Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Młodzieżowe Mistrzostwa Europy 2013
Autor Wiadomość
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-27, 19:15   Młodzieżowe Mistrzostwa Europy 2013

W dniach 30.06-05.07 w estońskim mieście Suure-Jaani odbędą się młodzieżowe mistrzostwa Europy w renju.

Gracze będą rywalizować w 6. grupach (choć poprzednie turnieje pokazały, że z powodu mniejszego zainteresowania niektóre grupy mogą być połączone).
Grupa A : Chłopacy do 24. roku życia
Grupa B : Chłopcy w wieku 13-17 lat
Grupa C : Chłopcy do 13. roku życia
Grupa D : Dziewczyny do 24. roku życia
Grupa E : Dziewczęta w wieku 13-17 lat
Grupa F : Dziewczęta do 13. roku życia

Harmonogram mistrzostw :
Kod:
June 30th:
Arrival of participants
20.00 - Opening ceremony
July 1-st
8.15 - breakfast
9.00 - 1. round
12.30-lunch 
13.30 - 2nd round
17.00 - Dinner
18.00 - 3. round
July 2nd
8.15 - breakfast
9.00 - 4. round
12.30 - lunch
13.30 - 5. round
17.00 - dinner
18.00 - 6. round
July 3rd
8.15 - breakfast
9.00 - 7. round
12.30 - lunch
13.30 - Gomoku quick tournament (swap 2)
18.00 - Dinner
19.00 - Sport activities
July 4th
8.15 - breakfast
9.00 - 8th round
12.30 - lunch
13.30 - 9th round
17.00 - dinner,
10th round 18.00.
22.00 - closing ceremony
July 5th - leaving to Karepa camp

Link do turnieju na renju.net - http://renju.net/media/to...rnament_id=1375
 
 
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-05, 11:45   

Wyniki :

Grupa A (łączona z grupą D)

1. Anastasja Oborina (Rosja) 7,5/10
2. Roman Kruchok (Rosja) 7,5/10
3. Villem Mesila (Estonia) 7/10

grało 6 osób.

Grupa B

1. Martin Hőbemägi (Estonia) 9/9
2. Kuno Kolk (Estonia) 7/9
3. Paul Kolk (Estonia) 7/9

grało 15 osób.

Grupa C

- poczekam, aż ktoś zamieści wyniki końcowe na renju.net lub vk.com

Grupa E

1. Kira Lashko (Rosja) 9/9
2. Tatyana Prokopets (Rosja) 7/9
3. Darya Stulova (Rosja) 6/9

grało 9 osób.

Grupa F

1. Vladislava Vohtomina (Rosja) 8,5/9
2. Ksenia Matushkina (Rosja) 8/9
3. Kristina Stulova (Rosja) 6/9

grało 9 osób.

Gry z młodzieżowych mistrzostw Europy - http://renju.net/media/games.php?gameid=52686
 
 
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-06, 02:51   

Grupa C :

1. Denis Fedotov (Rosja) 11/11
2. Mark Heidmets (Estonia) 8,5/11
3. Arseni Pestov (Rosja) 7/11

grało 20 osób.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group