Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: HonoR
2007-05-28, 13:28
MMP w wawie
Autor Wiadomość
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2005-03-01, 23:13   

wyjazd w sobotę rano o 8:00 , powrót niedziela wieczór

jadą :
1 dragon
2 arczi
3 blueman
4 manga
5 siepacz

lista zamknięta

u piotrka(taufelchena) jest jeszcze miejsce, chętnych zapraszam do niego
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-03-06, 10:57   

widziałam moją brygade samochodową :wow: ale będzię, zastanawiam się jeszcze z kąt wziąść piniądze na zapisanie turnieju, jak skąbinuje to się zapisze mam nadzieje że nie za późno, ale i tak byłam bym sławna na turnieju bo pzregram wszystkie rundy, bo jestem słabym graczem, a na taki pokaz najgorszego gracza tzreba się pogodzić, chyba że sufem uda mi się wygrać kilka rund :P do zobaczenia o 8 rano będę ino jeszcze obgadam z Dragonem gzdie mam być, by po mnie podjechał. A do zobaczenia na spotkaniu w Katowicach jeszcze, do usłyszenia papa. :D
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-09, 10:26   

Hej!

Mam pytanie : czy ktores auto ze slaska nie mogloby wyjechac wczesniej w sobote i dotrzec na turniej renju?:) Potrzebujemy graczy w renju a ze slaska jada osoby ktore graly juz w renju( dragon, aaru, honor,blumen) lub ktore chca zagrac( aarczi, Teufelchen?:)
Czy nie moglibyscie ywjechac przynajmniej tak zeby zdarzyc na 11 ( jedna runda przepadlaby wam wtedy?:)
p.s dlaczego siepacz i werder nie wyslali zgloszenia?:)
p.s 2 .dragon, blumen , manga_21 gdzie i kotra noc spicie?:)
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-03-09, 21:51   

z tego co wiem to Werder kasy nie ma i nie jedzie w cale, a my jedziemy z tego co wiem to 19 o godzinie 8 wyjazd spytaj sie reszty czy zagrają w renju ja w to nie gram jeszcze nie znam tej regół tego, jak co to się spytam reszty jak bede na turnieju w Katowicach dobra, narazie ziomku :D
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
werder 


Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 18
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2005-03-09, 23:37   

Ja niestety nie jade jest pare powodów:

1. Matura na karku 18 kwietnia
2. Brak kasy( musze miec na urodziny 31 marzec)
3. Ciężko tym razem czas wygospodarować:/
4. Prawdopodobnie bede miał na ten termin wizyte u kardiologa miedzy 17-23 tak pielegniarka powiedziała ( z powodu jakiej tam arytmi serca- dostałem na to jak narazie Kat. B12 na komisji wojskowej:D)

Niestety bardzo bym chciał jechac ale jak obliczyłem to gomoku 20 zł + nocleg 15-30 zł to juz jest kolo 50 zł do tego jeszce jakies drobne kieszonkowe ale nastepnego turnieju napewno sobie nie odpuszcze:D

P.S Dzieki za Pamieć Utratos :) pozdro i powodzenia na turnieju (A Siepacz chyba jedzie jak gadłem z nim to on powie na spotkaniu we wtorek chyba że jak musisz juz wiedziec to pójde jutro do niego i mu przypomne:) )

Pozdro
Werder
_________________
Za RUCH za HKS aż po życia kres no i oczywiście WERDER :)
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-03-10, 10:11   

Dragon na gg cie nie dorwie widzea ale jest problem trzeba by bylo jakis nocleg zarezerwowac ....... bo przeciez w kangurze nie bedziemy nocowac :D a zostalo juz tylko 9 dni


P.s. czy myslicie czy idzie tam wynajac izolatki dla......
 
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-03-10, 20:19   

blueman a więc, dragona bardzo tródno zastac na gg, no przydało by sie zarezerwować jakiś nocleg, ale jak nie będzie to wiesz ja śpie z przodu samochodu a ty z tyłu, a reszta w bagarzniku więc jakos bedzię :lol: dragon pomys cos o tych noclegach bo my nie mamy kontaktu i nie wiemy co i jak tam dalej, więc prosimy wszyscy. narazie :P
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-03-10, 22:12   

http://forum.gomoku.pl/vi...er=asc&start=30

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Teufelchen 

Dołączył: 01 Lis 2004
Posty: 29
Skąd: Radlin/Gliwice
Wysłany: 2005-03-11, 07:35   

"Rozmawialem" juz ze 100perem na temat wczesniejszego wyjazdu - z mojej strony nie ma problemu. Moge wyjechac tak, zeby byc na ktorakolwiek godzine. W chwili obecnej w samochodzie miejsce oprocz mnie ma aaru z Aldonka. Teoretycznie jeszcze dwie osoby moga sie zalapac. Chyba, ze z Dragonem sie podzielimy - moze uda sie podzielic wszystkich na dwie grupy - jadaca na renju+gomoku i jadaca tylko na gomoku.

Mysle, ze szczegoly dogadane zostana na wtorkowym spotkaniu.

Co do mojego wystepu w renju... lepiej oszczedzic nam wstydu ;-) . Gralem w to moze dwa razy w zyciu :) .

Pozdrawiam
 
 
 
dev 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 124
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2005-03-11, 09:40   

Ja chce jechac Teu !! Jaaaaa z Toba ;/ Bo mi starsza pozwolila :P tylko ze bys musiał na chwile z nia pogadac :) Bo mi bardzo zalezy spotkac sie z tymi ludzmi :P Wiec jak miejsce jeszcze jedno to ja bym sie moze chycił?? Aha teu o Twoje gg prosze to dokładniej sie dogadamy :P Pozdrowionka!!
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2005-03-11, 09:41   

Nr GG Piotrka: 1264603
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-03-11, 10:54   

Zabierzcie Deva, namowie Wonder i bedzie pierwsze spotkanie Dark Team w realu :D

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-03-11, 12:16   

Macie więc dwóch kierowców i ośmioro pasażerów. Teufelchen z Honorem i Arczim i jeszcze dwoma osobami startuje wcześnie rano i dojeżdża do Wawy na 10:00, a Dragon i 4 osoby wyruszają trochę później i przyjeżdżają na gomoku. Czyli:
- Arek,
- Aldona,
- Manga,
- Blueman,
- Siepacz,
- Devotion
muszą ustalić między sobą, kto jedzie z Piotrkiem (2 osoby), a kto z Darkiem (4 osoby).
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2005-03-11, 13:23   

Jakoś damy sobie radę. We wtorek się spotykamy i z tego co się zorientowałem, chyba wszyscy oprócz Krzyśka (blueman'a) będą. Także zagramy w "marynarza", albo rzut monetą (tylko nie moją) roztrzygnie.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-11, 15:50   

Hej blu, dragon,devotion,manga dajcie znak jesli chcecie nocleg w temacie noclegi:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group