Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 20:15
A może zrobimy klub Bytomia
Autor Wiadomość
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-05-20, 08:53   

dusksky napisał/a:
W nawiazaniu do wypowiedzi Ece. Manga w swiecie newsow obowiazuje pewna zasada zwie sie: *TCIOPS* - Tniemy Cytaty i Odpowiadamy Pod Spodem - staraj sie troszke jej przestrzegac. No i zrob liste ziomali oraz wrogow :P

Pozdrawiam
Zbyszek
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak mnie rozbawiłeś że aż mi brak słów,ok postaram się lecz niegwarantuje, a wrogowie to ino ci którzy nieskumali czaczy więc nie musze ich wymieniać bo te osoby same wiedzą że ich nie lubie ino wiem że chodzą po tym świecie, więć ich nie zapraszam.
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-05-20, 12:13   

manga_21__ napisał/a:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak mnie rozbawiłeś że aż mi brak słów,ok postaram się lecz niegwarantuje, a wrogowie to ino ci którzy nieskumali czaczy więc nie musze ich wymieniać bo te osoby same wiedzą że ich nie lubie ino wiem że chodzą po tym świecie, więć ich nie zapraszam.


A co tu smiesznego? :| Chyba ze bawi Cie totalny burdel na forum. Zreszta nie jestem chyba odosobniony jesli chodzi o to byc Cie zrozumiec co chcesz nam przekazac swoim jezykiem ziomalskim. Tak sie sklada ze jestem jednym z administratorow jesli chodzi o forum biomedyczne i jesli ktos nietrzyma sie etykiety, ma zrabane kodowanie itp. nadawca otrzymuje "uwage" jesli nastepne jego posty sie "nie poprawia" to sa kasowane :mrgreen:

Pozdrawiam
Zbyszek
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-05-20, 13:02   

Aniu, jak Zbyszek napisal w swoim poscie, na forach panuja pewne zasady, ktorych wypada przestrzegac. Tak jak wypada sie odpowiednio zachowywac na codzien. Twoje posty to krzyki, wysmiewanie (tak, wysmiewanie a nie smiech/chichot) i lekcewazenie nas i naszych prosb do Ciebie, byc zmienila styl pisania na forum.

Bardzo Cie lubie, wiec kiedy sie ze mnie wysmiewasz, lekcewazysz mnie i na mnie krzyczysz, jest mi po prostu przykro :(
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-05-26, 17:31   

proponuje pogadac z wlascicielem siodemek na temat wynajecia lokum, na czas jakiegos zlotu, lub karczma obok miejscowej biblioteki na ul. Pilsudskiego, jest tam naprawde barman z ktorym da sie pogadac, i ugadac do ew korzysci takiego zlotu, poza tym leci tam bardzo klimatyczna muzyka i drinki dosyc tanio. Czesto tam chodze ze znajomymi jak mam czas i polecam kazdego, kto chce napic sie piwa ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group