Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie w Białymstoku ;-)
Autor Wiadomość
brzydula 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 23
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-04-30, 12:05   

<podnosi rękę wysoko> ;)
_________________
Despero, solitas, debilis, desolo.
 
 
 
Ixchel 


Dołączyła: 30 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-04-30, 20:04   

wg mnie gomokowiczów zdecydowanie lepiej mimo wszystko brzmi :P

wstępnie pasuje mi sobota, ostatecznie będę wiedziała w piątek. proponuje coś tradycyjnego - w zwierzyńcu przy stolikach? (jak na razie prognoza pogody jest optymistyczna...)

forum czyta raczej dość nieliczna grupa osób więc w razie zobaczenia kogoś z białego na kurniku warto poinformować o planowanym spotkaniu ;-)
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-30, 21:38   

ok, no to na chwilę obecną są 4 osoby (kobietkaxxx ostatnio tu nie zaglądała, ale jestem pewny, że będzie :D ), zgadzam się co do miejsca, miejmy nadzieję, że w tym czasie nie ma np. spotkania szachistów, którzy mogą okupować stoliki ;) można poinformować ludzi z kurnika, a ja zajmę się napisaniem kilku postów o tym na grono.net, zobaczymy, czy będzie odzew. przed nami kilka dni wolnych, lub częściowo wolnych (2, 3 maja), ale myślę, że w tym czasie nie ma co nic kombinować, za mało czasu na poinformowanie chętnych...
_________________
alfadeglukopiranozylobetadefruktofuranozyd, czyli inaczej cukier do herbaty ;)
 
 
 
brzydula 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 23
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-05-04, 12:30   

hmm.. O 14.00 w sobote.. :) a te "stoliki" są bliżej filharmonii czy o te koło lodowiska chodzi? :> coś trzeba szczególnego przynieść?
_________________
Despero, solitas, debilis, desolo.
 
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-05-05, 11:46   

Yo! Stoliki to te bliżej lodowiska (jakieś 200m od przejścia dla pieszych przed lodowiskiem), dziś tam byliśmy z kobietkąxxx, całkiem nieźle, ale podobno w soboty spotykają się tam szachiści i może nie być wolnego miejsca... gdyby tak było, przeniesiemy się na te drugie, albo na jakąś ławkę, czy coś :) przynieść... a ja wiem? długopis czy coś... nie wiem kto będzie i nie wiem, czy będziemy mieli sprzęt do gry... na razie małe zainteresowanie jest spotkaniem... się zobaczy! :D

http://yoshio.republika.pl/inne/stoliki.jpg
_________________
alfadeglukopiranozylobetadefruktofuranozyd, czyli inaczej cukier do herbaty ;)
 
 
 
Ixchel 


Dołączyła: 30 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-05-05, 12:54   

wydawało mi się że tych stolików jest tam o wiele mniej ;-) a poza tym nigdy nie widziałam tam szachistów, starszych panów grających w karty tak, ale naprawde w poprzednich latach nikogo z szachami.. ale to w sumie podobne gry, licze na to że jak coś to i tak odstąpią nam jeden stolik :P

yoshio zgłosiły się 4!! osoby grające w gomoku to chyba najwięcej ile dotąd było :P
wezmę swój malutki goban, i jeszcze postaram się kogoś ściągnąć.

godzina 14 przy stolikach, tak?
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2006-05-05, 16:37   

lol :P mialam niezle zaleglosci w tym temacie, co raz mialam pomysl co odpisac na kazdego posta, a tu w kolejnych postach moje pomysly zostaly poruszone ;P~~
wiec w skrocie widze to tak:
yoshio napisał/a:
miejmy nadzieję, że w tym czasie nie ma np. spotkania szachistów, którzy mogą okupować stoliki
oczywiscie ze beda okupowane, ale przez karciarzy pol-zawodowych, ale od czego des ma kamienie :P ~~ przepedzimy ich z jednego stolika chociaz jak cos ;)
generalnie wolalabym sie spotkac w jakims pubie- mozna wziac sobie cos do picia lub jedzenia, jezeli bedzie wiecej chetnych to pewnie wiecej czasu ze soba spedzimy, a wtedy moze przydac sie cos na zab;)
a swoja kandydature oczywiscie zglaszam, jezeli nie chcecie zmieniac miejsca (chetniej bym skoczyla do Pruszynki :P dawny andergrand, w centrum) to stawie sie punktualnie o 14, ewentualnie z 10 minutowym poslizgiem :P jak cos to moge komus podrzucic swoj nr kom na priv.
zawiadomie Paola:)
ma ktos kontakt z 0bsession? mialam jej nr kom, ale po przeprogramowaniu tel jej numer mi wypadl z ksiazki telefonicznej
i owszem, czuje sie w pelni usprawiedliwiona przez mature ta cala :P forum gomoku ostatnimi czasy bardzo zaniedbalam :(
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
kobietkaxxx 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: Białystok, Zam
Wysłany: 2006-05-06, 11:08   

Hmm... w poniedziałek mam zaliczenie u nieciekawego magistra! :( Ale przyjdę... Misiek ma na mnie swoje sposoby! :P
 
 
 
brzydula 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 23
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-05-07, 17:08   

I po spotkaniu.. dziwne że nic nikt nie pisze ;) ja się cieszę okropnie bo poznałam naprawde wspaniałe osoby ( :* for Yoshi, Kobietki, Desp & Ixi :) ).. mój "pierwszy raz" na gobanie był super- nie widziałam czwórek :P ;) ale Ewę w pente ograłam :P I dziewczęta mnie wezmą na turniej :D Pozdrawiam Słońca! :)
Ps. dzięki jeszcze raz Yoshi za fotki :)
do zobaczenia na następnym spotkaniu! :)
_________________
Despero, solitas, debilis, desolo.
 
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2006-05-07, 17:31   

Może jakieś fotki zapodacie .... Kobietki :)
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-05-07, 21:13   

Że też ja wcześniej o tym nie pomyślałem! :roll: Zamiast rozsyłać fotki pocztą mogę je przecież wstawić tutaj :) A więc każdy może sobie teraz obejrzeć! :D

Fotka 1
Fotka 2
Fotka 3
_________________
alfadeglukopiranozylobetadefruktofuranozyd, czyli inaczej cukier do herbaty ;)
 
 
 
brzydula 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 23
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-05-08, 06:32   

taa i teraz każdy może zobaczyć największą brzydulę na świecie :P
_________________
Despero, solitas, debilis, desolo.
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-08, 11:42   

Extra forki Yoshio :)
Moze klub warszawski podlapie patent i wyskoczymy kiedys z gobanami na Pola Mokotowskie :) No i co jeszcze ciekawego zauwazylem klub bialystok to prawie same Womeny a klub wawa to meski klasztor :P
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
kobietkaxxx 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: Białystok, Zam
Wysłany: 2006-05-09, 08:50   

Nio, to kiedy następne spotkanie!? :rotfl:
_________________
X - nie pije, X - nie pali, X - nie bierze, Y - ściemnia! :P
 
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-05-09, 22:10   

w ten weekend prawdopodobnie (na 99%) mnie i kobietkixxx nie będzie w Białym, więc gdyby coś, to nie bierzcie nas pod uwagę w razie ewentualnego spotkania :)
_________________
alfadeglukopiranozylobetadefruktofuranozyd, czyli inaczej cukier do herbaty ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group