Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Świata Gomoku i Renju 2013
Autor Wiadomość
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-09-18, 17:55   

Turnieje B są otwarte.

"Anyone has a right to play in BT without any limits. No matter if the player or old or young, beginner or strong player - all are welcome! " za renju.net.
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-10-19, 01:21   

http://renju.net/media/to...rnament_id=1403
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-02-08, 20:30   

MMŚ renju lipcu startują 30 czerwca, natomiast MŚ renju oraz gomoku 3 sierpnia. Choć do turniejów pozostało jeszcze kilka miesięcy, warto jednak już teraz na poważnie rozważyć chęć wyjazdu. Podjęcie decyzji wcześniej może pozwolić na znaczne oszczędności.

http://www.simpleexpress.eu/pl

Trasa do Estonii jest podzielona na odcinki, a kilka pierwszych biletów w danym terminie na konkretny odcinek można nabyć po promocyjnej cenie 3/6 euro. Zachęcam do przemyślenia i wstępnego deklarowania każdego, kto byłby zainteresowany wyjazdem, na który turniej oraz jak bardzo prawdopodobny uważa swój udział.
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-03-11, 19:33   

Ankieta odnośnie do RBT i GBT autorstwa Natalii Nikonowej.
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-25, 00:21   

. . .Promocyjne bilety (12 PLN za odcinek) są już w większości wyprzedane. Pozostały blety za 71zł na odcinku Warszawa - Wilno i 104zł Wilno - Tallin. Jedyne odcinki w promocji jakie znalazłem to Wilno - Tallin 1 sie 10:00 - 19:05, 1 sie 22:30 - 06:55 (ceremonia otwarcia jest 2 sie). Warszawa - Tallin na jednym bilecie to 145zł.

. . .Odrobinę tańsze bilety można kupic w Ecolines, 143zł za Warszawa - Tallin + 20% zniżki przy kupnie biletu w obie strony. Oba połączenia jadą przez Wilno, różnią się tylko miejscem przesiadki (odpowiednio Wilno i Ryga).
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2013-03-25, 09:32   

Z Warszawy do Tallina jest teoretycznie niespełna 1000 km. Jak dla mnie koszt paliwa w jedną stronę to około 500 PLN, czyli byłoby 125 PLN/osobę, gdyby się udało wyruszyć w 4 osoby.

Wiem, że jest jeszcze trochę czasu, ale czy jest w ogóle ktoś, kto już teraz wie, że jedzie do Tallina? A kto chciałby jechać / zastanawia się? Kto ze standardowych bywalców na zagranicznych turach na pewno nie jedzie? Ja swoje szanse na wyjazd oceniam na trochę mnie niż 50%, przy czym na 90% pojadę ewentualnie na Walne Zgromadzenie RIF i turniej finałowy.

Zastanawiam się, czy będzie potrzeba wyłaniania naszych reprezentantów do turnieju A w gomoku.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-25, 15:40   

. . .Zakupiłem bilety do, na turnieje główne (7 sierpnia). Nie wysłałem jeszcze zgłoszenia (nie wiem w czym będę grał) ale raczej będę na miejscu w dniach 7-14 sierpnia. Wracam też we własnym zakresie.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-03-25, 19:44   

angst napisał/a:
A kto chciałby jechać / zastanawia się?

Chciałbym jechać, ale póki co się nie określę.
 
 
puholek 

Dołączył: 17 Maj 2004
Posty: 141
Skąd: Reda
Wysłany: 2013-03-26, 16:29   

Ja planuję jechać.
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-03-26, 20:38   

Wcześniej poważnie rozważałem wyjazd, ale obecnie wydaje się to mało prawdopodobne.
 
 
Usiek 
Prezes



Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 578
Skąd: Radziejowice
Wysłany: 2013-03-27, 01:57   

Z chęcią bym się wybrał, ale jeszcze jest dla mnie za wcześnie na podjęcie konkretnej decyzji. Na ten moment jadę na 40%.
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-04-17, 20:45   

angst napisał/a:
Madli zaprosiła nas na Mistrzostwa Świata do Tallina, przy czym okazało się, że ze względów organizacyjnych powinno się zgłosić do 20 maja, co powinno zapewnić korzystniejsze warunki cenowe i będzie pomocne dla organizatorów (przygotowywane są jakieś imienne broszurki startowe). Dlatego zachęcam do jak najszybszego decydowania o ewentualnym wyjeździe na MŚ (podobnież zgłosiło się na razie około 100 osób z Rosji). Wśród Czechów wstępnie zadeklarowali udział w MŚ Kedlub (który prawdopodobnie zagra w finale A), Bano i Peroxid, a waha się Specs.

Angst, około 100 osób z samej Rosji ? :wink:
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2013-04-18, 09:13   

Tak. Też o to zapytałem :) Po prostu spora cześć graczy zgłosiła się z rodzinami, traktując MŚ jak rodzinny urlop. Chodzi bodajże o kwestie noclegowe/wizowe.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-04-28, 03:35   

Podczas ostatniego PZ Zarząd przyjął ostateczny kształt zasad przyznania kwalifikacji do turnieju A MŚ. Otóż przypadną one zwycięzcom/liderowi każdej z kategorii:
1) wynik z ostatnich Mistrzostw Świata (WC)
2) wynik z ostatnich Mistrzostw Polski (MP)
3) ranking PSGRiP (R)
W przypadku rezygnacji pierwszego miejsca z danej kategorii, miejsce gwarantowane przypada następnej osobie z tej samej kategorii (jeśli nie została już ona obsadzona z innej), a przypadku rezygnacji drugiej - trzeciej; w razie braku chęci skorzystania z przysługującej kwalifikacji wśród pierwszej trójki danej kategorii miejsce przechodzi na kolejną nieobsadzoną osobę z Rankingu PSGRiP.

W praktyce może wyglądać to następująco (w nawiasie osoba bezpośrednio otrzymująca kwalifikację w sytuacji gdy zwycięzca/lider danej kategorii rezygnuje, a w pozostałych kategoriach brak rezygnacji):
WC - arczi (zukole)
MP - puholek (zukole)
R - adifek (zukole)

Inaczej ujmując, gdyby z grona arczi, puholek, adifek, zukole, alice, maestro nie udało się wyłonić trójki chętnej do reprezentowania Polski w turnieju MŚ, to następni w kolejności są, biorąc pod uwagę ranking PSGRiP: jas, utratos, gacul, vince, devotion, muchaldinho.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2013-04-29, 10:13   

Adifek, Arczi i Puholek - proszę Was bardzo o pilną deklarację odnośnie uczestnictwa w MŚ. Turniej jest coraz bliżej i gdyby któryś z Was rezygnował z wyjazdu/gry, to trzeba będzie pytać o to kolejne osoby.

Za około 3 tygodnie powinniśmy de facto ogłosić skład naszej ekipy na MŚ, a to nie jest skok na weekend do Krakowa :)

Dziękuję za zrozumienie.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group