Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rewanżowy mecz Polska - Czechy
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-03-05, 23:17   

Mecz przebiegl bez wiekszych zaklocen, co nie znaczy, ze wszystko odbylo sie zgodnie z planem ;)

Nie przyszedl Gietki1991 , wiec od poczatku w jego miejsce wskoczyl rezerwowy - Chip. U Czechow do awizowanego skladu dolaczyl Gadael.

Przed meczem pojawily sie dwie kwestie, ktore spowodowaly jego opoznienie. Przede wszystkim Czesi zaprotestowali przeciwko naliczaniu ogolnego wyniku. Uznali, ze nie dysponuja tak silnym, szerokim i wyrownanym skladem jak my, wiec za korzystne dla siebie uznali branie pod uwage jedynie wynikow druzyn A (wynik druzyny B mial byc liczony oddzielnie). Nie spodziewalem sie takiego obrotu sprawy, wiec przystapilismy do negocjacji (ja chcialem oczywiscie, zeby kazdy powolany przeze mnie zawodnik czul sie rownie wazny w tym meczu). Wynik meczu byl oczywiscie wazny, ale wazniejsza byla sama gra. I ta opcja ostatecznie zwyciezyla. Posluchalismy rady Utratosa i postanowilismy liczyc wynik obiema metodami.

Pozniej okazalo sie, ze wiekszosc naszych graczy chce grac nickami o przedrostku "pl". Nastapilo zatem szybkie zalozenie tych nickow i mozna bylo przystapic do gry ;)

Osobiscie jak zwykle mialem ciezki poczatek, ale poratowal mnie Prezes, ktory bardzo pomogl mi w kwestiach organizacyjnych (dzieki Milosz ;) ). Kiedy musial wyjsc dzielnie zastepowal go Adik (rowniez dzieki :) ), ktory zaraz po meczu umiescil tu kompletne wyniki.

U Czechow zabraklo Semtexxa, ktorego przez trzy rundy zastepowal Ferda. Klopoty z internetem mial na poczatku meczu Dein, przez co przegral jedna partie (podobny los spotkal w IV rundzie Bugitke). Kacpra zastapil w 5 partiach Roy.

Zawodnicy z druzyny B od poczatku grali bardzo dobrze (Czesi w zadnej z rund nie uzyskali wiecej niz 4 punktow). Bardziej wyrownana byla gra pierwszych druzyn. Po III rundzie wyszlismy na prowadzenie, ktore udalo sie utrzymac juz do konca :) Meczu nie mogl dokonczyc Nerf, wiec w ostatniej rundzie zastapil go Kedlucz.

Ostatnia runda doprowadzila do powiekszenia przewagi i absolutnego zwyciestwa Polski (niezaleznie od sposobu naliczania wyniku).

Chcialbym jeszcze podziekowac za wsparcie kibicow po nieudanym dla mnie poczatku. Bardzo mi to pomoglo :)

Pozdrawiam

Angst

adix333 napisał/a:
Szacuneczek to chyba dla całej drużyny co ? Alice i Puholek sami nie grali


To oczywiste. Chcialem tylko podkreslic najlepsze indywidualne wystepy w A i B ;)
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-03-06, 02:59   

autickocz napisał/a:

So, when will we play again? :-)


It's up to captains of our teams ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
giętki 

Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 36
Skąd: Zamość
Wysłany: 2005-03-06, 08:32   

ech.. sorry ze nie przyszedlem, mialem klopoty z netem (dosc dziwne) - moglem wchodzic na stronki internetowe, ale pokoje na kurniku mi sie nie uruchamialy. na gg rowniez nie moglem wejsc :(
_________________
_ja_nie_ jestem gietki1991 :P
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-03-06, 11:00   

Zdarza sie :roll:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
hghfd 
Gomoku


Dołączył: 02 Lis 2004
Posty: 72
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2005-03-06, 17:09   

jaki był oficialny wynik meczu?:P
_________________
Wierni Barwom I Tradycji
1938 "STAL" Stalowa Wola


HOOLIGANS
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2005-03-06, 17:22   

Hghfd przeczytaj najpierw caly temat, Adik napial

Polska A 43:29 Czechy A
Polska B 55:17 Czechy B
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2005-03-07, 10:52   

Gratulacja dla wszystkich !
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
hghfd 
Gomoku


Dołączył: 02 Lis 2004
Posty: 72
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2005-03-13, 10:48   

POLSKA !!! Gratulacje!!
_________________
Wierni Barwom I Tradycji
1938 "STAL" Stalowa Wola


HOOLIGANS
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group