Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PhpBB 1.9
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-04-02, 15:41   PhpBB 1.9

Jak chyba wszyscy zauwazyli, wraz z pojawieniem sie nowego forum przybylo wiele opcji, jak na przyklad te znaczki z boku.. Według mnie fajna sprawa, itd.. Dobry wybór, tylko czemu tak późno?

Zauwazylem, ze wrocily posty z Gomoku, tylko skąd Ece ma ich 830? :| Ja mialem 7xx i reszta była daleko za mną, a teraz Ece sobie dodal :P

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-04-02, 16:07   

Ja szczerze mowiac zbyt wiele opcji dodatkowych nie zauwazylem. Moze troche w Panelu Administracyjnym...

Czemu tak pozno? Glownie dlatego, ze 2 czy 3 dni temu wyszla wersja finalna 1.9 (inna sprawa, ze juz 2 poprawki do niej wyszly). Wczesniej nie bylo wersji stabilnych.

Nowa wersja miala byc zgodna z walidatorem, zoptymalizowana i wysylac mniej zapytac do sql'a. Przede wszystkim ma byc poprawniona synchronizacja, a dokladnie nie powinny pojawiac sie z nia problemy. Jest nowy system do synchronizacji i po jego uzyciu, stalo sie jak sie stalo - dodalo najwyrazniej posty, ktore wczesniej byly jedynie w dzialach, w ktorych posty te nie mialy byc zliczane. Na przyklad bMaciek ma ich teraz ponad 100.

Teraz czekam, czy pojawia sie jakies problemy tutaj na forum, ewentualnie wyjda poprawki.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-04-02, 16:48   

Czyli muszę gonić ;)

Nie da się zlikwidowac tego przycisku "powrót na górę?" - albo przynajmniej, żeby był tylko na najniższym poście. Jakoś tak nie pasuje mi do wystroju ;)

Czy wraz z nową wersją planujesz nowe skórki? Mamy tu tylu grafików, może któryś zrobiły przyciski, chociaż te na stronie głównej, wyglądające jak kamienie? ;)

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-04-02, 21:39   

Docelowo forum mialo miec skorke dostosowana do strony. Poki co jednak, nawet strony nie ma komu zrobic, wiec i na skorke nie ma zbytnio co liczyc. Dlatego tez, ze ma byc skorka wlasna (ciekawe czy to kiedys nastapi), nie daje mozliwosci wyboru skorek, a kazdy ma domyslna.

W ustawieniach takiej mozliwosci nie ma, wiec przycisk jest jak jest. Nie jestem na tyle ambitny, zeby kombinowac co i jak z tym.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group