Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
V tura IRP
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-06-26, 16:10   

Przypominam, ze dzis konczy sie V edycja Eliminacji do IRP.

Jest jeszcze kilka pojedynkow do rozegrania :roll:

Przypominam, ze aby uzyskac kwalifikacje nalezy miec rozegrana przynajmniej polowe pojedynkow. Dotyczy to Browara, ktory zagral tylko dwa mecze. Jesli nie zagra jeszcze jednego, jego partie beda anulowane i automatycznie spadnie do grupy C :roll:

Licze na nadgonienie strat w dniu dzisiejszym.

Prosze rowniez o sprawdzenie poprawnosci i kompletnosci wynikow, bo wiem, ze zdarzaja sie tam bledy. Z gory dziekuje :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
pl_rafal 

Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 78
Skąd: UkF
Wysłany: 2005-06-26, 19:01   

HGHFD!!! czekam na dobrocinie dzis do okolo 23 moze na kilka minut mnie nie bedzie
_________________
Ctrl+c Ctrl+v
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-06-26, 22:50   

jacol91, specyk_14, siepacz szkoda że nie wykazaliście chęci zagrania ze mną w V turze IRP :|
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-06-27, 01:18   

Zakonczyla sie V tura Eliminacji do IRP. Jej zwyciezca okazal sie Puholek - gratulacje :D

Niestety ponownie nie obylo sie bez walkowerow :| Do srody przysluguje mozliwosc odwolania sie od zweryfikowanych przeze mnie wynikow, ktore w niektorych przypadkach mialy dosc spore znaczenie (jak chocby w grupie B).

Prosze o sprawdzenie poprawnosci wynikow. Jeszcze dzis zamieszcze pelne tabele oraz podam sklady grup w VI edycji, gdyz troche musialem zmienic system spadkow i awansow, w zwiazku z kolejnymi rezygnacjami z gry w IRP.

Grupe A opuszczaja Dein (slabszy od Zakona w "duzych" punktach), Dragonik i Honor. Z grupy B awans wywalczyli Vince i Adek, a spadl Devotion.

Wiecej informacji podam dzis wieczorem, a start nowej tury planuje na 9 lipca. Niestety konieczne beda kolejne reformy, gdyz ponownie zrezygnowalo kilka osob. Stworzylem juz nowy plan, o ktorym takze napisze.

Przypominam - do srody mozna sie odwolywac odnosnie moich decyzji, od czwartku wyniki beda juz wiazace :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
__browar__ 


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 53
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-06-27, 22:18   

Witam :)

chciałbym odwołać sie od wyników :P

w związku z tym że ewidentnie z mojej winy (brak czasu) nie udało mi sie rozegrać meczu z Karolem...i ponieważ jest to całkowicie moja przeze mnie to dlaczego Karol nie otrzymał walkowera ze mną 4:0 tylko jakieś dziwne 2:0?

wnosze o poprawke :P

z góry dziekuje :)
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-06-28, 00:16   

Co prawda odwolanie zostalo oparte na blednych przeslankach, aczkolwiek wiele zmienia. Byl blad w wynikach, w zwiazku z czym walkower wynosi 3-0 a nie 2-0 i daje awans do grupy A Kakarolowi.

Z powodu rezygnacji kilku osob, niektorzy gracze zostaja objeci "amnestia" - chodzi tu o osoby, ktore nie zostaly sklasyfikowane w zakonczonej wlasnie edycji - moga one grac normalnie w kolejnej turze IRP.

Uaktualnilem juz tabele i mozna zapoznac sie z awansami i spadkami. Przypominam, ze jeszcze przez dwa dni mozna sie odwolywac odnosnie wynikow. Nie jestem nieomylny i naprawde warto wszystko posprawdzac :)

Kolejna edycja wystartuje 9 lipca (od tej edycji bedziemy zaczynac i konczyc tury w soboty).

W najblizszym czasie podam zasady VI edycji eliminacji do IRP. Juz teraz moge jednak napisac, ze potrwa ona dluzej niz ostatnie, ze wzgledu na okres wakacyjny :D Mam nadzieje, ze tym razem nie bedzie tylu rezygnacji i wreszcie dojdziemy do oczekiwanego przeze mnie od kilku edycji ksztaltu rozgrywek :wink:

Caly czas czekam na zgloszenia nowych osob. Do eliminacji moga przystapic takze (po potwierdzeniu takiej checi) Elszu i Hghfd_, ktorym nie udalo sie uzyskac kwalifikacji do grupy Z2.

Apeluje jeszcze raz o sprawdzenie wynikow i prosze czekac na kolejne informacje odnosnie VI edycji :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
HonoR 
Emeryt

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 398
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-06-28, 00:47   

angst napisał/a:

Kolejna edycja wystartuje 9 lipca
Angst




Tak szybko?
Czy tylko ja odnosze wrażenie, że IRP przeobraziło się w coś w stylu a'la ligi internetowej?

ps. Kiedy jakies mecze międzypaństwowe? ;)
_________________
Zawartość alkoholu we krwi [||||||||||||||||] 63%
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-06-28, 01:07   

Wam to nigdy sie nie dogodzi :D Jak byla dluzsza przerwa to zle, jak krotka, to tez niedobrze ;)

Wyjasniam co nastepuje: wyniki IRP musza byc jak najbardziej aktualne. W zwiazku z tym trzeba grac caly czas. Nie jest to zadna liga, nie sluzy rozrywce, a wylonieniu Internetowej Reprezentacji Polski. Byly dopiero trzy mecze, ale niestety fakty sa brutalne - zeby zagrac, musi byc przeciwnik :roll:

W najblizszym czasie podejme kolejne proby znalezienia dla nas rywala. Jesli nic z tego nie wyjdzie zagramy niedlugo cos miedzy soba. W kazdym razie kazdy z Was moze namawiac graczy zagranicznych do zainteresowania sie tematem (moze nawet stworzenia narodowego teamu) :D

W tym momencie najbardziej trzeba przyciskac Wegrow, ktorzy uparli sie, ze przed rewanzem z nami musza najpierw zagrac z Czechami :wow:

Nie wiem skad u nich taki pomysl, ale zawsze jest to argument, aby z nami nie grac. Nie pomagaly do tej pory nawet tlumaczenia, ze w takim razie w tym roku nie zagramy ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-06-30, 22:04   

jak bedzie grupa C albo B to bedzie sukces;] Narazie grupa Z1!!
Zycze wsyztskim powodzenia w nowej edycji IRP;]!!!
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-07-01, 00:20   

Poniewaz nie bylo zadnych dodatkowych protestow, wyniki V edycji IRP uznaje za wiazace :)

A 16 lipca startuje kolejna tura, ale o tym poczytacie juz tutaj .

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group