Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:49
I Wielkopolski Turniej Gomoku i Renju
Autor Wiadomość
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2005-03-29, 23:27   

no Adik, tym razem to Ty jestes skazany na pisanie konkretow :P
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2005-03-29, 23:33   

jeśli turniej się odbędzie i nie będę miał w te dni matury;) -to napewno przyjadę
jak trzeba to mogę wpaść wcześniej i pomóc w przygotowaniach
mam nadzieję że się ten turniej odbędzie i będzie fajnie :)
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-03-29, 23:36   

Brawo NC :D

Despair..

Nie jestem w stanie zorganizowac noclegów, wszystkiego, jeśli nie będe wiedział ile osób chciałoby przyjechać.. Wszyscy uzależniają to od czegoś, a mi po prostu chodzi o to, czy ktoś miałby ochotę przybyć, poświecic pare groszy na pociąg/zrzutkę na benzynę/autobus, czy woli w tym czasie siedziec w domu i czekac rok na następny turniej w Warszawie..

Wiadomo - bez PSGRiP nic z tego nie będzie - chociażby gobany, zegary, kilku sędziów - potrzeba głosu Prezesa, który oczywiście jest niezbędnym ogniwem organizacyjnym..

Póki co - czekam aż więcej osób sie odezwie - Adik, Pavlini, Despair, Baltyk, Nc, Jacol, pewnie inni z Zielonej Góry i Poznania, z Witkowa może kolegów bym namówił, z Gniezna pare osób - jakaś tam grupka jest, ale nie wierzę w bierność Katowic, Krakowa i Warszawy - sądze, ze jesli więcej odwagi wykażą, to bedzie git..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-03-29, 23:43   

Sesja egzaminacyjna 20.06.2005 - 01.07.2005 - tak wyglada to u mnie. Pewnie tak czy inaczej przyjade.
 
 
 
czubamaluba
[Usunięty]

Wysłany: 2005-03-29, 23:44   

eeeeh Adiku ja tez z mila checia wpadne jesli nie bede mial jakis zaliczen w tych dniach (do Poznania mam dosyc blisko :] )

Jesli trzeba bedzie pomoc to w miare mozliwosci tez pomoge :wink:
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-03-29, 23:45   

Jak dla mnie termin 1-3 maja odpada (matura i te sprawy :| ) Tak btw nie wiem czy warto sie spieszyć. Wydaje mi się,że lepiej ze spokojem przygotować wszystko,żeby później nie było jakiś zgrzytów :evil:

Zgodze się jednak z Adikiem jeśli chodzi PSGRiP,głos Prezesa i reszty zarządu jest istotny,gdyż dobre chęci dwóch osób nie wystarcza...

P.S. Pomoc z każdej strony mile widziana :] Zwłaszcza od osób,które mają organizacje turnieju już za sobą :mrgreen:
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-03-29, 23:57   

Dokładnie. Podejście Ece mi się podoba - żądny przygód i "skopania mi tyłka" (cytat z GG) - niestety nie wszyscy tak to traktują. U jednych sesja 20.06, u innych 17.06 - trzeba się dogadać do jednego wspólnego terminu.. Ale to potem..

Jutro zadzwonię jeszcze do tego Schroniska, póki co - www.schroniskohanka.com - dla zainteresowanych..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-03-30, 00:11   

O ile oczywiscie obowiazki i wolny czas na to pozwola (w tym momencie akurat nie pracuje, ale co bedzie dalej - nie wiem), z checia wybralbym sie do Poznania na turniej :)

Rowniez jestem ciekaw opinii Prezesa i czlonkow Zarzadu, a na najblizszym spotkaniu na pewno sprawe poruszymy :)

Na pewno w organizacje powinny zaangazowac sie jeszcze jakies osoby - przydalby sie ktos dorosly, jakis czlonek Stowarzyszenia. Jesli turniej mialby sie odbyc pod auspicjami PSGRiP, to na pewno udzielimy niezbednego wsparcia sprzetowego i duchowego ;)

W kazdym razie ciekawa inicjatywa, bo im wiecej turniejow w roznych miejscach tym lepiej.

Schronisko na zdjeciach prezentuje sie niezle - ceny na 99% od osoby. Ale choc drozej, to chyba warunki lepsze niz w Azylu (przynajmniej na podstawie zdjec).

No i jeszcze ktos zalicza mnie do juniorow :D Czuje sie od razu 10 lat mlodszy ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2005-03-30, 10:12   

Ja też chętnie bym się pojawił (ale u mnie odpada czerwiec i lipiec).
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-03-30, 10:16   

ja bede napewno poniewaz Poznan to po Wroclawiu drugie miasto w Polsce gdzie rozrywka stoi jest na wysokim poziomie, wiec chce to zobaczyc :D ale w czerwcu rzeczywiscie bym tego nie robil poniewaz wiekszoscx to studenci i czerwiec to jest tzw. nauka dla nich. ostatnie dni maja lub pierwsze dni lipca to super terminy jka dla m,nie
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2005-03-30, 11:28   

ja się chętnie wybiorę do poznania
 
 
Slonko 

Dołączyła: 28 Kwi 2004
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-03-30, 13:59   

Sesja, sesja..... :roll: Ja też mam sesję i zaczynam ją 15 kwietnia a kończę ..... no jak dobrze pójdzie to w ostatnich dniach czerwca. Ale nie przesadzajmy, że w weekendy, dodajmy, że letnie ktoś siedzi i sie uczy, skoro nawet ja- praca na pełen etat, codziennie zajęcia do 20,30- 20,45 i Alan, którego większość zna- w weekendy to się opalam i na rowerze jeżdżę. Bierzcie dobry przykład :!: A student wypoczęty uczy się szybciej :!:
 
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-03-30, 22:47   

pojawil bym sie z przyjemnoscia ale pracuje z osobami ktore sie ucza i bedzie sesja tak ze ja bede duzo w pracy w czerwcu :/ ichyba nie bedzie czasu na 2-3 dniowy wyjazd
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-04-02, 14:45   

. . .Nie wiem jak z ocenami będzie ale w czerwcu to się wiele i tak nie poprawi. Raczej jestem za.

PS. Tylko z pente obowiązkowo : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2005-04-02, 21:05   

Tez chetnie wpadne.

Ah wrescie bede mial blisko. 8) 8) 8)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group