Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie w Białymstoku ;-)
Autor Wiadomość
brzydula 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 23
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-03-06, 20:24   

hehehe :) ..zawiodłam sie trochę.. teraz macie nie odwołać! :)
_________________
Despero, solitas, debilis, desolo.
 
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2006-03-07, 21:55   spotkanie

doberek:)

Dobra nowina : na weekend jade do Bialego :) Jezeli cos sie bedzie dzialo, to w sobote poznym popoludniem/wieczorem chetnie wpadne na jakies spotkanko.

kashon
 
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-08, 12:39   

no tak, dla jednych dobra nowina, dla innych nie... prawdopodobnie (na 99%) mnie i kobietkixxx nie będzie w ten weekend w Białym, więc w razie spotkania... nie czekajcie na nas :)
 
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-14, 13:33   

siema ludziska! :) szykujecie jakieś spotkanie na najbliższy tydzień? jeśli tak, to ja mogę przyjść! :D jak coś, to dajcie znać :)
 
 
 
brzydula 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 23
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-03-26, 12:42   

cisza.... :(
_________________
Despero, solitas, debilis, desolo.
 
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-29, 21:49   

w ten weekend nie będzie nas (mnie i kobietkixxx) w Białymstoku, więc nie bierzcie nas pod uwagę w razie ewentualnego spotkania...
 
 
 
kobietkaxxx 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: Białystok, Zam
Wysłany: 2006-04-02, 16:55   

Eee... noo... ruszcie tyłki! :P Wiosna idzie, tzn. już przyszła, a wy co!? ;) Stoliki przy Zwierzyńcu czekają! :D Planuje ktoś, coś... przed Wielkanocą!? :P
 
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2006-04-03, 12:14   ddd

na Wielkanoc jade do Bialegostoku. Jezeli cos by sie dzialo, to chetnie wpadne.

kashon
 
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-03, 14:48   

na Wielkanoc to niektórzy z nas jadą do domu (bo w Białym tylko studiują)... jak będziemy się tak mijać, to nigdy już nie dojdzie do spotkania :/ można by coś zorganizować w najbliższy weekend, co Wy na to?
 
 
 
Ixchel 


Dołączyła: 30 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-04-07, 19:35   

chyba jednak inauguracje sezonu w białym trzeba przesunac na po swietach.. cieplej bedzie i nie zmarzniemy w parku :wink:
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-22, 13:32   

czy jest ktoś chętny na spotkanie jutro przy stolikach niedaleko Zwierzyńca? :> dziś (sobota) już nie ma co, bo późno trochę i pogoda śednia...
 
 
 
kobietkaxxx 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: Białystok, Zam
Wysłany: 2006-04-25, 10:33   

Śednio na jeża widzę nasze (albo wasze) spotkania gomokuwiczów... eee... nie wiem jak to się odmienia... chodzi o ludzi grających w gomoku! :P
 
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-28, 10:28   

Maj za 3 dni, a tu ani widu ani słychu spotkania... zawsze znajdzie się jakiś powód, żeby nie przyjść (np. wyjazd na długi weekend...), ale jeśli nie teraz to kiedy (i czy w ogóle?) dojdzie do pierwszego w tym roku spotkania?? nie za długo już posiedzę w Białymstoku i coś czuję, że kolejne spotkanie, na którym się pojawię, będzie w Łodzi... obym się mylił :)
_________________
alfadeglukopiranozylobetadefruktofuranozyd, czyli inaczej cukier do herbaty ;)
 
 
 
Ixchel 


Dołączyła: 30 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-04-28, 21:08   

w zeszłych latach spotkania jak już było miło i ciepło się odbywały.. przeważnie i tak kończyło się na tym że byłam ja, despair i czasem paolo (no i osoby "do towarzystwa" kompletnie nie związane z gomoku ;-) ), reszta sobie odpuszczała. w tym roku jest ciut inaczej, des ma maturę więc nie chcę jej do niczego zmuszać, a przeważnie ona zajmowała się informowaniem osób, i druga sprawa to głównie ona ma sprzęt do grania. specyk rownież ma gobana, ale raczej my mu poziomem gry do gustu chyba nie przypadłyśmy ;-) więc się na spotkaniach poza pierwszym razem nie pojawiał. a reszta.. no cóż pomimo naszych usilnych starań niewiele osób się udało na spotkania ściągnąć.
a poza tym, teraz narzekacie że nic się nie dzieje.. no to niech ktoś poda konkretną datę i miejsce, wtedy ktoś się (może) pojawi.. po prostu w białymstoku nie ma chyba zapalonych gomokowiczów :]

ps1. sory, za brak reakcji na sobotniego posta w tamtym tygodniu, miałam święta.
ps2. zostaję w mieście na długi weekend, więc czekam na jakieś ewentualne pomysły..
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-29, 22:56   

hmm... sprawa wygląda tak, że kiedy byłem na jednym z ostatnich spotkań w Łodzi (swoją drogą - ciekawe, czemu teraz takie spotkania się tam nie odbywają... zbyt małe zainteresowanie?) i spotkałem się ze 100perem, nakazał mi "ruszyć towarzystwo" w Białymstoku, żeby wreszcie zaczęło coś działać, tzn. uzbierać conajmniej 4 osoby chętne wstąpić do PSGRiP (w tym dwie już są, przynajmniej mi o tylu wiadomo), a tym samym zalegalizować działalność tutejszego klubu, co wiązałoby się z różnymi przywilejami, np. sprzęt do gry. jednak od tego czasu niewiele udało mi się zrobić i niestety pewnie nie uda, ponieważ w Białymstoku posiedzę jeszcze 2 miesiące, a potem będę tu tylko wpadał co jakiś czas i dlatego nie opłaca mi się już cokolwiek tutaj działać. a szkoda, bo Białystok nie jest małym miastem i powinno być coś takiego, jak klub gomoku, który dobrze zareklamowany mógłby przyciągnąć więcej chętnych - jeśli nie do wstąpienia do Stowarzyszenia, to chociaż do gry w celach rekreacyjnych ;)

co do "ewentualnych pomysłów" to naj-sam-pierw musimy się rozeznać ile osób byłoby zainteresowanych takim spotkaniem w najbliższym czasie, dlatego proszę o zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu gomoku, które odbędzie się po konsultacjach co do miejsca i czasu spotkania ze wszystkimi chętnymi! :D (na początek zaproponuję sobotę 6 maja, godz. 14:00, miejsce... nie wiem, bo od niedawna tu mieszkam, propozycje?) swój udział można zgłaszać np. przez podniesienie ręki, lub (zdecydowanie lepsze rozwiązanie) wpis na tym forum :) od ilości chętnych będzie zależało to, czy warto cokolwiek organizować. myślę, że jeśli chodzi o sprzęt, to nikt się nie pogniewa, kiedy użyjemy ogólnodostępnych materiałów typu zeszyt w kratkę i 2 szt. długopisów. no, rozpisałem się, więc na razie skończę. dziękuję za uwagę :)

ps. mówi się "gomokowiczów", czy "gomokuwiczów"? wg mnie ta druga forma jest poprawna, ponieważ gramy w gomoku, a nie gomoko... ;)
_________________
alfadeglukopiranozylobetadefruktofuranozyd, czyli inaczej cukier do herbaty ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group