Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Hghfd w ILP

Czy chcesz aby hghfd został wywalony z ILP?
Tak
23%
 23%  [ 4 ]
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Nie
70%
 70%  [ 12 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Nie wiem
5%
 5%  [ 1 ]
Nie wiem
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-02-16, 14:14   Hghfd w ILP

Hghfd mnie już wkurza ! Umawia się ze mną na grę we Wtorek o 10:00 dobra poświęciłem sie przyszłem nawet sie nie wyspałem...Był aaru i nie widziałem hghfd....Jak sie dowiedziałem hghfd po rozegtaniu paru parti z aaru postanowił sobie pujsc! Dokładnie nie wiem w której parti ale może aaru ma jakis dowód na ten temat... Tak samo dzisiaj postanowiłem olać ostatnie partie z 100perem przy stanie 3-2 dla mnie przegrałem 5-3!. Jak By hghfd tak tego nie olewał to może był by dobrym graczem... Po co on się zapisuje wogóle na ILP jeżeli ucieka...Proponuje o Wypowiedzeniu się wszystkich graczy ILP co sądzą o tej sprawie....
Proponuje jak się Hghfd nie weżmie się za siebie i będzie uciekał podczas gry wywalić go z ILP albo dać upomnienie!

Zagłosuj w Ankiecie....

Dziękuję...



Pozdrawiam Losiu;]
Ostatnio zmieniony przez losiu 2005-02-16, 14:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-02-16, 14:28   

Losiu, sam nie masz najlepszej opinii, podczas gry ze mną rozmawiałeś, znikałeś. Trochę to mi przypomina przysłowie o kotle i garnku...

A co do Twojego meczu z Hghfd - Ty już normę na ten tydzień wyrobiłeś, masz dwa mecze rozegrane, teraz niech on się martwi, żeby nie dostać walkowera... Ostrzeżenie już dostał już wczoraj, po meczu z aaru.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-02-16, 16:38   

Hghfd powinien zostać w ILP.

Jest mądrzejszy niż Losiu, bo przynajmniej nie kapuje dookoła i nie podnieca się wszystkim, jak Ty.

Cytat:
Tak samo dzisiaj postanowiłem olać ostatnie partie z 100perem przy stanie 3-2 dla mnie przegrałem 5-3!. Jak By hghfd tak tego nie olewał to może był by dobrym graczem...


Aha.. czyli tak po prostu sobie olałes partie z Vice-Mistrzem w 1 ILP? No a może po prostu wyłączyłeś program? Czy to tylko takie usprawiedliwienie, że przegrałeś trzy pod rząd..

Pewnie cały ten post pisany był pod to wyjaśnienie, że Losiu przegrał, bo olał.. To taki eksperyment, żeby sprawdzić czy mały Piotruś lepiej by grał gdyby nie olewał? Hmm.. Ciekawe..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
specyk_14 
Jaga Pany !


Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 88
Skąd: Białystok
Wysłany: 2005-02-16, 18:22   

Ja w pente nie gram więc nie będę sie wtrącał lecz sądzę, że powinien zostac - dajcie mu szansę...

Pozdrawiam,

Specyk.
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-02-16, 19:09   

adik napisał/a:
Hghfd powinien zostać w ILP.

Jest mądrzejszy niż Losiu, bo przynajmniej nie kapuje dookoła i nie podnieca się wszystkim, jak Ty.

Cytat:
Tak samo dzisiaj postanowiłem olać ostatnie partie z 100perem przy stanie 3-2 dla mnie przegrałem 5-3!. Jak By hghfd tak tego nie olewał to może był by dobrym graczem...


Aha.. czyli tak po prostu sobie olałes partie z Vice-Mistrzem w 1 ILP? No a może po prostu wyłączyłeś program? Czy to tylko takie usprawiedliwienie, że przegrałeś trzy pod rząd..

Pewnie cały ten post pisany był pod to wyjaśnienie, że Losiu przegrał, bo olał.. To taki eksperyment, żeby sprawdzić czy mały Piotruś lepiej by grał gdyby nie olewał? Hmm.. Ciekawe..

Pozdrawiam, Adik.




Adik proszę sprawdz czy grałem programem!! Piszesz na mnie ale sam nie jesteś lepszy....Wiem za co za tą zarympistą Ankiete na twoim forum niech Martin powie jaka byla fajowa:] Ruleezzzzz... Nabijaj dalej na swoim forum bezsensownymi odpowiedziami.... Jak Tak....
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2005-02-17, 07:44   

Losiu nie wiem w ogole po co ten temat. Myslisz ze jak wiekszosc zaglosuje na TAK to WYWALISZ Hghfd? Przeciez ty nie masz zadnej władzy nad ILP2...

Glosowalem na NIE (to chyba oczywiste) ;]
_________________
Gomoku&Renju
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2005-02-17, 08:05   

Zaglosowalem na NIE, na to NIE do gory, bo teraz chyba ja widze podwojnie ;)
 
 
hghfd 
Gomoku


Dołączył: 02 Lis 2004
Posty: 72
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2005-02-17, 08:48   

Losiu ja też wtedy czekałem na Ciebie, a po za tym po co wogóle ten temat zakłądałeś?
_________________
Wierni Barwom I Tradycji
1938 "STAL" Stalowa Wola


HOOLIGANS
 
 
 
pawelcio 
Zagłębie Sosnowiec


Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 103
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2005-02-17, 11:47   

NIE, i tyle w tym temacie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group