Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 03:56
Flagi na MMP
Autor Wiadomość
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-03-09, 10:23   Flagi na MMP

Dostaliśmy informację, że z ambasad można wypożyczać flagi. Zwracam się zatem z prośbą do osób z Warszawy, żeby w miarę mozliwości przeszły się do odpowiednich ambasad i spróbowały wypożyczyć np. dwie sztuki z każdej. Jest Was kilkanaście osób, średnio wychodzi ze 3 osoby na ambasadę :) , a być może komuś uda się jednego dnia zajrzeć do kilku ambasad (fińska i węgierska są obok siebie, inne nie wiem, może ktoś mieszka w okolicy). Poniżej podaję adresy i telefony ambasad:

Ambasada Estonii w Polsce
ul. Karwińska 1, 02-639 Warszawa
telefon: (0 prefix 22) 881-18-10, (0 prefix 22) 881-18-11

Ambasada Republiki Czeskiej
adres: ul. Koszykowa 18
00-555 Warszawa
telefon: 0-22/ 6287222
fax: 0-22/ 6298045

nazwa: Ambasada Republiki Węgierskiej
adres: ul. F. Chopina 2
00-559 Warszawa
telefon: 0-22/ 6284451, 6218561

Ambasada Finlandii
00-559 Warszawa
Chopina 4/8
TEL (22) 6253004


nazwa: Ambasada Królestwa Szwecji
adres: ul. Bagatela 3
00-585 Warszawa
telefon: 0-22/ 6408900
fax: 0-22/ 6408983

nazwa: Ambasada Republiki Łotewskiej
adres: ul. Królowej Aldony 19
03-928 Warszawa
telefon: 0-22/ 6174389
fax: 0-22/ 6174289

AMBASADA UKRAINY
adres: al. Szucha 7, 00-580 Warszawa
tel.: 629 34 46, fax: 629 81 03


http://www.psm.pl/ambasady/ambas_miedzyn.html


Prosze o zgłoszenia, kto mógłby gdzie iść.
Ostatnio zmieniony przez 100per 2005-03-15, 08:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-09, 10:36   

. . .Jeżeli ambasady są jako tako czynne w soboty to myślę, że do niedzieli obskoczę wszystkie (miałem to już w planach). Nie wiem tylko na ile dni można taką flagę wypożyczyć i co trzeba za to dać ale po to chyba się mam przejść : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-03-09, 14:02   

Z tego co widze, to jeszcze obok finskiej i wegierskiej jest czeska, ukrainska i szwedzka.

Tak przy okazji, to rozumiem ze Rosjanie nie dali znaku zycia, ale nie wiem skad ci Ukraincy i Lotysze sie wzieli.

Generalnie ambasady pracuja pon-pia.

Popytam sie jeszcze, bo problem jak dla mnie sprowadza sie do transportu. Nie wiem ile flag mozna wziac, bMaciek sugeruje ze jak sie da, to po 3 z ambasady. Troche bedzie ciezko to przewiezc, poza tym kombinuje jak odebrac Szwedow z lotniska w piatek rano. Jedynie bMaciek ma samochod, a zajety jest mocno.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-03-09, 14:48   

Jeszcze Marek Bury (Belfanior) ma samochód i zaoferował, że w miarę możliwości będzie starał się pomóc w organizacji.
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-11, 14:53   

. . .Jak już się wszystkiego dowiem to raczej mogę się zająć ich przywiezieniem - nie widzę problemu. (chyba że te flagi są jakiś monstrualnych rozmiarów)
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-14, 16:05   i co dalej?

... i co dalej z flagami? Szanowni Panowie potrzebujemy tych flag do wystroju wnetrza, czy coś juz wiadomo? może Zarząd cos wie, a nic nie mówi? Nie ma żadnego sygnału.... wszystko okaże się 18 marca Roku Pańskiego 2005-ego w godzinach wieczornych, albo będą albo nie, na dwoje babka wróżyła... im dalej w las tym więcej drzew... teraz wychodzi bokiem brak logicznej uchwały w sprawie składek, nawet na forum głównym się taki temat pojawił.... o dziwo, nawet zaangażowani członkowie mają wątpliwości, a najfajniejsze jest to, że to członek Zarządu wywołał tę burzę w szklance wody, a sprawę składek po raz pierwszy poruszono już w Łodzi !!! i co? i widać ... widać wierzchołek góry lodowej problemów Stowarzyszenia, na razie taki malutki, ale problemy nierozwiązane, nieustawione, nierozstrzygnięte pozostały, są nadal, tylko pod powierzchnią, fala euforii po MMP je pewnie jeszcze bardziej nakryje.... i co dalej?

maciek[bmac]
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-14, 19:05   

ok z tego co mi wiadomo mamy deficyt w barwach : Finalandii, Szwecji, Łotwy, Ukrainy
Z tym ze przyjazd dwoch ostanich nacji stoi pod znakiem.
p.s ja tam zadnej euforii az tam nie przezywam i widze ze nadal jest zle w zarzadzie jak i samej federacji. Odczuwam to bezposrednio probujac organizowac mmp...
p.s Wywolal ja czlonek zarzadu( i to ten konkretny) bo kto mialby inny????oczywiscie lepiej bylo poczekac do tuernieju i wszytkich zaskoczyc ale ja wole raczej dac innym do przemyslenia cala sprawe i spokojnego podjecia do tematu.
Nie bylo zadnych ustalen co do skladek wczesniej oprocz zapisania w statucie 20zl za rok.
System wplacania oraz zasady liczenia nie zostaly opracowane. Decyzje taka podjal zarzad. Motywacja opisalem. Staram sie byc rzetelny i tyle. Nie lubie zamiatac pod dywan....
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-14, 20:54   

olsztynianka poszuka w pracy flagi lotwy , wiec jeszcze 3
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-15, 00:31   

... flagi Szwecji i Finlandii ja dokupię, tak jak miałem w planie, a więc moje obiecane sześć flag na frontonie Karuzeli będzie !! na razie Ukraina nie jest potwierdzona przez Miłka, więc nie biorę pod uwagę zwiększenia ilości flag na wejście, zresztą jest tylko sześć miejsc na kije.... ;-)) ... pisząc o składkach miałem na myśli tylko kolejną podstawową sprawę niedokończoną przez nas, a która zaraz zacznie bokiem wychodzić... czego dowodem burza w szklance wody na głownym, po cholerę akurat teraz......dla mnie akurat zapłacenie jednej składki w Łodzi, drugiej pod koniec i następnej za rok następny jest zrozumiałe samo przez się, nie tylko dlatego, że mnie na to stać... po prostu składka powinna byc za rok kalendarzowy, widzę, że nie dla każdego jest to takie oczywiste... ehh
a sprawa flag z ambasad zawisła na Filipie, z którym ja na przykład nie mam żadnego kontaktu telefonicznego a już po północku , czyli 15 marca, za 3 dni piatek.... ten Turniej, tak jak Piotrek powiedział, jest naszą szansą, a co z nią zrobimy? no na pewno zagramy, abyśmy tylko nie obudzili się z ręką w nocniku...
...podobno potrzebne było dojście do Biura Promocji Miasta, a ja sie o tym dowiaduję post factum na spotkaniu sobotnim właściwie przez przypadek, a tu akurat mógłbym pomóc....
Ostatnio zmieniony przez bmac 2005-03-15, 00:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-15, 00:33   

Ukraincy przyjezdzaja wiec lepiej flage zalatwic
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-15, 15:32   

. . .Niestety w większości ambasad nie ma usługi pożyczenia flag. Po sprawdzeniu ofert różnych firm wyłoniłem jedną (właściwie jedyną którą pożycza flagi). Oto jej oferta:
Flagi można pożyczać do 16 każdego dnia powszedniego. Za wypożyczenie jednej flagi o wymiarach 70cm na 90cm (ponoć oficjalne flagowe wymiary) należy zapłacić:
-flaga Estonii - 10zł
-flaga Czech - 18zł
-flaga Węgier - 10zł
-flaga Finlandii - 18zł
-flaga Szwecji - 18zł
-flaga Łotwy - 10zł
-flaga Ukrainy - 10zł
-kijek (jak od miotły ale chyba ok) - 2zł
do tego +22% vat czyli odpowiednio 12,2zł i 21,96zł za flagę (nie wiem czy na kije też).
Przed złożeniem większych zamówień należy uprzedzić dzwoniąć wcześniej.
Dowiem się jeszcze jak jest w ambasadzie Szwecji i Ukrainy bo kazali mi zadzwonić później.

. . .Prosze o szybkie podjęcie decyzji ; )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-03-15, 15:38   

Nie rozumiem. Nagrody są jakieś wyjątkowo małe - miało być tylu sponsorów, a nie ma właściwie nic - 100zl, to chyba nawet mniej niż w Krakowie. Natomiast wydaje się pieniądze, żeby Estończycy, Szwedzi i inni czuli się dobrze.. Moze jeszcze płyty CD z hymnami każdego kraju kupcie i przed grą puszczajcie?

Ja rozumiem - ładna oprawa, to szansa na organizacje ważnych dla PSGRiP ME w Renju, ale jeśli planujecie wypożyczać po kilka flag danego kraju, to właściwie cała pula nagród wyszłaby na kijki i wiszące kawałki materiału.

Mam nadzieję, że to wszystko jest spowodowane tym, że Stowarzyszenie póki co nie jest jakąś ważną w Europie "firmą" i chcą zbudować Polsce dobrą opinię takimi ozdobnikami - moze to i potrzebne, ale drogie. No chyba, że te ceny odstraszą..

Swoją drogą - trzeba budować dla Stowarzyszenia jakiś autorytet w mieście. Porozumieć się z prezydentem Kaczyńskim, żeby objął patronat, itd.. ;)

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
przemek_nh 
Ogame uni 35 i 44

Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 89
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-03-15, 16:37   

a nie prosciej by bylo z papieru wyciac??
 
 
 
_OLSZTYNIANKA_ 

Dołączyła: 21 Maj 2004
Posty: 106
Skąd: olsztyn
Wysłany: 2005-03-15, 17:48   

Moge przywiesc ze soba flage Lotwy, ale dopiero w sobote o 12 10 bede w Warszawie. Pozdrawiam Sylwia.
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-15, 18:58   

dzieki . A moglabys jakos ja przeslac?:)))

p.s Masz moze flage jjaponi bo taka tez sie przyda?:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group