Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie w Białymstoku ;-)
Autor Wiadomość
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-02-18, 18:25   

no i po pierwszym spotkaniu w Łodzi :) grałem z samym mistrzem 100perem! :D gra była zacięta, ale od samego początku miałem nikłe szanse na zwycięstwo... ;)
_________________
alfadeglukopiranozylobetadefruktofuranozyd, czyli inaczej cukier do herbaty ;)
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-02-18, 20:35   

Marcin, przestań z tym mistrzem... :)
 
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-02-21, 14:21   

jestem tu nowy, nie wiem co się do tej pory działo w Białymstoku, nie wiem, co się dzieje obecnie, ale myślę, że moglibyśmy zrobić przymiarkę do pierwszego w tym roku spotkania, na którym zostałyby omówione szczegóły funkcjonowania tutejszego oddziału PSGRiP. czekam tylko na sygnał. do zarejestrowania stowarzyszenia (i związanymi z tym przywilejami, np. sprzęt do gry ;) ) wystarczą 4 osoby. ja mam już dwie :) co Wy na to?
pozdrawiam
_________________
alfadeglukopiranozylobetadefruktofuranozyd, czyli inaczej cukier do herbaty ;)
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2006-02-28, 07:39   

serwus ;>
proponuje spotkanko w najblizsza sobote, wstepnie na 15.
Zbiorka - tradycyjnie przy ratuszu ;)
spedzimy milo czas w Pruszynce (dawny Andergrand, ul Grochowa).
jak cos to pm'nijcie mnie to podam swoj nr kom na wszelki wypadek, chociaz to chyba bedzie zbedne;)
do zobaczenia w sobote!
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
brzydula 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 23
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-02-28, 16:28   

jak się wyrobię z chóru to będę :P :)
_________________
Despero, solitas, debilis, desolo.
 
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-01, 10:34   

hej, miałbym prośbę... czy dało by radę przełożyć spotkanie na godzinę np.16:30, albo najlepiej na niedzielę (po kościele ;) )? oczywiście muszę się liczyć z tym, że niektórym moja zmiana planu może nie pasować, ale... na 15:00 na pewno nie zdążę... pliiis! :) niech zainteresowani spotkaniem rzucą swoje pomysły, to jakoś dojdziemy do porozumienia :D
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2006-03-01, 10:51   

:P
niestety wszystkie niedziele mam zajete, jednak zmiana godziny w sobote nie jest dla mnie problemem ;) mam tylko nadzieje ze o 16.30 beda wolne miejsca w pubie :P

tak wiec oglaszam spotkanie: SOBOTA 4 MARCA O GODZINIE 16.30 pod ratuszem
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
kobietkaxxx 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: Białystok, Zam
Wysłany: 2006-03-01, 14:56   

A mnie, niestety, nie będzie! :( Niby studia dzienne, a tu pyk i... uczę się w tą sobotę! :/ Ale moje Złociszcze się wybiera! :) Hmm... oddam mu moje (bardzo nikłe) umiejętności... będzie grał za mnie i za siebie... będzie mistrzem! :D Pozdrawiam! ;) P.S. Jak cosik to kończę o 18:45, ale zapewne do tego czasu wszystko już się zakończy! :)
 
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-01, 15:06   

ja przyjadę, ale zdążę na styk, bo dojadę z Łodzi, a pociąg w Białym jest ok.15:50 (o ile się nie spóźni), więc na 16:30 powinienem być raczej na pewno :) czy ja wiem, czy do 18:45 się zakończy? te spotkania pewnie nie są tak profesjonalne jak te w Łodzi, trwające 5 godzin :wow: ale trochę ponad 2 godzinki może wyciągniemy ;) chociaż to zależy od tego, ile osób zgłosi chęć uczestnictwa...
 
 
 
Ixchel 


Dołączyła: 30 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-03-03, 12:17   

nie będzie mnie
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2006-03-04, 09:39   

nie mam dobrych wiadomosci ;|
w zwiazku z tym, ze polowa osob nie odpowiedziala mi na zaproszenie a druga polowa zrezygnowala, proponuje spotkanie przelozyc na za tydzien lub za 2 tygodnie. z freddym i fanka nie mam kontaktu, ixi i kobietka nie przyjda, moje 2 kolezanki tez sie rozmyslily... jedynymi osobami ktore wyrazily chec przyjscia sa 0bsession, Paolo i Yoshio. (reszta- wstydzcie sie:P). wczoraj w nocy po szybkiej analizie danych doszlam do wniosku ze bez sensu jest robic spotkanie dla paru osob- lepiej byloby je przelozyc na inny termin aby wiecej osob moglo wpasc, wszyscy lepiej bysmy sie wtedy bawili.
przepraszam ze tak pozno o tym pisze, ale wczesniej sie nad tym nie zastanawialam. w zwiazku z powyzszym, spotkanie, niestety, odwoluje ;/
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
kobietkaxxx 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: Białystok, Zam
Wysłany: 2006-03-04, 11:10   

Kurka wodna, a ja miałam przyjść... i to miała być niespodzianka dla mojego Miśka! :D No cóż... tak czy siak urwę się z zajęć, bo nuda na wykładzie panuje! :P Za dwa tygodnie... hmm... nie wiem czy z Miśkiem do Zama nie pojedziemy! :| Ale do tego czasu... hehehe... jeszcze się zobaczy! ;) Paps!
 
 
 
kobietkaxxx 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: Białystok, Zam
Wysłany: 2006-03-04, 11:17   

A swoją drogą to fajnie tak odwoływać coś w ostatniej chwili!? :| Yoshi siedzi od 9tej w pociągu z Łodzi, w Białym będzie o 15:50 i prosto z PKP miał biec pod fontannę! :| I by tam stał jak osioł i czekał! :[ Z lekka... porażka! :[ Dobrze, że jestem genialna i tutaj wpadłam! :mrgreen: Wiadomość już do niego dotarła... Marcin pifko stawiasz! :P
 
 
 
brzydula 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 23
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-03-04, 17:00   

:( dobra, ja nie wyraziłam chęci.. wcale...
_________________
Despero, solitas, debilis, desolo.
 
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-04, 23:46   

hmm, rzeczywiście, sytuacja z lekka się skomplikowała... dobrze, że mam Ciebie Beatko :D ale w sumie pamiętam, kiedy na spotkania w Łodzi przychodziły 3 osoby i też było dobrze :) oczywiście lepiej jak jest więcej, ale pomysł z odwoływaniem w ostatniej chwili nie jest najlepszym posunięciem... dobrze, że przynajmniej jako taki odzew jest i może w przyszłości coś z tego będzie.
Brzydula, a jak nikt nie będzie chciał się z nami spotykać, to założymy własny klub (oficjalny) i to my będziemy przyjmować nowe osoby! ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group