Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyniki IV tury IRP
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4939
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-04-04, 02:08   Wyniki IV tury IRP

Wyniki IV tury eliminacji do IRP:

Grupa A

Alicecooper - Dein 0:4
Alicecooper - Dragonik 2:0*
Alicecooper - Minuta 2:2
Alicecooper - Puholek 2:2
Alicecooper - Soul_reaper 1:3
Alicecooper - Zakon 2:2
Dein - Dragonik 4:0*
Dein - Minuta 3:1
Dein - Puholek 2:2
Dein - Soul_reaper 4:0
Dein - Zakon 3:1
Dragonik - Minuta 1:3
Dragonik - Puholek 1:3
Dragonik - Soul_reaper 0:2*
Dragonik - Zakon 0:2*
Minuta - Puholek 1:3
Minuta - Soul_reaper 3:1
Minuta - Zakon 1:3
Puholek - Soul_reaper 4:0
Puholek - Zakon 4:0
Soul_reaper - Zakon 2:2

Tabela

1. Dein 19(1)** punktów - ZWYCIĘZCA IV TURY IRP :D :!:
2. Puholek 18
3. Minuta 11
4. Zakon 10
5. Alicecooper 9
6. Soul_reaper 8
7. Dragonik 1(1)
- - - - - - - - - - - -
8. Arczi 0 (nie przystąpił do IV edycji) - spadek do grupy B

Grupa B

Angst - Gietki1991 0,5:3,5
Angst - Honor 2:2
Angst - Kakarol 3:1
Angst - Marcin133 1:3
Angst - Nc 1:3
Angst - Roy 0:4
Angst - Vince 2:2
Gietki1991 - Honor 0:3*
Gietki1991 - Kakarol 0:4
Gietki1991 - Marcin133 0:4
Gietki1991 - Nc 2:2
Gietki1991 - Roy 0:4
Gietki1991 - Vince 1:3
Honor - Kakarol 3:1
Honor - Marcin133 2:2
Honor - Nc 2:2
Honor - Roy 3:1
Honor - Vince 2:2
Kakarol - Marcin133 2:2
Kakarol - Nc 2:2
Kakarol - Roy 1:3
Kakarol - Vince 2:2
Marcin133 - Nc 2:2
Marcin133 - Roy 2:2
Marcin133 - Vince 2:2
Nc - Roy 1:3
Nc - Vince 2:2
Roy - Vince 2:2

Tabela

1. Roy 19 punktów - awans do grupy A
2. Honor 17 - awans do grupy A
3. Marcin133 15(2) - awans do grupy A (więcej wygranych pojedynków niż Vince)
- - - - - - - - - - - -
4. Vince 15
5. Nc 14
6. Kakarol 13
7. Angst 9,5
- - - - - - - - - - - -
8. Gietki1991 6,5 - spadek do grupy C

Grupa C

Adek - Browar 3:1
Adek - Chip 4:0*
Adek - Devotion 2:2
Adek - Martin1234 4:0
Adek - Mattmiller 4:0
Browar - Chip 2:0*
Browar - Devotion 2:1*
Browar - Martin1234 1:3
Browar - Mattmiller 3:1
Chip - Devotion 0:3*
Chip - Martin1234 2:2
Chip - Mattmiller 2:2
Devotion - Martin1234 4:0
Devotion - Mattmiller 4:0
Martin1234 - Mattmiller 3:1

Tabela

1. Adek 17 punktów - awans do grupy B
2. Devotion 14 - awans do grupy B
3. Browar 9 - awans do grupy B
- - - - - - - - - - - -
4. Martin1234 8
5. Mattmiller 4
- - - - - - - - - - - -
6. Chip 3(1) - spadek do grupy Z1

Grupa Z1

Amigo - Barty 3:1
Amigo - Boreasmun 4:0*
Amigo - Icarus 4:0
Amigo - Pavlini 4:0
Amigo - Raigeken 3:1
Barty - Boreasmun 2:2
Barty - Icarus 1:3
Barty - Pavlini 2:2
Barty - Raigeken 2:2
Boreasmun - Icarus 0:0*
Boreasmun - Pavlini 1,5:1,5*
Boreasmun - Raigeken 0:4
Icarus - Pavlini 1:3
Icarus - Raigeken 1:3
Pavlini - Raigeken 2:2

Tabela

1. Amigo 18 punktów - awans do grupy C
2. Raigeken 12 - awans do grupy C
3. Pavlini 8,5 - awans do grupy C
4. Barty 8 - awans do grupy C
5. Icarus 4(1) - awans do grupy C
6. Boreasmun 2,5(1) - awans do grupy C

Grupa Z2

Aaru - Lutalek 4:0
Aaru - Specyk_14 2:2
Aaru - Teufelchen 1:3
Aaru - Wonder 1:3
Lutalek - Specyk_14 2:2
Lutalek - Teufelchen 1:3
Lutalek - Wonder 2:2
Specyk_14 - Teufelchen 0:0*
Specyk_14 - Wonder 1,5:2,5
Teufelchen - Wonder 0,5:3,5

Tabela

1. Wonder 11 punktów - awans do grupy Z1
2. Aaru 8 - awans do grupy Z1
3. Teufelchen 6,5 - awans do grupy Z1
4. Specyk_14 5,5 - awans do grupy Z1
5. Lutalek 5 - awans do grupy Z1

Grupa Z3

Jacol91 - Pawel_91 1:3
Jacol91 - Siepacz 0:0*
Pawel_91 - Siepacz 0:0*

Tabela

1. Pawel_91 3 punkty - awans do grupy Z1
2. Jacol91 1 - awans do grupy Z1
3. Siepacz 0 - awans do grupy Z1

Grupa K1

Blind - Freitaag 3:1
Blind - Shakal 3:1
Blind - Sik 2,5:1,5
Blind - Slayer 4:0
Blind - Strat3g 4:0*
Blind - Volvo 3:1
Freitaag - Shakal 2:2
Freitaag - Sik 4:0
Freitaag - Slayer 2:2
Freitaag - Strat3g 4:0
Freitaag - Volvo 4:0
Shakal - Sik 2:0*
Shakal - Slayer 1:3
Shakal - Strat3g 2:0*
Shakal - Volvo 4:0
Sik - Slayer 3:1
Sik - Strat3g 0:0*
Sik - Volvo 0:1*
Slayer - Strat3g 2:0*
Slayer - Volvo 2:2
Strat3g - Volvo 3:1

Tabela

1. Blind 19,5 punktów - awans do grupy Z2
2. Freitaag 17 - awans do grupy Z2
3. Shakal 12 - awans do grupy Z2
4. Slayer 10 - awans do grupy Z2
5. Volvo 4(1) - awans do grupy Z2
- - - - - - - - - - - -
6. Sik 3,5(1)
7. Strat3g 2(1)

Grupa K2

Advaldo - Blueman 1:3
Advaldo - Elszu 2:2
Advaldo - Gondzio 0:4
Advaldo - Hghfd_ 3:1
Advaldo - Losiu_ 3:1
Advaldo - Olsztyniana 0,5:3,5
Advaldo - Peaceman 0,5:3,5
Blueman - Elszu 4:0
Blueman - Gondzio 0:4
Blueman - Hghfd_ 2:2
Blueman - Losiu_ 2:2
Blueman - Olsztyniana 1:3
Blueman - Peaceman 2,5:1,5
Elszu - Gondzio 0:4
Elszu - Hghfd_ 3,5:0,5
Elszu - Losiu_ 2:2
Elszu - Olsztyniana 1:3
Elszu - Peaceman 0:4
Gondzio - Hghfd_ 4:0
Gondzio - Losiu_ 4:0
Gondzio - Olsztyniana 4:0
Gondzio - Peaceman 3:1
Hghfd_ - Losiu_ 0:4
Hghfd_ - Olsztyniana 0:4
Hghfd_ - Peaceman 0:4
Losiu_ - Olsztyniana 1:3
Losiu_ - Peaceman 1:3
Olsztyniana - Peaceman 0,5:3,5

Tabela

1. Gondzio 27 punktów - awans do grupy Z2
2. Peaceman 20,5 - awans do grupy Z2
3. Olsztyniana 17 - awans do grupy Z2
4. Blueman 14,5 - awans do grupy Z2
5. Losiu_ 11 - awans do grupy Z2
- - - - - - - - - - - -
6. Advaldo 10
7. Elszu 8,5
8. Hghfd_ 3,5

* - pojedynki zweryfikowane
** - punkty karne

Wszelkie uwagi i wykryte błędy proszę zgłaszać na priv. Komentarze i zapytania umieszczamy tutaj .

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group