Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
rangi
Autor Wiadomość
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-09-04, 09:00   rangi

Dawno nikt tu nie pisal wiec moze cos skrobne ;)

Pytanie wlasciwie glownie kieruje do Jurka ale jesli inni sie wypowiedza bedzie milo.
Chodzi mi o tzw. rangi sa one na wiekszosci forow moim zdaniem fajnie by bylo jak by pojawily sie i tutaj.

np.

0-50 postów - nic
51 - 200 mlode gomoczatko
201- 400 sprytne gomoczatko
401- 600 doswiadczony gomokowiec
601 - 1000 - master
1001 - inf - Boss

Do tego jakis fajny pasek zaawansowania i wygladalo by calkiem fajnie.

Pozdrawiam
Zbyszek
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
bałtyk_gdynia 
Ostrzeżeń: | 1/3/4

Dołączył: 11 Sie 2004
Posty: 170
Skąd: 18°32E 54°32N
Wysłany: 2005-09-04, 09:46   

Jesli nie dojdzie do tego ze adik bedzie pisal 50 postow dziennie jeszcze glupszych niz te typu jak nazwac pszczole to luz : )
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-09-04, 09:52   

Wg. mnie jesli adik bedzie chcial pisac glupie posty to i tak bedzie to robil. Nic go nie powstrzyma ani nawet 2 miesieczny ban. Rangi powinne byc traktowane jako zabawa nic wiecej nic nie odzwierciedlaja poza iloscia napisanych postow. Jedynie co robia to graficznie pokazuja ile ktos napisal postow - tyle.

Pozdrawiam
Zbyszek
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
pawelcio 
Zagłębie Sosnowiec


Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 103
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2005-09-04, 13:48   

Marny pomysł według mnie, ale napisze posta-opinie, bo a nuż widelec zostanie to wprowadzone to bedę miał bliżej do sprytnego gumocośtam :D
_________________
Niepuszczone bąki są szkodliwe, bo dostają sie do mózgu i stąd biorą się posrane pomysły.
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-09-04, 14:01   

Dobrze jest jak jest - każdy po napisaniu odpowiedniej ilości postów, ma możliwość posiadania własnej rangi.

Zabawy w automatyczne są dla dzieci, na jakichś forach nt. przygód Smurfów.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-09-04, 14:47   

Jak na razie rangi posiadaja jedynie moderatorzy i administratorzy. Ewentualnie wyjatki takie jak losiu za swoja "tworczosc".

Jak widac na nich, paski sa i technicznie to tylko kwestia wymyslenia nazw dla rang. Ja jednak tak naprawde nie widze powodu, dla ktorego te rangi wprowadzac. Zeby bylo kolorowo to troche bez sensu. Zeby ludzie pisali - wystarczy ze robi to adik i juz mam dosyc.

Szczerze mowiac obawiam sie, ze przez to zaczna powstawac tematy o procach i ujeciu globalnym, co wcale potrzebne mi do szczescia nie jest ;)
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-09-04, 15:33   

Rankingi prowokują tych co kochają tego typu rzeczy, osoby, dla których np.: tysiąc postów byłoby życiowym osiągnięciem. Ja jestem za całkowitym usunięciem informacji o ilości postów. Dobrym przykładem jest forum boo.pl, na którym takich informacji w ogóle nie ma.
Być może np.: Adik chciałby wyprzedzić Ece i pierwszy przekroczyć 1000, i w ten oto sposób powstają bezużyteczne posty, które tylko przeszkadzają i nie mają merytorycznych wartości.

Mi tam akurat na tym totalnie nie zależy, piszę, jak mam coś do powiedzenia. Dbam o to, żeby większość moich postów miała sens

Pozdrawiam
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-09-05, 11:57   

ale adik zostal zjechany a swoja droga jak ma byc to czemu ponizej 50 ktos ma byc niczym ?? przeciez ja np forum misia czytalem przez caly czas a wogole nie pisalem prawie i mam sie czuc nikim ?? :) a o zlikwidowaniu ilosci postow w statystykach - jestem za bo czasem nie ktore posty jak widze juz pewny avatar to od razu przeskakuje - bo sa robione dla statystyk
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group