Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Logo federacji
Autor Wiadomość
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-22, 22:33   

moge podmienic pod stowarzyszenie, ale federacja lepiej brzmi, wyglada, no i widzialem ja w poprzednich propozycjach wiec mylalem ze bedzie ok...

a tak co do kolorów, to co zlego w bialym i czerwonym, przeciez brązu nie można napakować na całe tło... połączenie bialego, czerwonego i czarnego jest wg mnie ok. nie wprowadza chosu i można łatwo zrozumiec przeslanie.

zaraz podmienie pod stowarzyszenie, ale to ma jedna wade: zajmuje wiecej miejsca :)
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-09-23, 10:16   

Cytat:
a tak co do kolorów, to co zlego w bialym i czerwonym
Ja nie mowie, ze cokolwiek jest zlego - chodzi mi po prostu o to, ze kazdy tworzacy jakies logo sugeruje sie tym, ze maja tam znajdowac sie jakies polskie akcenty. Ja sie pytam "po jaka cholere" ? Po prostu wydaje mi sie, ze rozne osoby ograniczaja przez to swoja inwencje, a tak byc nie powinno.

Jak dla mnie zbyt skomplikowane. Poki co slyszalem glosy, ze avatar Dragona jest jednym z najlepszych projektow jak dotad - moze to da niektorym do myslenia :]
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-09-23, 12:46   

Jopq, całkiem ciekawe, mogą posłużyć jako punkt wyjścia. W drugim za duzo kontrastów, a ludzika chyba bym wywalił, zwłaszcza, że wygląda, jakby chciał się zastrzelić... (Sorki za te moje "letalne" skojarzenia, cale jakoś taki mam ostatnio tok myślenia)
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2004-09-27, 18:44   



podobal mi sie pomysl ale jednak to kiepsko wyglada.
poczatkowo na samej gorze byl 3milimetrowy pasek w kolorach flagi, a na nim czarnymi literami GOMOKU.PL, ale wtedy juz bylo za czerwono.

w miedzy czasie przyszlo mi do glowy zeby na gobanie zamiast czarnej kratki zrobic linie pionowe biale, a poziome czerwone, na to wrzucic jakas gre (koniecznie pod skosem, bo inaczej bedzie nudne ;) ) ale nie wiem czy jest sens probowac, bo nad tym logiem sie lacznie meczylam jakies 4 godziny <<wiekszosc czasu wlasciwie spedzilam na fotografowaniu kulek; mam troche zdjec gobanu z gra, jezeli ktos by chcial troche to zglaszac sie na PW ;) >>, ale jezeli uwazacie ze to ma sens to sprobuje.

huh z tym logiem gorzej niz z dyplomami ;p
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-27, 19:25   

Bardzo łądne tylko takie mroczne. Za bardzo ciemne, malo widac. Jakby to jakoś rozjaśnić to by bylo bardzo ładne. :wink:
 
 
 
draqul 


Dołączył: 07 Cze 2004
Posty: 49
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2004-09-28, 10:59   

zgadzam się z Sebą, :D logo jest nawet ładne jednak wg. mnie dziwnie wygląda to tło za czarnymi pionami, w niektórych miejscach widać niedociągnięcia, ale jest ok :lol:
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2004-09-28, 11:53   

_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
_OLSZTYNIANKA_ 

Dołączyła: 21 Maj 2004
Posty: 106
Skąd: olsztyn
Wysłany: 2004-09-28, 15:56   

Ewa super :D a jakbys sprobowala napisy umiescic na gorze? lub napis polskie stowarzyszenie na gorze a reszte po bokach? pozdrawiam
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-28, 21:01   

... brawQ Ewuniu, troszkę to trwało, ale to co uczyniłaś jest naprawdę fajne, jest podstawą do dalszej pracy. Niestety do loga to temu daleko, ale do np górnego tła na stronkę stowarzyszenia się nadaje, pewnie z retuszami , ale zawsze... dobra robota... naprawdę to już małe co nieco, zadzwonię przy okazji, dopracujemy troszkę i wrzucimy Karolkowi lub Markowi... ;-)))

maciek [bmac]
 
 
 
Marcin 

Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-30, 06:05   

Ewuniu super, jednym słowem zajebiste :)
No ty masz talent do robienia lóg i innych takich rzeczy :)
_________________
"Cała Polska widziała ?!
Warszawa nie zapomniała !!!"
W góre ręce, kto jest z nami ! ! !
 
 
 
Odnowiciel 

Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-04, 17:13   

Oki wszystko fajnie ale..............

LOGO!!!

powinno być łatwe do narysowania, według mnie wszystkie przedstawione tu projekty są zbyt szczegółowe, zbyt wiele zawierają elementów.......... jedynie te tarcze to trafiony pomysł ale powinniście (hmmm chciałbym napisać powinniśmy :P ), unikać użycia koloru czerwonego, to jest kolor zbyt agresywny jak do tej gry :) , wiem że to polskie barwy ale może wystarczy użyć białoczerwonego napisu PSGRiP ...............

nie wiem jak się wstawia obrazki bo wstawiłbym to co ja mam :) ale szybko się dowiem :) i wstawię jak tylko będę miał czas :) bo teraz turniej na kurniku ;P

[ Dodano: 2004-10-05, 16:19 ]
Tak wiem nie wypada pod sobą i nie mozna reklamować ale........ nie mam jak załączyć tu obrazka więc muszę:

http://www.nastroje-gurom...pl/galeria.html

tylko uwaga! : każdy obrazek należy zapisać na dysku gdyż skończyła mi się 30 dniowa wersja programu do tworzenia kodu html i nie miałem jak zmienić rozmiarów oraz pozycji obrazków wyświetlanych na stronie :( więc na stronie brzydko są rozciągnięte........

- w pierwszym i drugim mozna pozamieniać kulki ale tak mi się wydawały najbardziej czytelne i odróznijące się od siebie (białe i czarne), i w każdą kulkę wpisać po jednej literze P S G R P

- trzeci jak trzeci jest kiepski :) mało się przy nim napracowałem :)

- mi się najbardziej podoba czwarty, możnabybyło jeszcze tylko deseń kształtu Polski zmienić na np drewno lepiej by wyglądało :) ale tak jest bardziej czytelne :)

- ostatni jest mało czytelny ale można napisy uderzyć nad i pod.....

Pozdrawiam
Grzesiek

P.S. Napiszcie jak Wam się podoba (tylko krytyka ma być motywacyjno-kreatywna) :P

P.S. 2 tak wiem te obrazki też jest trudno uznać za logo aczkolwiek pierwszy jest bliski tego :)
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2004-10-06, 00:08   

i znowu moja kolej:> za malo jeszcze na mnie ponarzekaliscie:P
logo humorystyczne, aczkolwiek nikt nie powiedzial ze strona ma byc w kolorach czarnym i bialym i nie moze byc ciekawa graficznie na 'swoj' sposob;) na dodatek jest scisle powiazanie z chinami:P faktem jest ze strony czytelne i oryginalne przyjemniej sie oglada

w sumie logo tylko do popatrzenia bo mi juz je skrytykowali;)



srodek jest pusty, mozna rzucic jakas partie czy cus ..
no i oczywiscie trzeba bedzie pomniejszyc, ale lepsze wrazenie robi jak jest duze wiec w takiej rozdzielczosci je pokazuje na poczatek:P
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2004-10-06, 00:59   

oj Efciu:))

a skadze te Chiny?? I te paleczki:)

gomoku/renju - to sa nazwy typowo japonskie:))

kashon
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2004-10-06, 01:00   

a nie chinskie? ;)
hehehe :D
ladnie
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-06, 07:19   

.... tak czy siak bardzo apetyczne... a ponieważ lubię jeść, a chińskie żarcie w szczególności... GŁOSUJĘ TAAAAK... TRZY RAZY TAAAK.... ;-))))
... a tak naprawdę, powiew świeżości... dzięki Ewuniu
... a pałeczki mają typowo JAPOŃSKI wzór Kamilu.... ;-))

maciek[bmac]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group