Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ILP - trzeci sezon
Autor Wiadomość
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-08-22, 11:14   

rozbijacz napisał/a:
Hej. Moge też zagrać w III edycji ILP???


Możesz.
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-08-22, 12:46   

teraz powaga 100per - nie przesadzam

nie moge pogodzić się z myślą że zostałem niesłusznie ukarany walkowerem za to że mój przeciwnik nie mógł / nie chciał zagrać ze mną brakujących meczy,

byłem w porządku, umawiałem sie na spotkania na których on się nie pojawiał, wszystko jest w archiwalnych postach, dopóki interesowałeś się na bieżąco tematem ILP o wszystkim wiedziałeś i pamiętałeś, potem z jakiś powodów nastąpiła przerwa (brakło cię) w pilnowaniu spraw związanych z rozgrywkami, nastepnie prawie po 2 m-cach wracasz i informujesz mnie że zostaje ukarany - TO MNIE WŁAŚNIE WKURZA

mam tym większy komfort że te brakujące partie niczego nie zmieniają, wygrałbym czy przegrał i tak pozostaje w swym miejscu w szeregu ale dzięki temu nikt mi nie zarzuci że się pienie bo walcze o superowe miejsce, CHODZI MI TYLKO O ZASADE

tym bardziej twoje postepowanie skłania mnie do tego aby obecnie nie zgłaszać się do III tury, bo w przyszłości może zaistnieć podobna sytuacja, w której ktoś (np ja) zostane naprawde niesłusznie skrzywdzony, dlatego że osoba prowadząca rozgrywki nie zadała sobie trudu sprawdzenia / przypomniena faktów

mam świadomość że ILP obędzie się bez mojej osoby bez większej szkody ale świadom jestem i tego że ja bez ILP nie podetne sobie żył

tym bardziej dziwi mnie twoje podejście i stanowcze NIE dla zweryfikowania faktów i stanowiska, że oprócz osoby prowadzącej te rozgrywki jesteś również PREZESEM, a takiemu stanowisku takie zachowanie juz nie przystoji

ps:po przeczytaniu tego wszystkiego, z przerażeniem zdałem sobie sprawe jaki to wszystko przybrało poważny ton z tak niewinnej sprawy ale szlak mnie tafia jak któś próbuje przypiąć mi niesłusznie łatke (walkower) za coś czego nie zrobiłem / nie zawiniłem

PUBLICZNE PRZYZNANIE SIĘ DO BŁEDU PANIE PREZESIE, POZWOLI MI NA WYSŁANIE ZGŁOSZNIA CHĘCI UDZIAŁU W ROZGRYWKACH III TURY ILP (co z miłą chęcią nota bene bym zrobił)
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-08-22, 15:52   

Wyluzuj trochę, lutalek i nie "prezesuj" 100perowi tutaj. On jest organizatorem ILP i tyle. To czy jest prezesem czy nie, nie ma tu nic do rzeczy, więc proszę nie mieszaj tego. Reklamację możesz zgłosić, ale nie rozdzieraj szat, chłopie. :wink: Chociaż, jakbyś zapowiedział, że w ramach protestu dokonasz publicznego samospalenia, to bym przyjechał popatrzeć, jeszcze bym fotki porobił. :P
Ostatnio zmieniony przez lonewolf 2005-08-22, 18:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-08-22, 17:22   

no, faktycznie sprawa jest raczej malej wagi (w tym konkretnym przypadku, bo wiadomo, ze kiedys taki walkower moze zmieniac kolejnosc w tabeli), ale trzeba przyznac, ze druga edycja ilp byla po prostu porazka organizacyjna, jej podsumowanie bylo spoznione o pare miesiecy, a przyznanie walkowerow moze zbyt pochopne . wydaje mi sie, ze nad trzecia edycja powinny czuwac przynajmniej dwie osoby, tak zeby rozgrywki nie upadly w momencie, kiedy jeden z organizatorow nie moze poswiecac im czasu . poza tym niezbedny jest latwiejszy system rozgrywek, np kazdy z kazdym, no i od razu z gory okreslone zasady ustalania koncowej kolejnosci uczestnikow. czyli to wszystko, czego brakowalo poprzednim razem.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-08-23, 18:40   

Łukaszu, nie będę weryfikował wyniku Twoich gier, tym bardziej, że nic to nie zmieni w końcowej kolejności. Był to zresztą główny powód, dla którego podjąłem taką decyzję. Mogę się jedynie przyznać, że nie było to rozwiązanie najlepsze ani supersprawiedliwe, ale chciałem zakończyć tamtą edycję. Mam nadzieję, że Ci to wystarczy. :)

A jeśli chodzi o trzecią edycję to współorganizują ją jeszcze Arek (aaru), Dawid (Gnoza) i Tomek (Honor), tak więc nie powinno się już zdarzyć żadne opóźnienie z winy organizatorów. Utworzymy pierwszą i drugą ligę na podstawie wyników 2 edycji, po ok. 10 osób. Grać będziemy systemem każdy z każdym, w tempie 1-2 gry na tydzień, 6 partii po 7 minut. Ew. zmiany w stosunku do powyższego będą wynikać ze zbyt małej lub bardzo dużej liczby uczestników.
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-08-23, 21:42   

ZAPISUJE SIĘ!!
 
 
 
Minuta 
PostKiller



Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 188
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2005-08-24, 00:52   

Zagram
 
 
 
iec 

Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 64
Skąd: svk
Wysłany: 2005-08-24, 11:49   

I want to try this strange satanistic game, count me in :twisted:
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2005-08-24, 12:22   

Mógłby ktoś zrobić listę graczy, którzy już się zgłosili? Chyba, że jedyne zgłoszenia jakie napływają są tu, na forum.
_________________
BYKOM STOP!
 
 
 
rozbijacz 

Dołączył: 03 Lip 2005
Posty: 74
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2005-08-24, 22:22   

kiedy rusza ILP????
_________________
"Ponad wszystko nie ustalaj ograniczających reguł."
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2005-08-25, 11:29   

rozbijacz napisał/a:
kiedy rusza ILP????


100per napisał/a:
Rozpoczęcie rozgrywek nastąpi 05.09.2005
 
 
baliczka 


Dołączyła: 23 Sie 2005
Posty: 12
Skąd: Skarżysko
Wysłany: 2005-08-29, 22:08   

To mój pierwszy post :D :D
i chcę w nim napisać że z chęcią zagram w III edycji ILP :)
_________________
Baliczka
 
 
zum 


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 51
Skąd: Kielce
Wysłany: 2005-08-29, 22:58   

ja również chciałbym się zapisać
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-08-30, 23:18   

martin1234 napisał/a:
Mógłby ktoś zrobić listę graczy, którzy już się zgłosili? Chyba, że jedyne zgłoszenia jakie napływają są tu, na forum



Zgadzam się jeszcze nie widziałem listy graczów którzy się zgłosili...
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-08-31, 02:21   

Lista zapisanych:

100per
Aaru
Baliczka
Dein
Gnoza
Honor (?)
Iec
Joking
Losiu
Minuta
Rozbijacz
S3v3n
Wicherek
Yossarian
Zum

Pozdrawiam, Adik.
Ostatnio zmieniony przez adik 2005-08-31, 23:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group