Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ktoś tematy zapierniczył.
Autor Wiadomość
M_Head 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 96
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-20, 20:31   Ktoś tematy zapierniczył.

W dziale "Hyde Park" na forum oficjalnego serwisu internetowego Polskiego Stowarzyszenia "Gomoku, Renju i Pente", przed kilkoma dniami ubyło kilka tematów. Ponieważ wśród nich znajdował się także mój wątek traktujący o piłkarskiej Lidze Mistrzów, jest to w pewnym wymiarze również moja osobista tragedia. Dni, które upłynęły od czasu zniknięcia owych tematów, poświęciłem częściowo na zadumę nad przyczynami tego stanu rzeczy. Ponieważ kontemplacja okazała się bezowocna, postanowiłem zwrócić się z pytaniem o owe przyczyny do administratora tego forum dyskusyjnego. Zwracam się więc.
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-03-20, 20:47   

W związku z tym, że niezawodna Poczta Polska już śle do Ciebie kondolencje z całej Europy, chciałbym dołączyć się do życzeń powrotu do zdrowia.

Sam mocno to przeżywałem, jednak alkohol nie dał mi odpowiedzi - kiedy próbowałem popełnić samobójstwo lina się przerwała, przyszedłem więc na forum - Twoje zdjęcie z avataru na forum oficjalnego serwisu internetowego Polskiego Stowarzyszenia "Gomoku, Renju i Pente" mówi wszystko - ktoś nam zapierdolił cały nasz majątek.

Złooooo..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
M_Head 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 96
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-20, 20:53   

Co ma mój avatar do rzeczy??? Przedstawia on nieżyjącego już człowieka; trochę szacunku dla zmarłych!

Wciąż czekam na odpowiedź kompetentnej w tym temacie osoby - najlepiej administratora.
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-03-20, 20:57   

Co ma do rzeczy? Spójrz na twarz tego człowieka, prawdodpobnie tak jak Ty oddawał się zadumie nad tym co złe, wahał się czy wąchać kolejną porcję kleju, wziąć heroinę i zgwałcić nastolatkę, czy też iść spać. Przeżywał takie same rozterki jak my, teraz. Nie rozumiesz, że utożsamiam się z nim? A Ty nie?

Myślałem, że czujemy ten sam smutek, żal, jednak widzę że Ty nie traktujesz zaistniałej sytuacji poważnie.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
M_Head 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 96
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-20, 21:08   

Na pewno się mylisz. On wtedy akurat tworzył, ponieważ był to wspaniały artysta, stanowił inspirację dla setek tysięcy, jego twórczość to prawdziwa uczta dla melomana. Kleju nie wąchał, wszak był człowiekiem majętnym i mógł sobie pozwolić na znacznie atrakcyjniejsze używki. Gwałcić także nie musiał, w końcu był/jest właścicielem burdelu w Los Angeles. Nie siej więc fermentu i nie rozpowszechniaj szkodliwych insynuacji i fałszywych podejrzeń.

Proponuję zaprzestania dyskusji w tym temacie do czasu wyjaśnienia sprawy stanowiącej jego istotę. W przeciwnym wypadku ktoś może go usunąć i dopiero będzie cyrk.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-03-20, 21:22   

Niestety moglo byc to spowodowane wlamaniem na profile niejakiego Minuty. Niestety tak wiele ich zostalo wykasowanych, ze nie potrafie powiedziec, ktory akurat traktowal o pilkarskiej Lidze Mistrzow, poniewaz nie pamietam jego numeru identyfikacyjnego w bazie mysql.

Pozdrawiam i przepraszam za zaistaniaja sytuacje.

Jerzy Łękowski (Ece), Administrator forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente.
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-03-22, 13:17   

BRAVO!!!!!!!!! :mrgreen: , DLA TAKICH PEREŁEK JAK TEN TEMAT I WYPOWIEDZI WARTO BYŁO STWORZYĆ FORUM

pozdrawiam

lutalek - długoletni członek Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente a także uczestnik kilku Oficjalnych Turnieji (w tym 1 Otwartego Turnieju w Gomoku, renju i Pente w Warszawie), półfinalista 1 Oficjalnego Turnieju w Ping-Pongu przy 2 otwartym Turnieju w Gomoku, Renju i Pente w Warszawie
 
 
 
M_Head 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 96
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-25, 00:36   

Ece napisał/a:
Niestety moglo byc to spowodowane wlamaniem na profile niejakiego Minuty. Niestety tak wiele ich zostalo wykasowanych, ze nie potrafie powiedziec, ktory akurat traktowal o pilkarskiej Lidze Mistrzow, poniewaz nie pamietam jego numeru identyfikacyjnego w bazie mysql.
Jeżeli numer identyfikacyjny tematu jest tożsamy z liczbą zawartą na końcu jego adresu internetowego, to w przypadku wątku dotyczącego piłkarskiej Ligi Mistrzów była to liczba 622.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-03-25, 13:40   

Ostatnią zarejestrowaną czynnością związaną z tematem o numerze identyfikacyjnym 622, jest czynność DELETE z 2005-03-10, 00:31 wykonana przez niejakiego Minutę, z jego domowego adresu IP.
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2006-06-24, 12:24   

Mam pytanie! Temat z brodą acz nie zablokowany: jak to się stało, iż gracz który używa nicku na kurniku "squrczybyk" (gra do dziś i czasem gadamy, równierz na cronie pogrywał) włamał się na konto moderatora? Pytam bo mnie na forum wówczas nie było o_O
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-06-24, 16:22   

Też jestem ciekaw ;) Może ów moderator będzie w stanie coś więcej powiedzieć na ten temat ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group