Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ustawienia, działy i inne sprawy techniczne dotyczące forum.
Autor Wiadomość
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-04-29, 19:51   mój1 post tutaj

Hej... Witam wszystkich na forum

Kłutnie są faktycznie bezsensowne, tymbardziej wtedy kiedy nikt nie chce pokazać, że jest mądrzejszy.

Fajne pomysły co do tych rang
Też mam swoje typy:
-standardowy
-pro
-long pro
-renju
-ekspert w renju :)))

Albo takie:
-niebieski
-zielony
-żółtek
-mały pomarańcz
-pomarańcz 2000
-czerwony

:)))))
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-04-29, 21:37   

Waffen_SS napisał/a:
czemu emot mi nie chce sie zaladowac mimo iz jest 79x79x256
sprobuj jeszcze raz- jesli nie zadziala to napisz mi PW, albo zagadaj na GG. Ustawilem odpowiednie chmody dla katalogow na serwerze i powinno byc OK, aczkolwiek pewien nie jestem.
 
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-05-01, 11:51   

Jeśli chodzi o range dla zwykłych uzytkownikow to nie moze być po prostu <Fan Gomoku> ?
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-05-01, 11:56   

Mi się podoba, tylko żeby taka ranga była od np. 50 postów, bo nie każdy zarejstrowany musi być fanem gomoku, a jeśli nim jest to na pewno napisze troche postów :)
 
 
 
SebaS 


Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 1
Skąd: Z krzesła.
Wysłany: 2004-05-01, 19:33   

Ja proponuję dodanie możliwości tzn. "szybkiej odpowiedzi"
_________________
Na www.kurnik.pl gram jako "sw89".
 
 
 
M_Head 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 96
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-04, 01:03   

Rażący błąd.

Kliknij w odnośnik "Użytkownicy". Tuż pod wyborem metody sortowania znajduje się tekst: Pokaż użytkowiników na literę:. Kto to jest użytkowinik? Powinno być: "użytkownik".
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-04, 17:16   

Co do rang, to trzeba bedzie temat zrobic i cos wybrac, o ile w ogole decydujemy sie, ze rangi sa. Zobacze w ustawieniach i moze cos innego zaproponuje.

Szybka odpowiedz- dam na probe. Ja osobiscie nie uzywam, wiec tak ustawilem, ale moze sie przyjmie.

M_Head - to nie jest razacy blad, tylko literowka osob od forum przemo. Zapraszam na http://przemo.org/phpBB2/forum - mozesz im to wypomniec. Bede mial czas, to moze to zmienie - raczej sie nie pali, a jesli uwazasz inaczej, to PW - wszelkie dywagacje na temat czy to razacy blad, czy nie, beda kasowane.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-05, 18:43   

To nie powinno być forum, na którym patrzy się na liczbe postów, także teraz proponuję, aby każdy mógł napisać, jaką chce rangę. Jeden temacik, każdy nowy, czy stary użytkownik napiszę jedną rangę, później już za pośrednictwem PW, bądź GG, czy też maila, licząc na dobroć Administratora, zaproponuje zmianę.

A co do Szybkiej Odpowiedzi - po co to własciwie jest ? Tylko miejsce zajmuje niepotrzebnie, a poza tym to forum od Przemo, poza ciekawymi opcjami Administratorskimi, to z wyglądu raczej powinno się doprowadzać do tego, by było podobne do starszej wersji. Nie czarujmy się - niektóre udogodnienia są po prostu durne i niepotrzebne.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-05, 20:52   

adik napisał/a:
To nie powinno być forum, na którym patrzy się na liczbe postów, także teraz proponuję, aby każdy mógł napisać, jaką chce rangę. Jednak sam nie zadecyduje czy tak ma byc, czy nie.
Z tym sie zgadzam - rangi powinny byc rozdawane wedlug mnie przez administratorow.
adik napisał/a:
A co do Szybkiej Odpowiedzi - po co to własciwie jest ? Tylko miejsce zajmuje niepotrzebnie
Osobiscie tez tak uwazam, ale padla taka propozycja i jak napisalem, na probe zostala taka opcja dodana.
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-05-06, 12:32   

ja mam troche inny problem...
Gdy wchodze do tematu w (dziale pente) "Najlepsi Polacy" to wskakuje mi temat "turniej w realu" z działu Hyde Park :?
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-06, 12:38   

http://forum.gomoku.pl/viewtopic.php?t=17
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-06, 18:03   

martin1234 napisał/a:
ja mam troche inny problem...
Gdy wchodze do tematu w (dziale pente) "Najlepsi Polacy" to wskakuje mi temat "turniej w realu" z działu Hyde Park :?
Tak bylo- naprawilem.
 
 
 
Ixchel 


Dołączyła: 30 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-05-06, 21:19   

a ja to bym w ogóle była za tym żeby nie było żadnych rang, bo w sumie po co to komu potrzebne? :]
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-06, 23:26   

Wojewódzkie teamy gomoku to najpopularniejszy temat w statystykach, co jest w moim przekonaniu kolejnym argumentem na stworzenie nowego dzału ,,drużyny Wojewódzkie,, które były by przedsionkiem reprezentacji. Wiele osób z kurnika deklaruje swoje zaineresowanie. Nie chca grac w reprezentacji twierdząc, że są za słabi i oczekują od nas że rozkręcimy pomysł drużyn wojewódzkich. nie widze inego sposobu oprucz stworzenia nowego działu :)).

Prosze o opinię.
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-07, 12:12   

jestem zdecydowanie przeciwny nowemu działowi, już i tak odnalezienie niektórych postów oraz obejrzenie wszystkich nowych sprawia kłopoty...

Temat teamów wojewódzkich powinien znaleźć się w dziale reprezentacja, a nie - znowu nowy dział, w którym będzie jeden temat :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group