Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Logo federacji
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-15, 21:17   

Chciałbym przedstawić swój, absolutnie amatorski i beznadziejny, projekt logo federacji.

Oto ten wybryk natury...



Proszę o komentarze.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
SaraLi


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 9
Wysłany: 2004-05-15, 21:20   

soul_reaper napisał/a:
Na szybko ja rowniez popelnilem projekt logo. Prosze o komentarze, najlepiej krytyczne :)
Obrazek


A mi się bez dwóch zdań ten najbardziej podoba
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-16, 00:44   

Mi też podoba się logo stworzone przez Soula. Ma tylko jeden mankament, mianowicie litery są zbyt blisko zewnętrznej linii, co, bądźmy szczerzy - szpeci to logo. No ale jak się zmieni, to będzie zdecydowanie lepiej. I to co mówił Honor - połwysep Helski jest ważny ;D

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-16, 21:40   

  Ładne logo Adiku, podoba mi się wykorzystanie motywu (pewnie wcale tak na to nie patrzyłeś) takiego biało czerwonego (4 kwadraty) kwadratu jak mają w wojsku : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-17, 19:48   

Chaosu napisał/a:
  Ładne logo Adiku, podoba mi się wykorzystanie motywu (pewnie wcale tak na to nie patrzyłeś) takiego biało czerwonego (4 kwadraty) kwadratu jak mają w wojsku : )


Nie jest ładne. Na motyw patrzyłem.

Szkoda, że nikt inny mnie nie skrytykował, bo bym robił coś innego, a tak tylko to.. a może macie dosyć?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-17, 21:57   

Nie bardzo jest co krytykować, trochę może za krzykliwe, ale za to całkiem fajna kompozycja...

Tylko nie pisz sam o swoim dziele, że jest badziewne - wcale tak nie myślisz, bo inaczej nie marnowałbyś naszego czasu...
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-17, 22:25   

Lubię ludziom zawracać głowę, a poza tym strasznie mi się nudziło i zrobiłem coś takiego. Wiem, że brzydkie, ale grafikiem nie jestem, także nie ma co oczekwiać.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-05-18, 13:44   

takie tam proste. :) za mało kolorków troche. tylko biały czerwony i czarny. Popraw troszke kolorystykę, może coś będzie z tego :) )
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-18, 16:58   

Wydaje mi się, że kolory są w porządku i obok ostatniego dzieła Honora to mi się najbardziej podoba. Ważna jest prostota i czytelność loga. Twój projekt spełnia ten warónek. Hmm co do kolorów... bardziej podoba mi się inny odcień czerwieni. Ten odcień jest zbyt rażący. Czerwony powinien być ardziej subtelny i może nawet lekko pastelowy.

Aha na środku zamiast flagi Polski bardziej podobałaby mi się szachownica jak w oznaczeniu polskich samolotów. Bardzo pasuje do gomoku, gdyż tam się właśnie na akich polach gra. Na tych 4 kwadratach jak w znaku lotniczyn powinny być 2 kółka i 2 krzyżyki.

Jeśli możęsz Adiku zrób coś takiego. Ja się na tym kompletnie nie znam :)))

P.S. Myśle, że po tych zmianach drobnych w sumie projekt loga będzie THE BEST.
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-19, 15:03   

Szachownica byłaby duża, kropki wtedy też duże, wyglądałoby to brzydko. Zmienilem lekko kolory, podkreśliłem litery.. nie wiem co jeszcze..

Wygląda to tak :



Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-05-19, 15:20   

Tamte kolory były chyba jednak lepsze... Mi się to teraz kojarzy... z pomidorówką!!

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
SaraLi


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 9
Wysłany: 2004-05-19, 20:27   

A ja zdecydowanie optuję z logiem "soula" - p prostu wygląda... najbardziej profesjonalnie i wywołujepozytywne skojarzenia.

Oczywiście wskazane jest wniesienie kilku porpawek, o których tu mówiono - tzn poszerzenie obwodu koła tak aby napis byłb bardziej czytelny - no i oczywiście PÓŁWYSEP Helski

PS.

A może jakaś sonda??? :) :)
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-20, 01:10   

Zrobisz na środku zamiast flagi symbol lotnictwa polskiego z kółkiem i krzyżykiem w kratkach i na 100% wybiorę twoją prace. Zrób to chociaż na próbę.

Wtedy będzie super i zagłosuje na to

pozdrawiam

Karol
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-20, 23:01   

http://www.piskvorky.cz/?kat=10&yd=12 - tak jest, jak sie ma zdjecia. Zdjecia to 80% sukcesu i kazdy grafik to powie. Jak bedziemy mieli ciekawe zdjecia, to juz zalatwie kogos, kto je ladnie wkomponuje, ale sam ich niestety nie zrobie.

Takie cos jeszcze sie pojawilo:


Jakies komentarze ?

P.S. Moze poza komentarzami, napiszcie co dodac, lub zmienic - bedzie najlepiej.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-21, 08:10   

Ece, trochę za duże kamienie :)

I jako logo chyba sie nie nadaje ze względu na brak jakiegoś motywu przewodniego...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group