Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ustawienia, działy i inne sprawy techniczne dotyczące forum.
Autor Wiadomość
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-07, 14:12   

Niech więc tak będzie. Wszystkie tematy dotyczace drużyn wojewódzkich będą w dzale ,,reprezentacja,, którego nazwe można by lekko zmodyfikować np. Reprezentacja Polski i Drużyny Wojewódzkie

To tylko mała sugestia.
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-07, 19:06   

  Ixchel, jeśli można... po co są kolorki na kurniku ? ; P
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-07, 20:22   

kaka napisał/a:
Wojewódzkie teamy gomoku to najpopularniejszy temat w statystykach, ... które były by przedsionkiem reprezentacji. Wiele osób z kurnika deklaruje swoje zaineresowanie. Nie chca grac w reprezentacji twierdząc, że są za słabi i oczekują od nas że rozkręcimy pomysł drużyn wojewódzkich. nie widze inego sposobu oprucz stworzenia nowego działu :)).

Prosze o opinię.


opinia pro, ale jest to oddolna inicjatywa, i to przez was dalej powinna byc podtrzymywana... naturalną koleją rzeczy powstaną zespoły >wojewódzkie<? a może też >klubowe<? a może drużyny miast ? pewnego rodzaju ligą jest juz kurnik... nie ogladajmy sie na innych, Karolu i działajmy.... niech powstanie zrąbek choć rep. podkarpacia, zróbcie konferencje wspólna na necie, spotkajcie sie w realu potem... jest to napewno temat do dalszej pracy, analizy, etc ale sporo niezałatwionych i nieskończonych prac bieżących.... dodatkowy dział, raczej skłaniałbym sie do zdania Miłosza, mnie tez coraz trudniej znaleźć wszystko, a to dopiero początki... to forum musi byc czytelne, przyjazne, jest naszą właściwą wizytówką, stronke można wywalic extra i taka bedzie, a forum to my, gomokowcy od podszewki....

[ Dodano: 2004-05-07, 20:31 ]
kaka napisał/a:
Niech więc tak będzie. Wszystkie tematy dotyczace drużyn wojewódzkich będą w dzale ,,reprezentacja,, którego nazwe można by lekko zmodyfikować np. Reprezentacja Polski i Drużyny Wojewódzkie

To tylko mała sugestia.


uważam, sorki, że bez modyfikacji nazwy działu , tu jest tylko Reprezentacja Internetowa i Reprezentacja Polski, ale to nie znaczy, że tematu Drużyny Wojewódzkie nie można ciągnąć tutaj, tylko kto ma to robić? Piotrek swoje rozległe obowiązki, sprawę Reprezentacji jako priorytetowa należałoby dopracowac w pierwszej kolejności.. tak czy siak, jest to problem poddany pod rozwagę Piotrkowi pod każdym wzgledem......
 
 
 
Ixchel 


Dołączyła: 30 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-05-07, 22:26   

Chaosu napisał/a:
  Ixchel, jeśli można... po co są kolorki na kurniku ? ; P

no właśnie ciągle się zastanowiam.. pewnie po to żebym się wściekała za każdym razem jak znów ląduję z niebieskim :P
chociaż z drugiej strony rangi mogą służyć do przekazywania różnych ciekawych informacji... :lol:
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-14, 13:23   

Cytat:
nie ogladajmy sie na innych, Karolu i działajmy.... niech powstanie zrąbek choć rep. podkarpacia, zróbcie konferencje wspólna na necie, spotkajcie sie w realu potem...


Dzięki Bmac za poparcie takiej oddolnej inicjatywy i dodanie motywacji. Rozumiem, że sprawa reprezentacji zajmuje Angstowi wystarczająco dużo czasu. Tak więc ,,bez oglądania się na innych,, wczoraj rozegraliśmy mecz towarzyski Podkarpackie - Pomorskie. Przy tym wspólnie z Madtazem opracowaliśmy system grania takich meczy i pomimo pewnych utrudnień ( co lekko wpłynęło na wynik - 2 osoby miały lagi, z czego jedna - bardzo dobry gracz nie mógł żadnej gry wygrać, a większość przegrał przez czas.. ten problem w ostatnich grach doyczył również mnie) wszystko się udało.

P.S. W dziale Reprezenacji ruszy niedługo temat drużyny podkarpackiego.
 
 
M_Head 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 96
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-22, 03:34   

Moja ocena tego forum od strony technicznej.

Jest to bardzo dobre forum. Powiedziałbym: pierwszorzędne. Od strony technicznej. Ma dużo możliwości, które mogę ustawić sobie w profilu i to mnie podnieca.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-07-08, 01:14   

Przeczytałem wszystkie posty, a za każdym razem po logowaniu mam informację o 4 nieprzeczytanych... Na pomarańczowo wyświetla mi się post o Pardubicach, choć wszystko tam przeczytałem. Da radę coś z tym zrobić???

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-07-08, 01:22   

Na stronie glownej znajdz "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" i kliknij. Daj znac czy pomoglo.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-07-08, 04:29   

Dziękuję. Teraz jest w porządku. Ale czy będę miał nadal info (prawidłowe) ile mam nieprzeczytanych postów?

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-07-08, 14:05   

Jesli raz na 10 dni bedziesz sie logowal na forum, to tak. Jesli nie bedzie Cie dluzej, informacja o nieprzeczytanych postach zostanie usunieta z bazy danych.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group