Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZL - umawianie gier
Autor Wiadomość
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-10-16, 00:05   

okeja, Pawelcio, czekam jutro (niedziela) w okolicach 10-11 rano, pozniej moze byc ciezko mi sie dostac, bo pewnie brat bedzie chcial internet, ale bede czekal mozliwie najdluzej
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-10-16, 11:09   

Pavlini napisz kiedy bedziesz na kurniku to sie postaram dostosowac ;-)
 
 
 
pawelcio 
Zagłębie Sosnowiec


Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 103
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2005-10-16, 12:45   

Hej Pavlini, kiedy możesz zagrać ze mną gl_?? Ja raczej dziś od 17 do północy będę więc podaj czy dasz radę w tych godzinach zagrać.

Pawełcio®
_________________
Niepuszczone bąki są szkodliwe, bo dostają sie do mózgu i stąd biorą się posrane pomysły.
 
 
Ciap 
Śląski Klub GRiP


Dołączył: 08 Paź 2004
Posty: 138
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2005-10-16, 15:05   

Dzisaj tj. 16.10.2005 jestem na www.kurnik.pl - zapraszam do gry zl.
_________________
Ciap
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-10-16, 19:38   

Explorer i Rozbijacz - będę siedział od tej pory do północy (z małymi przerwami) w Dobrocinie.

Jesli któryś z Was ma zamiar zagrać - zapraszam!

Pozdrawiam

gl_angst
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-10-16, 20:32   

Cytat:
Do końca rozgrywek fazy gropowej pozostały 2 dni (17.10.2005 godzina 23h59min59.99sec).


Gramy jeszcze 3 i pół godziny - nie pisałem, że z poniedziałkiem włącznie tylko DO PONIEDZIAŁKU. Dziś po północy będą już pary ćwierćfinałowe rozstawione :]

ermijo napisał/a:
Rozumię, że nie można wywierać na nikogo presji w stylu " zagraj teraz albo walkower", ale czasu coraz mniej a niektórym się po prostu nie chce grać. Prosiłbym o mobilizację i nie lekceważenie sobie przeciwników.


Zawodnicy z takim podejściem będą karani walkowerem, które będę zresztą na podstawie tego tematu, a także ilości gier rozdawał - niestety będę musiał.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-10-16, 21:41   

A jednak gramy jeszcze cały poniedziałek..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2005-10-16, 22:10   

Terz tak myślę pszczółko Maju (albo Guciu).
Dla mnie jasne i nie podlegające dyskusji, jest to , że gramy do 17.10 WŁĄCZNIE, dobrze sie zmieniłes opinię Adik(najpierw regulamin później decycje).

Dziś nie mogłem rozegrać meczu z Rozbijaczem, proszę, jeśli możesz jutro w godzinach 21- 23 zagrać , z góry dziękówa.
Oczywiście jestem gotowy zagrać w tym czasie również z Kurtem (Paveo_m80), ale wiele razy nieoficjalnie wycofywał sie z turnieju....
Jeśli ktoś ma zamiar sie wycofać, to prosze o jednoznaczne stanowisko w tej sprawie(poprzez napisanie odpowiedniego posta w tym temacie lub pokrewnych).

P.S. Już teraz widze dużo zamieszania w tych rozgrywkach, niestosownie sie zachowują niektórzy gracze a także ogranizator turnieju. Skoro sie decyduje na przeprowadzenie rozgrywek, nie ważne jakiej rangi, to domyślne, zobowiązanym on jest do należnego innym, jasnego, w pełni zrozumiełego dla wszystkich uczestników przedstawiania oraz interpretowiania regulaminu turnieju.
Gramy do poniedziałku (10. październik). Ostatnia zaliczona gra winna być rozpoczęta tegoż dnia o godzinie 23.56 (i 59 sec), co będzie widoczne w statystykach. Pozostałe mecze wykraczające pozaramy tego terminu, będą walkowerami(chyba że ogragizator zadecyduje inaczej)
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
Ciap 
Śląski Klub GRiP


Dołączył: 08 Paź 2004
Posty: 138
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2005-10-16, 22:26   

ermijo napisał/a:
Dla mnie jasne i nie podlegające dyskusji, jest to , że gramy do 17.10 WŁĄCZNIE

Ciekawa interpretacja :) . Jeżeli do 17.10.2005 to dla mnie jasne że godzina 23.59.99 dnia 16.10.2005 roku, jest terminem zakonczenia rozgrywek w fazie grupowej. Jezeli organizator zmienił zasady w trakcie rozgrywek to pewnie miał do tego prawo :P , lub mu sie tak wydawało, że ma prawo do zmian.
Zielony jest alegorią (trudne słowo), a pomarańczowy jest metaforą(jeszcze trudniejsze słowo). Słowo do, wydaje się byc dla Ciebie nie zrozumiałe.
Ostatnie słowo i tak maja organizatorzy :]
_________________
Ciap
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-10-16, 22:38   

Bardzo wszystkich przepraszam, ale gdyby tylko Ermijo miał takie kłopoty to bym się tym nie przejął. Trochę zdziwiło mnie, że nagle Minuta, Soul i inni maja powazne problemy związane w niezrozumieniem regulaminu.

Ustępuje, bo w sumie nic nie tracę - nie przedłużam o tydzień czy miesiąc.. Zresztą - w opinii niektórych - w ogóle nie przedłużam.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2005-10-17, 10:17   

Nazwij to jak chcesz, ale mi pasuje zwrot "przyznanie sie do kolejnego błędu" a nie "ustępowanie, bo nic nie tracisz". Najwyraźniej nie wyjdę z grupy D, choć nie jest to jeszcze przesądzone (musiałym mieć korzystniejszy rezultat z Rozbijaczem, niż Angst). Nasza D grupa ma chyba najwięcej remisów 2:2. Seba ma już wyjść w kieszeni. Ciekawe dlaczego Adik nie uwzględnił mojego wyniku 4:0 z Explorerem ? Jeśli sie wycofa, to będzie to bez znaczenia. A co z Kurtem ? Może to wszystko anulować i wylosować zwycięzcę Złotej Ligi, co?
Przy równej liczbie punktów między mną i Angstem, awansuje ten drugi, bo ma lepszy bilans z Sebą. Na dzień dzisiejszy mamy po 7 punktów, ale daik nie zapisał jednego wyniku.
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
Peaceman 


Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 302
Skąd: Syreni Gród
Wysłany: 2005-10-17, 11:28   

Pavlini czy dasz radę dzisiaj rozegrać pozostałe dwie partie ? Będe na kurniku do 13:30, może jeszcze pojawie się wieczorem.
_________________
Peace&Love
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-10-17, 14:22   

ermijo napisał/a:
Nasza D grupa ma chyba najwięcej remisów 2:2. Seba ma już wyjść w kieszeni. Ciekawe dlaczego Adik nie uwzględnił mojego wyniku 4:0 z Explorerem ? Jeśli sie wycofa, to będzie to bez znaczenia. A co z Kurtem ? Może to wszystko anulować i wylosować zwycięzcę Złotej Ligi, co?
Przy równej liczbie punktów między mną i Angstem, awansuje ten drugi, bo ma lepszy bilans z Sebą. Na dzień dzisiejszy mamy po 7 punktów, ale daik nie zapisał jednego wyniku.


Adik nie uznał Twojego meczu, gdyż wszystkie pojedynki Explorera zostaną uznane za walkowery - sam dobrze wiesz, że Wasz mecz to parodia.

ermijo napisał/a:
Nazwij to jak chcesz, ale mi pasuje zwrot "przyznanie sie do kolejnego błędu" a nie "ustępowanie, bo nic nie tracisz".


Na stronie napisane było - gramy do 17.10 (poniedziałek). Ja to interpretuje tak: 16.10 o godzinie 23.59 pojawia się informacja, że gramy jeszcze jedną minutę.. I tak miało być, gdyby nie to, że odezwało się grono ludzi, którzy NAGLE w ostatnim dniu mają wielkie plany co do swoich gier.. A były dwa tygodnie.. Ale ok, niech będzie - dlatego macie jeszcze jakieś 10 godzin - do roboty! :]

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2005-10-17, 14:26   

No to ostatnia szansa dla 100pera, Runesa i Zająca na rozegranie pojedynku ze mną.
Będę siedział cały czas na Kurniku od 15 do 18:45 i po 20. Mam nadzieję, że ktoś się zjawi...
_________________
BYKOM STOP!
 
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2005-10-17, 15:16   

Adiku zaktualizujesz kiedyś http://www.zlota-liga.go.pl/ bo od 4 października tylko pisze "Juz niedlugo pierwsze wyniki i zestawienia." a wyników ani tabel nie widać ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group