty lepiej zacznij grać na 5, 10 min... Ostatnio Euroligę olewasz sikiem gorącym... wszystko ja załatwiam :|

Internetowa Liga Minutowców = NIE

Uzasadnienie:

No comment :]


Raigeken nie musisz sie popisywać...Bo z tego co wiem napisałeś mi że musimy zagrac tego dnia i o tej godzinie... I że oni tą date ustalili jeżeli sie nie myle...Co do meczu miałem zamiar załatwić go na Niedziele...
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2005-02-13, 13:05   

Roy napisał/a:
jestem za tym aby powstawalo coraz wiecej jakis lig itp aby byly jakies emocje najlepiej abysmy zapomnieli o rankingu tylko tworzyli wlasne drabiniki np na najlepszego minutowca


Z tym się zgodzę, zdecydowanie lepiej jest pograć kilka gier, co jakiś czas, z dobrymi graczami i walcząc przy okazji o jak najlepsze miejsce w lidze. Zawsze są to emocje i możliwość podwyższenia swoich umiejętności.

Jeśli chodzi o Ligę Minutowców, to ja raczej nie wziąłbym w niej udziału. Głównym powodem jest to, że na 1min. gram bardzo rzadko, nie lubię grać na takie ustawienia.
Sam pomysł może i dobry, ale kto ma się tym zająć? Jeżeli Ty, Losiu, to wątpię w to, że zgłosi się wystarczająca ilość osób, żeby takie rozgrywki przeprowadzić.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-02-13, 15:10   

Ja zaglosowalem na "nie". Ostatnio pojawila sie tendencja do tworzenia coraz to nowych lig. Zastanawia mnie, ze na wszystko kazdy znajduje czas, tylko nie na IRP :roll: A to, zgodnie z Kodeksem Reprezentanta, powinien byc priorytet.

Adik stworzyl Lige Juniorow. Sam juz skonczyl swoje pojedynki w IRP i nie dziwie mu sie, ze szuka czegos dodatkowego.

Jak dla mnie - zadnych nowych lig :[

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-02-14, 17:34   

Głosowanie trwa do 28.02.05- - - - - - GłOsuJcie - - - - - -
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-02-14, 22:45   

tez zaglosowalem na NIE po kiego grzyba komu setki lig: liga minutowcow, liga 13 latkow, liga 5 minutowcow, liga wielbicieli brytney spears, liga wielbicieli piwa. Jak dla mnie jest irp i styka. A jak sie komus nudzi niech sobie zrobi lige w piaskownicy.

Pozdrawiam
Zbyszek
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-02-15, 00:58   

Według mnie pomysł od początku nie ma szans na przeżycie - między innymi dlatego nie chciałem wiązać z forum początku działalności Ligi Juniorów - wyszło mi to na dobre.. Tutaj jak ktoś zobaczy, że jakis mod, albo wybitny autorytet napisze, że coś jest niepotrzebne, to chociaż by go skuwało do gry - nie zgłosi się..

Cytat:
a ja sobie zagram z tego wzgledu aby wylonic najlepszego minutowca, tylko to trzeba umiejetnie podzielic na jakis okres itp i jestem za tym aby powstawalo coraz wiecej jakis lig itp aby byly jakies emocje najlepiej abysmy zapomnieli o rankingu tylko tworzyli wlasne drabiniki np na najlepszego minutowca


Ehh.. ledwo IRPy grasz i chcesz w innych ligach jeszcze pykać.. Ehh, ty lepiej zostań przy alkoholu..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
__browar__ 


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 53
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-02-15, 01:57   

a ja uważam że powstawanie kolejnych lig jest totalnie bezcelowe...rozdrabnianie sie na coraz wiecej lig nie sprzyja tym co juz są i prężnie sobie radzą. Owszem każdy ma wybór gdzie chce grac, ale jak sie juz na coś decyduje to niech później nie zaniedbuje tego na co decydował sie wczesniej. Bo jak pogodzić miliard lig na raz z czasem :P Znudzi sie jedna liga powstanie druga, co tam...kazdego dnia inna liga. To coraz bardziej mi przypomina sytuacje z nickami...wiecej nie znaczy lepiej. Cóż za świat :P pogoń za ilością...zamiast za jakością...

Ligomanii mówie nie, w moim odczuciu najważniejsze juz powstały i ich trzeba sie trzymać

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group