Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Logo federacji
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2004-05-21, 15:25   

No i jest bład, gra sie w renju a nie renje :-)
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-21, 16:06   

Piszcie co moznaby zmienic - blad to akurat pikus. Nie robila tego osoba grajaca w kulki.
 
 
 
Gość

Wysłany: 2004-05-22, 10:38   

Czuję sie wywołana ;-)
Skopiuję Miłego - za duże kamyczki, zamiast 2 wielkich, mozna by umieścić kilka mniejszych, sensownie rozmieszczonych...Podoba mi się ten malutki, biało-czerwony pasek u dołu, dyskretny, a jednak pokazuje przynależność narodową. Ładnie :)
 
 
dzazga 

Dołączył: 02 Maj 2004
Posty: 17
Skąd: ozorków
Wysłany: 2004-05-23, 16:24   

ja tez moze cos przygotuje chociaz mam malo czasu (do kiedy tak wogole jest czas skladania prac ?? ) a co do zrobionych juz log to najlepsze moim zdaniem to logo lonewolfa i honora 3 :D
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-05-23, 19:23   

Przerobiłem swoje stare logo trochę i zrobiłem coś takiego:



Uparłem się na te pięć kropek i dwa kolory (a nawet tylko jeden - preferuję minimalizm w tej materii :] ).
Nie będę już więcej próbował, bo nie mam do tego ręki zupełnie.

Pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony przez lonewolf 2004-05-24, 20:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-23, 22:23   

Lonewolf - dla mnie ciągle THE BEST :)

tylko nie zawijałbym napisu dookoła, ale "Gomoku, Renju i Pente dał w dolnej połówce od lewej (druga linia tekstu)

Napis dookoła jest bardzo dobrym pomysłem - znika chyba problem z niesymetrycznością brzegów logo. Trzeba go tylko ciutkę powiększyć, żeby wszędzie "wyszedł" poza Polskę

A o antytalentach pogadamy, jak wrzucę swoje "arcydzieła" :D
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-05-23, 23:16   

nowe logo lonewolfa jest najlepsze sposrod tych, ktore tu juz widzialem... chociaz moze by napis "gomoku renju pente" zrobic od lewej do prawej i nie do gory nogami tylko normalnie?;) btw logo ece tez jest nawet ciekawe.. liczy sie prostota, w koncu to ma byc symbol
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-05-23, 23:20   

Właśnie celowo zachodzi trochę na Polskę. Gdybym powiększył napis byłyby spore puste przestrzenie między Polską a napisem. Teraz jest lepszy balans moim zdaniem. Co do napisu, ja wolę tak jak jest, lepiej mi się czyta w jednym kierunku, ale to kwestia gustu pewnie.

Poczekamy na twoje propozycje, na pewno będą sto razy lepsze niż to. Moje się podoba może jednej osobie jak do tej pory. A gdyby przypadkiem nie były lepsze, stosuje się klauzula (*). :wink:




(*) Propozycje Prezesa są zawsze lepsze. :mrgreen:

Pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony przez lonewolf 2004-05-24, 02:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-24, 02:03   

To "moje" logo nie jest zrobione przeze mnie. Lone dal nowy projekt i jest fajny, ale ja moze mam za duze wymagania zarowno co do strony jak i logo... Mysle ze nikt z nas nie jest w stanie zrobic czegos, co mi sie spodoba. Po prostu nie ma wsrod nas grafika.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-24, 09:09   

lonewolf napisał/a:
Moje się podoba może jednej osobie jak do tej pory.


Jednej, ale jakiej :D Poza tym oprócz mnie jeszcze s3v3n zachwala...


I proszę bez żadnych tego typu klauzul... :)
 
 
 
dzazga 

Dołączył: 02 Maj 2004
Posty: 17
Skąd: ozorków
Wysłany: 2004-05-24, 15:34   

c do 4 projektu honora to moze by te kamienie ulozyc w jakis krotki poczatek w lewaym dolnym rogu albo przynajmniej kamienie okragle zrobic :D
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-24, 22:27   










P.S. Pierwsze z przymruzeniem oka, ostatnie to print screeny z jednej partii na kurniku, wiec sama plansza nieostra.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-24, 22:36   

Przede wszystkim - wszystkie logo, oprócz pierwszego, są lepsze od tych, które tu się kiedykolwiek pojawiły. Zdecydowanie najlepsze jest, wg mnie, logo nr. 5, a zaraz po nim 6 i 3.

Przede wszystkim - na białym tle mi się nie podobają.

Ogólnie wypas, fajnie, że masz takich znajomych.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-24, 22:44   

Ludziki średnio mi się podobają, zwłaszcza te dwa stojąco-tańczące - wyglądają trochę jakby miały ze sobą walczyć :)

Ale te plansze widziane z perspektywy są bardzo dobre, szczególnie ostatnia, z kamieniami zamiast płaskich kropek...
I biało czerwona wstęga - widać, że ktoś ma dryg :)

Trzy ostatnie najlepsze, tylko wszędzie powinny być kamienie, pierwsze też bardzo OK, taką śmieszną "mordkę" da się gdzieś na pewno wykorzystać...
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-24, 23:28   

Na dobranoc trochę radosnej twórczości prezesa :) U mnie jakość zdecydowanie przeszła w ilość - być może jakaś bardziej uzdolniona artystycznie dusza coś z tego wyciągnie.

Głównym motywem jest herb, zaczerpnięty trochę z tradycji rycerskiej, gdzie był umieszczany na tarczy. Wydaje mi się, że kształt takiej tarczy byłby nienajgorszy np. do znaczka do klapy czy plecaka, bodajże Johanka o takich znaczkach wspominała...



i jeszcze trzy




Dodatkowo alternatywne kształty tarczy i inne tła :)




A na koniec propozycja stempelka, z wykorzystaniem jednego z powyzszych motywów:

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group