Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto wygra WC 2005?
Autor Wiadomość
ondik 
{BJ}

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 286
Skąd: Havířov
Wysłany: 2005-08-01, 02:29   Kto wygra WC 2005?

Juz jest znany sklad A - turnieju, to mozemy tipowac!

I tutaj lisca graczow:

Andry Purk
Tunnet Taimla
Ando Meritee
Hiroshi Okabe
Yulia Savrasova
Vladimir Sushkov
Konstantin Chingin
Yuriy Tarannikov
Sergey Artemiev
Stefan Karlsson
Hannes Hermansson
Tord Andersson

Tipujemy pierwsze 3 miejsca!

moj tip: 1. Meritee 2. Karlsson 3. Taimla


moze bedziemy tipowac i na gry?
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-08-01, 02:33   

1.Meritee
2.Karlsson
3.Savrasova
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2005-08-01, 08:47   

1. Karlsson
2. Meritee
3. Taimla
_________________
Gomoku&Renju
 
 
 
pawelcio 
Zagłębie Sosnowiec


Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 104
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2005-08-01, 12:26   

1. Ando Meritee
2. Tunnet Taimla
3. Vladimir Sushkov
4. Pawełcio®
_________________
Niepuszczone bąki są szkodliwe, bo dostają sie do mózgu i stąd biorą się posrane pomysły.
 
 
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3846
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-08-01, 15:21   

Tak to wygląda patrząc na Official RIF Rating Page

3 Ando Meritee
5 Tunnet Taimla
6 Vladimir Sushkov
8 Konstantin Chingin
10 Sergey Artemiev
11 Hiroshi Okabe
16 Yulia Savrasova
26 Yuriy Tarannikov
55 Stefan Karlsson
80 Andry Purk
106 Tord Andersson
108 Hannes Hermansson

wyniki 1 rundy:

Round 1 Tunnet Taimla Hannes Hermansson 1:0
Round 1 Yulia Savrasova Konstantin Chingin 0:1
Round 1 Hiroshi Okabe Andry Purk 0:1
Round 1 Sergey Artemiev Stefan Karlsson 1:0
Round 1 Tord Andersson Ando Meritee 0:1
Round 1 Yuriy Tarannikov Vladimir Sushkov 1:0

Według mnie pierwsza trójka to :

1 Ando Meritee
2 Tunnet Taimla
3 Konstantin Chingin

źródło: http://renju.compute.com.tw/~renju/wc/home.html , http://users.lk.net/~stepanov/rifrat/rifrat.html
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-08-01, 19:06   

Według mnie:


1. Ando Meritee

2. Vladimir Sushkov

3. Stefan Karlsson
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-08-01, 19:06   

Według mnie:


1. Ando Meritee

2. Tunnet Taimla

3. Stefan Karlsson
Ostatnio zmieniony przez losiu 2005-08-02, 17:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pavlini 

Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-08-01, 19:19   

Moje typy:

1. Meritee
2. Taimla
3. Chingin
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2005-08-01, 20:43   

1.Meritee
2.Taimla
3.Karlsson

Pozdrawiam, Jacek.
_________________
"Widzę szczyt, a za szczytem zaszczyt za zaszczytem, lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem..."
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2005-08-01, 21:03   

Nie wiem zbytnio, kto jest bardzo dobry, więc typować nie będę. Jednak pokonanie Meritee przez kogokolwiek będzie na pewno niespodzianką.
_________________
BYKOM STOP!
 
 
 
angst 
Viceprezes
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4883
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-08-01, 22:44   

1. Meritee,
2. Taimla,
3. Sushkov

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2005-08-02, 08:05   

1.Taimla
2.Meritee
3.Chingin
 
 
 
adipex 

Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 11
Skąd: małopolska
Wysłany: 2005-08-02, 10:37   

1. Meritee
2. Taimla
3. Chingin
 
 
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3846
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-08-02, 13:06   

Round No. Black Player White Player Result
Round 1 Tunnet Taimla Hannes Hermansson 1:0
Round 1 Yulia Savrasova Konstantin Chingin 0:1
Round 1 Hiroshi Okabe Andry Purk 0:1
Round 1 Sergey Artemiev Stefan Karlsson 1:0
Round 1 Tord Andersson Ando Meritee 0:1
Round 1 Yuriy Tarannikov Vladimir Sushkov 1:0
Round 2 Hiroshi Okabe Konstantin Chingin 0:1
Round 2 Yulia Savrasova Sergey Artemiev 1:0
Round 2 Andry Purk Ando Meritee 0:1
Round 2 Hannes Hermansson Yuriy Tarannikov ½:½
Round 2 Tord Andersson Vladimir Sushkov 1:0
Round 2 Tunnet Taimla Stefan Karlsson 1:0
Round 3 Yulia Savrasova Tunnet Taimla 0:1
Round 3 Yuriy Tarannikov Tord Andersson ½:½
Round 3 Hannes Hermansson Stefan Karlsson 0:1
Round 3 Konstantin Chingin Ando Meritee ½:½
Round 3 Hiroshi Okabe Sergey Artemiev ½:½
Round 3 Andry Purk Vladimir Sushkov 0:1
Round 4 Hiroshi Okabe Tunnet Taimla ½:½
Round 4 Sergey Artemiev Ando Meritee ½:½
Round 4 Hannes Hermansson Tord Andersson 1:0
Round 4 Yuriy Tarannikov Andry Purk ½:½
Round 4 Konstantin Chingin Vladimir Sushkov 0:1
Round 4 Yulia Savrasova Stefan Karlsson 1:0
Round 5 Andry Purk Tord Andersson 1:0
Round 5 Hannes Hermansson Yulia Savrasova 0:1
Round 5 Konstantin Chingin Yuriy Tarannikov 0:1
Round 5 Sergey Artemiev Vladimir Sushkov 0:1
Round 5 Tunnet Taimla Ando Meritee 0:1
Round 5 Hiroshi Okabe Stefan Karlsson ½:½
Round 6 Vladimir Sushkov Tunnet Taimla 1:0
Round 6 Yuriy Tarannikov Sergey Artemiev 0:1
Round 6 Hannes Hermansson Andry Purk 0:1
Round 6 Tord Andersson Konstantin Chingin 0:1
Round 6 Yulia Savrasova Hiroshi Okabe 0:1
Round 6 Ando Meritee Stefan Karlsson 0:1
Round 7 Tord Andersson Sergey Artemiev 0:1
Round 7 Tunnet Taimla Yuriy Tarannikov 1:0
Round 7 Andry Purk Konstantin Chingin 0:1
Round 7 Hiroshi Okabe Hannes Hermansson ½:½
Round 7 Yulia Savrasova Ando Meritee 0:1
Round 7 Stefan Karlsson Vladimir Sushkov 0:1
Round 8 Hiroshi Okabe Ando Meritee 0:1
Round 8 Sergey Artemiev Andry Purk ½:½
Round 8 Yulia Savrasova Vladimir Sushkov 0:1
Round 8 Tunnet Taimla Tord Andersson 0:1
Round 8 Yuriy Tarannikov Stefan Karlsson 1:0
Round 8 Konstantin Chingin Hannes Hermansson 1:0
Round 9 Yuriy Tarannikov Yulia Savrasova ½:½
Round 9 Sergey Artemiev Konstantin Chingin 0:1
Round 9 Andry Purk Tunnet Taimla ½:½
Round 9 Hiroshi Okabe Vladimir Sushkov ½:½
Round 9 Tord Andersson Stefan Karlsson 0:1
Round 9 Ando Meritee Hannes Hermansson 1:0
Round 10 Tunnet Taimla Konstantin Chingin ½:½
Round 10 Yulia Savrasova Tord Andersson ½:½
Round 10 Andry Purk Stefan Karlsson 1:0
Round 10 Ando Meritee Vladimir Sushkov ½:½
Round 10 Hiroshi Okabe Yuriy Tarannikov ½:½
Round 10 Hannes Hermansson Sergey Artemiev 0:1
Round 11 Ando Meritee Yuriy Tarannikov 1:0
Round 11 Hiroshi Okabe Tord Andersson 1:0
Round 11 Tunnet Taimla Sergey Artemiev 0:1
Round 11 Andry Purk Yulia Savrasova 1:0
Round 11 Stefan Karlsson Konstantin Chingin 0:1
Round 11 Hannes Hermansson Vladimir Sushkov 0:1
Ostatnio zmieniony przez zukole 2005-08-07, 14:03, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
ondik 
{BJ}

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 286
Skąd: Havířov
Wysłany: 2005-08-05, 11:08   

Wyniki BLitz turnieje: 1. Taimla, 2. Savrasova, 3. Purk
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group