Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Barca czy Real?
Autor Wiadomość
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2005-04-21, 19:27   

Chyba lepszy jest O'Sullivan - chociaż ostatnio męczył się w 1/16 MŚ
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-04-21, 19:37   

Lepszy nie lepszy, to się okaże, w każdym razie snooker to jest prawdziwa gra, a nie jakaś tam piłka nożna :] Ja kibicuje Hendry'iemu, bo ubóstwiam oglądać, jak ten człowiek gra w snookera....
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
squad 

Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 17
Skąd: :]
Wysłany: 2005-04-21, 19:51   

Williams... on niezle pyka w snookera. 147 na MŚ juz wbił :) A poza tym to Hendry. Z Hamiltonem na razie ładnie jedzie ;)

Co do tematu to Barcelona oczywiscie.
_________________
:)
 
 
 
piotruncio 
Zagłębie Sosnowiec


Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 69
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2005-04-21, 20:27   

Proponuje założyć temat o snookerze, bo to chyba ciekawszy temat niż rozwodzenie się czy lepsza Barca czy Real, kto nie ogląda MŚ to bardzo polecam, wciąga prawie jak gomoku i renju :D
 
 
 
explorer 

Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 166
Skąd: Opole
Wysłany: 2005-04-21, 21:35   

Piotruncio, nie bierz pod uwagę "prehistorii". Liczy się to co jest teraz, a nie parenaście lat temu.
W Realu gra Zidane, Carlos, Raul i to chyba wszystkie wartościowe gwiazdy :D
Barca to bardzo dobry team, a ma mało gwiazd ;-)

Ps. Zakładając ten temat nie miałem na myśli, skrytykowania Realu najbardziej jak się da, tylko porównanie obu klubów.

Ps. Rai, mój podpis dotyczył twoich uwag co do twoich uwag na kurniku, do mojego poprzedniego podpisu :P (więc myśl co piszesz :P ).
 
 
koziolecek
[Usunięty]

Wysłany: 2005-04-21, 21:56   

taaa ja zawsze nie wiem dlaczego ale uwielbiam barce:) jak dla mnie real jest zbytno napchany gwiazdami które nie umieją grać :/ Raz im sięuda strzelić to mają podjare :|
 
 
piotruncio 
Zagłębie Sosnowiec


Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 69
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2005-04-21, 21:57   

Explorer, jeżeli dla Ciebie 10 kwietnia 2005 to "prehistoria" :roll:

Dla niewtajemniczonych:
10 kwietnia 2005 ostatni mecz między Realem a Barcą

Real 4 : 2 Barca
7' Zinedine Zidane
20' Ronaldo
45' Raul Gonzalez
65' Michael Owen

29' Samuel Eto'o
73' Ronaldinho

Sędzia: Rafael Ramirez Dominguez
Widzowie: 78500
Real Madryt: Iker Casillas - Michel Salgado, Roberto Carlos, Ivan Helguera, Francisco Pavon, Zinedine Zidane, Thomas Gravesen, David Beckham, Raul Gonzalez (85 Santiago Solari), Ronaldo, Michael Owen (82 Luis Figo)
FC Barcelona: Victor Valdes - Juliano Belletti, Rafael Marquez, Carles Puyol, Giovanni van Bronckhorst, Oleguer Presas, Xavier Hernandez, Ronaldinho, Andres Iniesta, Ludovic Giuly (66 Maximiliano Lopez), Samuel Eto'o (78 Damia)

Pozdrawiam serdecznie
Piotruncio
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2005-04-21, 22:00   

Piotruncio ale gdy gospodarzem była Barcelona to wygrała z realem 3:0 więc nawet bilans bramkowy w bezpośrednim pojedynku mają lepszy. A przy tej samej ilości punktów na końcu sezonu liczy się bezpośredni bilans który jest lepszy dla Barcy!!!
 
 
HonoR 
Emeryt

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 398
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-04-21, 22:04   


Z dwojga złego wolę Real. Barwy Barcelony źle mi się kojarzą (czyt. Polonia Bytom :twisted: ). Tak czy owak zdecydowanie wole jakikolwiek inny polski klub niż zagraniczny.
_________________
Zawartość alkoholu we krwi [||||||||||||||||] 63%
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2005-04-21, 22:10   

A ja powiem, że lubię popatrzeć jak gra Real. Miło jest pooglądać zawodników znanych dotąd z reklam czy to Pepsi czy np. Nike.
Znane nazwiska, a i czasem coś zagrają dobrze i wtedy można się cieszyć ze zwycięstwa gwiazd reklam jednej z najlepszych firm na świecie produkującej stroje i buty sportowe lub np. jeden z najpopularniejszych napojów współczesnego świata, o którym był nawet temat na tym Forum.
 
 
 
explorer 

Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 166
Skąd: Opole
Wysłany: 2005-04-22, 07:23   

Nie wiem. Ja nie dostrzegam potęgi Realu w tym że ma "nazwiska" :roll: . Uważam że Real myśli że jak ma kasę to już wygrają cały sezon, bo zakupili, np. Michaela Owena.
Barcelona potrafi dobierać sobie zawodników mało znanych, o dużym kunszcie piłkarskim. Przykładem może tu być, np. Iniesta, fenomenalny zawodnik, a jest jeszcze młody.

Ps. Powtórze jeszcze raz: NIE DOSTRZEGAM POTĘGI REALU W "NAZWISKACH" !!! :D
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-04-22, 08:16   

jak dla mnie to nie wiem do czego ta dyskusja prowadzi ale okey podlacze sie

barcelona oczywiscie ale nie za to ze teraz sa lepsi lub maja lepszych czy gorszych pilkarzy, ani nie za to ze real to zbiorowisko i tylko zbiorowisko gwiazd.

barcelona ma wspaniala tradycje, dopiero w ostatnim roku maja reklamy na koszulkach, ten klub sie 'szanuje' jesli mozna tak powiedziec

glownie wielbie bacelone za to iz jako jedyny klub na swiecie od kilunasu lat gra futbol ofensywny (jej mecze ogladam zawsze jesli sa w tv), futbol za johana cruyffa jako trenera to cos wysmienitego - wyzszy kunszt rzemiosla pilkarskiego, futbol za van gaala to bramkarz 2 obroncow i reszta skupia sie na ataku to takie najbardziej charakterystyczne w ostatnim czasie przedstawiena doslownie i w przenosni pilkarskie barcy
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
przemek_nh 
Ogame uni 35 i 44

Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 89
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-04-22, 16:10   

Ale Real ma pomysl na gre. Pozbywa sie tych pilkarzy co nic do skladu nie wprowadzali np. Hierro dzieki niemu real przegral z jude 3-1 za niego kupili samuela a ja zakup beckhama uwazam za nie potrzebny bo on dobrze gral w manu gdzie sam byl najwieksza gwiazda tego klubu a w realu o ten tytul musi walczyc i najwyrazniej mu sie nie chce.
 
 
 
explorer 

Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 166
Skąd: Opole
Wysłany: 2005-04-22, 21:32   

Dlaczego Barca potrafi kupować gwiazdy o których nie słyszy że "mają słabe chwile" czy "przeżywają kryzys". W Realu tylko tak jest. Barca natomiast nie ma takiego problemu. U nich gwiazdy nigdy nie wygasają.

Ps. Co się dzieje z Larssonem?
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2005-04-23, 00:20   

jest kontuzjowany
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group